Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Gamecube Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
marcinoz97
Stary Headcrab

Steam ID: Meowchin

PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 21:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Chyba najwyższa pora założyć taki temat Uśmiechnięty

Więc tak, przymierzam się do zakupu Gamecube'a (czyt. poluję na allegro) no i wiem, że chcę kupić raczej już przerobioną, bo sam nie mam odpowiedniego sprzętu (mam tylko lutownicę transformatorową - a wiadomo jak to z nią jest).

W sumie to chcę się spytać jak to jest z żywotnością lasera? Powinienem sobie kupić jakiś zapasowy, póki jeszcze da się je dostać, czy raczej nie ma takiej potrzeby?

Edit: Jest jakaś różnica w jakości obrazu pomiędzy kablem chinch z przejściówką na SCART a bezpośrednim SCARTem?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Spaqin
Headcrab wyjadacz

Steam ID: spagin1
Xfire: spagin
PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 18:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A może Wii? Obsługuje przeca GameCube'a i ma jeszcze swoją całkiem sporą bibliotekę tytułów.

>no tutorial
>for the first 200 times, you fail horribly
>then you get a slight idea how it works
>in free time you watch others do it professionally

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
galaretka007
Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: playowiec

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 22:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Gdybym miał oszczędności jakieś to też bym sobie kupił Wii, jednak dystrybutor Nintendo w Polsce jest tak beznadziejny, że odpycha mnie kupno jakiegoś sprzętu spod koncernu wielkiego N.

Stary Headcrab

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 22:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wii raczej niespecjalnie mi odpowiada, ceny zaczynają się od trzykrotności ceny Gamecube'a, gier jakichś tam specjalnie nie ma, a ta konsola i tak ma mi służyć do rozrywki, czyli pogrania w gry typu Tekken albo jakaś Zelda, a nie grania na serio.
flandrowa
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

Xfire: OSZCZĘDZAM RAM
PostWysłany: Pią Maj 10, 2013 15:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

galaretka007 napisał:
Gdybym miał oszczędności jakieś to też bym sobie kupił Wii, jednak dystrybutor Nintendo w Polsce jest tak beznadziejny, że odpycha mnie kupno jakiegoś sprzętu spod koncernu wielkiego N.

A czyja to wina? Polscy gracze nie dają szansy Ninie, większość z nich nawet nie wie, że Pegasusy, które tak co niektórzy wręcz obdarzają kultem to podróbki Nintendo Famicoma Uśmiechnięty
kłam
Gonarch

PostWysłany: Nie Cze 16, 2013 10:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Od razu kup sobie z kartą pamięci i jakimś zapasowym padem, może być podróba, nie są złe.

Ogólnie podobnie jak pozostali radziłbym brać Wii. Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
flandrowa
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

Xfire: OSZCZĘDZAM RAM
PostWysłany: Nie Cze 16, 2013 12:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To Ty żyjesz? :O
Zyper
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Nie Cze 16, 2013 13:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A czemu nie kupować gier i odpalać na komputerze przez emulator Wii/Gamecube - Dolphin?
Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Nie Cze 16, 2013 16:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zyper napisał:
A czemu nie kupować gier i odpalać na komputerze przez emulator Wii/Gamecube - Dolphin?
Wiimote.
Zyper
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Nie Cze 16, 2013 16:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dolphin obsługuje Wiimoty, tylko nowsze wersje mają problemy z Plusem, ale zawsze jakoś się da odpalić. No i nadal go uaktualniają..
marcinoz97
Stary Headcrab

PostWysłany: Nie Cze 16, 2013 20:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Za późno, kupiłem sobie pierwszego Xboxa Język
zwieracz
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Pan Zwieracz
Xfire: srajer
PostWysłany: Nie Cze 16, 2013 20:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Znaczy Xbox ONE?
;D

kłam
Gonarch

PostWysłany: Nie Cze 16, 2013 21:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Po co bawić się w emulator, jeśli za stosunkowo niskie pieniądze masz sprzęt, który nigdy nie sprawi Ci psikusa? W dodatku, można z niego korzystać wygodnie na kanapie, bez ciągania komputera. Uśmiechnięty

Xbox to dobry wybór, ostatnio sam go w coopie często katuję - gdyby nie tytuły ekskluzywne to w ogóle zapomniałbym o PS2.
Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Nie Cze 16, 2013 21:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

.qam napisał:
Po co bawić się w emulator, jeśli za stosunkowo niskie pieniądze masz sprzęt, który nigdy nie sprawi Ci psikusa? W dodatku, można z niego korzystać wygodnie na kanapie, bez ciągania komputera. Uśmiechnięty

Xbox to dobry wybór, ostatnio sam go w coopie często katuję - gdyby nie tytuły ekskluzywne to w ogóle zapomniałbym o PS2.

Xbox miał bardzo biedną bibliotekę exclusivów. Właściwie nie jestem w stanie sobie przypomnieć więcej niż Fable i Project Gotham Racing. Obiektywnie PS2 było jedną z najlepszych konsol w historii. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że pierwszy Xbox to była najgorsza konsola swojej generacji.
kłam
Gonarch

PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 09:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Halo, PGR, Fable, DoA3, Armed and Dangerous, Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay, Crazy Taxi 3, Rallisport 1 i 2, KotOR I, KotOR II, Stubbs the Zombie, Unreal II, Doom 3, Jade Empire, Oddworld: Munch's Oddysee, Oddworld: Stranger's Wrath, Deadly Skies, Brute Force, Buffy the Vampire Slayer, Conker: Live and Reloaded, Forza Motorsport, Galleon, Ninja Gaiden, Panzer Dragoon Orta, Unreal Championship, Sega GT, Otogi, Midtown Madness 3, Jet Set Radio Future, Far Cry Instincts, Dino Crisis 3, Crimson Skies: High Road to Revenge, Azurik: Rise of Perathia... Starałem się wybrać tylko najważniejsze, bo lista jest bardzo długa. W Polsce po prostu X był niszą, dlatego mało kto miał okazję je poznać.

Xboksa lubię, bo ma świetne pady (chodzi o te mniejsze) z długimi kablami oraz dysk twardy, przez co rozgrywka najbardziej przypomina next-geny. Z szóstej generacji najlepszy był Dreamcast, ale serio, PS2 nigdy mnie nie porwało (grałem tylko dla kilku tytułów). Nie wiem o jakie obiektywne przesłanki Ci chodziło... ;P
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat