Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Nintendo Wii U Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
JiHAD^
Headcrab wyjadacz

Steam ID: FunkYoSelf

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 17:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Macie? Gracie? Jestem chętny do wspólnej gry w Mario Kart 8. Mr. Green

Ostatnio zmieniony przez JiHAD^ dnia Sob Sty 17, 2015 13:41, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Spaqin
Headcrab wyjadacz

Steam ID: spagin1
Xfire: spagin
PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 19:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mógłbym zaryzykować stwierdzenie że nikt tu nie ma Wii U poza tobą, choć pewnie wielu by chciało.

Chociażby dla Smaszów, które choć fajne na 3DSie, na pewno są lepsze na dużym ekranie z porządnym kontrolerem.

>no tutorial
>for the first 200 times, you fail horribly
>then you get a slight idea how it works
>in free time you watch others do it professionally

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
JiHAD^
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 01:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Własnie jakoś nie czuje zajawki na Smashe, co w tym takiego świetnego, że wszyscy się jarają?

IMO Wii U to jedyna prawdziwa duża konsola na chwilę obecną.

Ostatnio zmieniony przez JiHAD^ dnia Pią Cze 12, 2015 23:50, w całości zmieniany 2 razy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Spaqin
Headcrab wyjadacz

Steam ID: spagin1
Xfire: spagin
PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 18:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

JiHAD^ napisał:
Własnie jakoś nie czuje zajawki na Smashe, co w tym takiego świetnego, że wszyscy się jarają?

Dla niektórych to bijatyka z postaciami z Nintendo i to wystarcza.
Dla innych może być że bijatyka, tylko że inna niż typowe Street Fightery i Guilty Geary, bo wpływ na rozgrywkę ma nie tylko sam skill zawodników, ale także i w pewnym stopniu mapa i jej wykorzystanie.
Może być też to, że w miarę łatwo w to wejść i pograć ze znajomymi dla czystej zabawy, z przedmiotami na zwariowanej mapie, i bez potrzeby zapamiętywania długich list kombosów. Ruchów się nie wykonuje kombinacją przycisków typu X Y kółko + ćwiartka, ale prostymi do zapamiętania połączeniami składających się z wychylenia analoga i naciśnięcia jednego przycisku, ie. uptilt (przechylenie analoga do góry i wciśnięcie A), sideB (przechylenie analoga w bok i naciśnięcie B, ataki specjalne) czy downsmash (przechylenie analoga w dół i jednoczesne wciśnięcie A z możliwością przytrzymania). Plus naturalnie skoki i ataki w powietrzu. Blokowanie sprowadza się do trzymania przycisku L/R i tarczy,i jako ostatni grab i związane z nim rzuty (samo przechylenie analoga). W trzy linijki wyjaśniłem podstawy które powinny wystarczyć każdemu do rozpoczęcia chociaż gry. I wszystko to działa na każdej postaci, tylko oczywiście każda robi co innego pod tymi kombinacjami.

No i najważniejsze - mimo, że są prosy i całkiem spora scena grania na serio, to jednak pros nie wytrze podłogi każualami gdy gra się na przedmioty i na bardzo nieturniejowych mapach. Każdy może mieć trochę zabawy.

Może jeszcze Joz powie dlaczego mu się smasze podobają, dla mnie chodziło głównie o to że to była moja jedyna gra na 3DSa w którą mogłem chwilę pograć bez wciągania się w rozgrywkę.

>no tutorial
>for the first 200 times, you fail horribly
>then you get a slight idea how it works
>in free time you watch others do it professionally

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Wto Sty 06, 2015 13:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Co mi się w Smaszach podoba? Learning curve.

Na jednej imprezie ktoś kiedyś załączył Wii a że wszyscy byli zbyt zmęczeni na Wii Sporty i inne tego typu, wybór padł na SSBB. Tylko ja i jeden znajomy umieliśmy w to grać, ale po 10 minutach to była największa atrakcja całego towarzystwa i wszyscy chcieli spróbować. W zasadzie główny event wieczoru to był.

Parę dni później urządziliśmy w innym gronie turniej Smashowy, na normalnych padach, pełen profesjonalizm, wszyscy skupieni na zwycięstwie.

Chodzi mi o to, że Smash jest grą dostępną dla każdego, cholernie łatwo się w niego wciągnąć ale żeby opanować go na jakimś wyższym poziomie - potrzeba dużo czasu i dużo praktyki. Jeżeli ktoś nie lubi bijatyk i nic z tego gatunku i pokrewnych - fakt, Smash nie będzie dla niego. Ale myślę, że z pozostałych to i zatwardziały fan Street Fightera czy Tekkena odkryje w Smashu coś dla siebie.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
JiHAD^
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sob Sty 17, 2015 14:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Lista moich gier powiększyła się o Tekken Tag Tournament 2, Super Mario Galaxy 2 i Captain Toad: Treasure Tracker. Polecam. Bardzo szczęśliwy

UPDATE:

Nowa Zelda przesunięta na 2016! Smutny

UPDATE2:

Dokupiłem sobie Pinkina 3, świetna gierka logiczna i strzelankę Splatoon.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat