Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Source SDK 2007 Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
Pieróg
Stary Headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 22:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Marian12 napisał:

A i jeszcze jedno: o co chodzi z tymi ostrzeżeniami???

Ja tu widzę tylko żółte gołębie.

Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 22:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Woozie napisał:
Marian12 napisał:
Z tym modem chodziło mi o to żeby zacząć przygodę z programowaniem (jak można bo gdy widziałem poradniki to mało tego było). Więc nie nazywajcie mnie AMATOREM. Jeśli ta cała przygoda okaże sie fajna to pobieram unity 5 za free Oczko, a jak nie... to nie Gordon wywiesił jęzor

EHH WY GUWNIARZE TO BYŚCIE TYLKO W TE GJERKI GRALI.JA Z JANUSZEM W '91 PISAŁEM WŁASNE MODYFIKACJE DO KERNELA GNÓ/LINUXA,NA DYSKIETKACH KOTŻRUDŁOWY PRZYNOSIŁ A JA WTEDY MIAŁEM NAJLEPSZY PECET NA OSIEDLÓ CO ZA NIEGO 4000K DAŁEM I KĄPILOWALIMY NAJLEPSZE BYŁO JAK JANUSZ NIE ZAUWARZYŁ RZE MIAŁ NULPOJNTER,ILE MY SIEM Z TEGO ŚMIELIŚMY XD TO JUŻ NIE TE CZASY CO KIEDYŹ TERAZ TYLKO TE JAWY,PYTONGI I INNE CE KRATKI,A JUŻ JAK GIERKI TO NAJGORSZE.TYRAZ TE IDE I IDE TYLKO,JAK JA IDE TO TYLKO DO SKLEPU PO BROWAR A KOTŹRUDŁOWY PISZE W EMACSIE.

Ale ty niedzisiejszy jesteś, przecież obecnie kod źródłowy pisze się w Ruby za pomocą Sublime Text, najlepiej na MacOSie z Debianem na virtualnej maszynie, będąc front-endowcem w prężnie rozwijąjącej się web firmie której nazwa jest angielskim rzeczownikiem kończącym się na "r", pochodzącym od czasownika, tylko że z usuniętą przedostatnią literą "e".

Ostatnio zmieniony przez Joz dnia Pon Kwi 04, 2016 22:33, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Woozie
Apple Headcrab

Steam ID: kubastr11
Xfire: wywalcie tą rubrykę, i tak do niej wpisują same pierdoły
PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 22:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Joz napisał:
Ale ty nie dzisiejszy jesteś, przecież obecnie kod źródłowy pisze się w Ruby za pomocą Sublime Text, najlepiej na MacOSie z Debianem na virtualnej maszynie, będąc front-endowcem w prężnie rozwijąjącej się web firmie której nazwa jest angielskim rzeczownikiem kończącym się na "r", pochodzącym od czasownika, tylko że z usuniętą przedostatnią literą "e".

JAG JA PISAUEM DELELELE DO ŁINDOŁSA TRZY STO JEDENAŚCIE TO TY WPIELUCHY JESZCZE ROBIŁEŹ TAKRZE OJCA DZIECI ROBIDŹ NIEUCZ. SUB LIME CO TO ZA NAZWA WOGÓLE LIMES TO NA MATEMATYCE TAKIE COŹ BYŁO. A MAKI TO ŁADNE KWIATKI WIENC NIE WIEM JAK CHCESZ NA TYM PROGRAMOWADŹ LEPIEJ SIE DOSZKÓL NAJPIERF ZA NIM ZACZNIESZ KOGOŹ UCZYDŹ.

Stary Headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 22:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Woozie napisał:
Joz napisał:
Ale ty nie dzisiejszy jesteś, przecież obecnie kod źródłowy pisze się w Ruby za pomocą Sublime Text, najlepiej na MacOSie z Debianem na virtualnej maszynie, będąc front-endowcem w prężnie rozwijąjącej się web firmie której nazwa jest angielskim rzeczownikiem kończącym się na "r", pochodzącym od czasownika, tylko że z usuniętą przedostatnią literą "e".

JAG JA PISAUEM DELELELE DO ŁINDOŁSA TRZY STO JEDENAŚCIE TO TY WPIELUCHY JESZCZE ROBIŁEŹ TAKRZE OJCA DZIECI ROBIDŹ NIEUCZ. SUB LIME CO TO ZA NAZWA WOGÓLE LIMES TO NA MATEMATYCE TAKIE COŹ BYŁO. A MAKI TO ŁADNE KWIATKI WIENC NIE WIEM JAK CHCESZ NA TYM PROGRAMOWADŹ LEPIEJ SIE DOSZKÓL NAJPIERF ZA NIM ZACZNIESZ KOGOŹ UCZYDŹ.

kÓRWA SZCZYLU GUPI NIE ODZYWAJ SIE JAK NIE WIESZ O CZYM W OGÓLE MÓWISZ! PROGMRY TO SIE PISZE NA KARTCE I ZANOSI DO SPIECJALNYCH STOISK OBLICZENIOWYCH ZEBY NASTEPNEGO DNIA ODEBRAC WYNIKI WYDRUKOWANE. A CO DO PIERO SYSTEMY I DELELELE, TU BYLA ZABAWA BO BYLA TYLKO JEDNA SZANA, JEDNA OKAZJA BO INACZEJ RECE SIE POCIŁY I SPAGETI NIE WYCHODZIŁO.

Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 17:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dobra, starczy.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat