Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Zbieram węgielki na prezent dla dziewczyny Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Qlink
Świeży Headcrab

Steam ID: Qlinkjsz

PostWysłany: Sro Gru 28, 2011 21:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cześć wszystkim, zgłaszam się z dość nietypową prośbą. Mianowicie, kupiłem sobie dziś Left 4 Dead 2 (podam nazwę mojego konta, będzie można zobaczyć) za uczciwe 6,99 euro Oczko. Chciałbym sprawić tę grę również mojej dziewczynie, ale niestety nie mam już więcej kasy. Jeszcze kilka dni trwa promocja na Steamie w której węgielki można wymieniać na gry. Podobno za dziewięć węgielków (jeśli się mylę proszę mnie poprawić) można sprawić można sobie Left 4 Dead 2 właśnie. Węgielki można sobie przekazywać, a pojedyncze w zasadzie na nic się nie przydadzą, w związku z tym prosiłbym tych którzy mają pojedyncze węgielki i przesłanie mi nawet po jednym (mam 2 w tej chwili, moje własne Bardzo szczęśliwy) na konto, a kiedy będę miał dziewięć obiecuję dać znać, że pula się uzbierała żeby nikt więcej ich nie marnował, a za te węgle kupię dziewczynie L4D2 żeby z nią szpilać (póki co razem gramy w LoL'a i Minecrafta Oczko).

Prośba jakkolwiek na poważnie, jeśli do kogoś nie trafi, proszę by pozostawiona została bez echa (nie jestem dzieckiem neo, oszustem, ani naciągaczem - no to może trochę) Uśmiechnięty. Ja wiem, że mógłbym po prostu to kupić, ale studentem jestem, pieniędzy nie mam, a może ktoś akurat węgielków nie potrzebuje i wspomógłby chłopaka w potrzebie Oczko. Obiecuję, że zostaną one przeznaczone na ten właśnie cel i obiecuję wdzięczność i na wymianę mam jeden kupon 25% zniżki na produkty Valve i (chyba kiepską) gr Avadon: The Black Fortress którą dostałem w prezencie od Valve w tej właśnie promocji Uśmiechnięty.

Moje konto to qlinkjsz . Jeśli za dwa dni pula 9 węgielków się nie uzbiera, będę oddawał! Oczko Pomóżcie bracia Bardzo szczęśliwy.

Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

Xfire: Wywalcie te rubrykę bo Elektryk słucha się Wooziego!
PostWysłany: Sro Gru 28, 2011 21:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jestem jego dziewczyną. W razie co, możecie mi dać odrazu L4D2 na moje konto Uśmiechnięty

A tak na rly, to raczej nikt się tutaj nie znajdzie, żeby podarować Ci węgla (no chyba że komuś już totalnie wisi ta akcja z holiday sale).

Ale powodzenia, może ktoś się nabierze Bardzo szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Chopper dnia Sro Gru 28, 2011 22:04, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Qlink
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Gru 28, 2011 21:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kurczę, jasne że muszę wyglądać na oszusta, jestem tego świadom Oczko. Mogę dać tylko słowo, że tak nie jest i powtórzyć, że akcję kieruję głównie do osób mających pojedyncze węgielki, które raczej na niewiele się przydadzą Oczko.

Dalej jednak nie będę agitował Bardzo szczęśliwy. Akcja ma wszelkie powody by wyglądać na oszustwo, dlatego nie spodziewam się gigantycznego odezwu, ale... może się uda Oczko.

Headcrab ALL in one

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 00:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

pytać to raczej powinieneś w ostatni dzień gdy ludziom już zostanie niekompletny zestaw węgli.

Tytanowy Janusz
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 00:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A oferuje ona jakieś usługi w naturze za tego Lefta? Daj zdjęcie to może nawet dam ci grę za darmo. Język
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 00:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Smiechu napisał:
A oferuje ona jakieś usługi w naturze za tego Lefta? Daj zdjęcie to może nawet dam ci grę za darmo. Język

Za taki prezent możliwe że zostanie czułościami obdarowany, kto wie.

Qlink
Świeży Headcrab

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 02:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Moja dziewczyna jest fanką KOTORa - powiedziała, że od tego czy go przejdę, będzie zależała przyszłość naszego związku. Przy okazji dziewczę to szalenie urodziwe i do tego wielce zafrasowany student Bardzo szczęśliwy. Z kolei w L4D2 chciałbym z Nią zagrać ja - to ma być niespodzianka i liczę, że się Jej spodoba Oczko. Gwoli ścisłości - mam już trzy węgielki Oczko. Jedna osoba mi pomogła, więc zawsze to coś Uśmiechnięty.

Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

Xfire: Wywalcie te rubrykę bo Elektryk słucha się Wooziego!
PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 02:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dam Ci 3 węgla, jak wstawisz tu jej zdjęcie :3

Tak, wiem, jestem no-life i nigdy nie widziałem w życiu dziewczyny D:
Tytanowy Janusz
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 02:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Chopper napisał:
Dam Ci 3 węgla, jak wstawisz tu jej zdjęcie :3

Tak, wiem, jestem no-life i nigdy nie widziałem w życiu dziewczyny D:

Najlepiej z karteczką "kocham hc.pl" żeby nam tu nie wkleił "dziewczyny z komputera" Bardzo szczęśliwy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Elektryk
Headcrab pod napięciem

Steam ID: elektryk91
Xfire: wywalcie tą rubrykę bo Woozie tak każe!
PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 02:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Smiechu napisał:

Najlepiej z karteczką "kocham hc.pl" żeby nam tu nie wkleił "dziewczyny z komputera" Bardzo szczęśliwy

Dobry pomysł. Domena jest inna niż hc.pl więc nie sprawdzi co knujesz.
A za takie zdjęcie (ewentualnie bez słowa kocham) ja też dorzucę jeden węgielek albo nawet dwa. Dla zabawy.

Dav
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 02:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Podaj adres. Wyślę Ci jeden węgielek paczką. Serio.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Qlink
Świeży Headcrab

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 11:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hah, widzę że akcja jakkolwiek może okazać się niewypałem, mimo wszystko budzi zainteresowanie Oczko. Zdjęcia z pozdrowieniami specjalnie dla Was załatwić nie mogę, ma to być w końcu niespodzianka, wyślę jednak naszą wspólną fotkę z jakiejś imprezy (gdzie nieźle podchmielony złapałem już za moją gitarę) aby udowodnić Wam, że nie tylko Ona istnieje, ale i ja Oczko.

Ostatnio zmieniony przez Qlink dnia Czw Gru 29, 2011 17:51, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Pieróg
Stary Headcrab
Ostrzeżenia: 2

Steam ID: rozpierog

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 11:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Równie dobrze mogła to być jakaś losowa koleżanka Bardzo szczęśliwy

Świeży Headcrab

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 17:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Akcja chyba nie wypaliła Oczko. Wylosowało mi kupon na grę Risen - 75% zniżki. Jeśli ktoś jest chętny, oddam za nic w dobre ręce Oczko. Tak w ogóle został mi jeden węgielek, jeśli ktoś jeszcze jest chętny i ma co oddać - może spróbuję wylosować L4D2 ponownie Bardzo szczęśliwy. Akcja będzie trwała do 2 stycznia Bardzo szczęśliwy.

Zgłaszać się po kupon! Oczko

Headcrab ALL in one

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 17:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zaraz , zaraz liczyłeś na to że craftując 7 węgli wypadnie ci akurat L4D2 mimo że szansa na grę to jakieś 1/15 (bo zwykle lecą właśnie zniżki), a wydropić ci może praktycznie każda z setek gier na steamie.

O kurcze , optymista.

Qlink
Świeży Headcrab

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 17:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Myślałem że się wybiera te gry, a nie losuje Bardzo szczęśliwy. Więc jestem optymistą Bardzo szczęśliwy. Ale uczciwie chcę się podzielić tym co dostałem w losowaniu, więc jeśli masz ochotę kupić Risen ze zniżką - wal jak w dym Bardzo szczęśliwy.

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 17:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zbierz prawdziwe pieniądze i kup tą grę jak facet, a nie kombinuj, mam gdzieś dlaczego nie stać cię na kolejną kopie gry. Ten temat to kpina.
Qlink
Świeży Headcrab

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 17:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przykro mi, że tak emocjonuje Cię ten temat Oczko. Jeśli to dla Ciebie kpina... no to nie włączaj się w to i olej sikiem prostym Oczko. Za te trzy węgielki jacy dali mi ludzie... powiedzmy że bardziej na luzie niż Ty, dałem dwa kupony na zniżki i jedną grę. To chyba nie taki żałosny układ, jak to nie omieszkałeś się ze mną swoim arcyważnym zdaniem podzielić Oczko.

Chill out człowieku - zdążyłeś mi podnieść ciśnienie swoim okrutnym zrzędzeniem Oczko

Headcrab ALL in one

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 17:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wystarczy panowie.

JiHAD^
Headcrab wyjadacz

Steam ID: FunkYoSelf

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 22:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Co się dzieje z tym światem, kupować dziewczynie gry... o mordowaniu żywych trupów.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat