Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Zużyty (?) klucz na Steamie Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 22:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Piszę w imieniu mojej koleżanki, która już kawałek czasu temu kupiła sobie grę "Alien vs Predator", a gra ta do uruchomienia wymaga Steama (była to edycja Gamebook, oczywiście nówka w folii ze sklepu). Niestety koleżanka miała ciągle jakieś problemy z internetem i komputerem, więc gra przeleżała w szufladzie. Dziś ją znalazłyśmy i postanowiłyśmy zainstalować. Założyłam jej nowe konto Steam i po próbie wpisania klucza wyskoczył mi komunikat, że klucz został już użyty i aktywowany gdzie indziej. Chciałabym powiedzieć, że to raczej niemożliwe, ale gra leżała w szufladzie odpakowana z folii, czyli zachodzi podejrzenie, że mógł się do niej dossać brat koleżanki. I tu moje pytanie: jak mogę sprawdzić czy klucz faktycznie został aktywowany na innym koncie, czy może po prostu coś się pokaszaniło? Da się go jeszcze jakoś odzyskać?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
YaSiEk
Dojrzały Headcrab

Steam ID: yasiek89

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 22:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Magpie napisał:
jak mogę sprawdzić czy klucz faktycznie został aktywowany na innym koncie

Zapytać jej brata? Język
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu GaduTlen komunikator
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 23:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A co ty, on się nie przyzna. Język
Równie dobrze gra mogła leżeć te kilka miesięcy w szufladzie, a odpakowana była dlatego, że koleżanka chciała sobie poczytać książeczkę. No i nie dojdziemy jak to było, stąd i moje pytanie czy to można jakoś sprawdzić.
YaSiEk
Dojrzały Headcrab

Steam ID: yasiek89

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2015 00:26 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cóż, Steam raczej w tych kwestiach się nie myli i jeżeli wyskakuje komunikat, że gra została aktywowana, to tak faktycznie też się stało. I jedyne co przychodzi mi na myśl to napisanie do Steam Support w celu "odzyskania" konta Oczko Ja jak kiedyś zapomniałem hasła do konta to wysłałem im zdjęcie pudełka z cdkeyem i odzyskałem konto. Niestety tutaj trzeba znać przynajmniej login... Teoretycznie także i email, ale można wcisnąć kit, że przez ten czas się zmieniło na inny.
Szkoda tylko, że rodzeństwo się nie przyzna, bo w końcu Steam ma coś takiego jak Tryb Rodzinny. Bardzo przydatna funkcja zresztą.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu GaduTlen komunikator
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2015 12:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dobra, wyjaśniło się. Brat przyznał się, że próbował zainstalować tą grę, ale nie wiedział, że instalacja wymaga połączenia z internetem i coś spieprzył, przez co klucz poszedł się kochać i gry nie ma ani on ani koleżanka. Bo jak mniemam klucz jest już nie do odzyskania...
Spaqin
Headcrab wyjadacz

Steam ID: spagin1
Xfire: spagin
PostWysłany: Pią Kwi 03, 2015 15:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Biorąc pod uwagę fakt, że support Steama do najszybszych nie należy, to tak też może być.

Ale można zaryzykować, po prostu koleżanka zagra sobie za dwa miesiące.

>no tutorial
>for the first 200 times, you fail horribly
>then you get a slight idea how it works
>in free time you watch others do it professionally

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Kalin
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: Kalin1223
Xfire: to frajer!
PostWysłany: Nie Kwi 05, 2015 16:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ta gra nie jest warta by próbować ją odzyskać.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat