Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Problem z ze zrobieniem serwera ("serwer nie odpowiada& Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pio64
Świeży Headcrab

Steam ID: Pio064

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 15:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam. Mam pewien problem, gdy tworzę serwer w gmodzie (oryginalnym). Otóż gdy klikam "start multiplayer game" i serwer jest już gotowy nikt nie może do mnie dołączyć, bo "serwer nie odpowiada". Ten sam problem jest też, gdy jakiś kolega zrobi serwer a ja próbuję się z nim połączyć. Nie mam routera, w firewallu porty ustawione, a nawet gdy go wyłączę jest tak samo. Gdy robię serwer upewniam się czy nie jest ustawione na lan, a wpisanie w konsoli sv_lan 0 nie pomaga. I pewnie ktoś powie mi, żebym zrobił serwer przez hamachi, ale to mnie nie interesuje, chodzi mi wyłącznie o serwer przez internet, bez hamachi. Czy ktoś może pomóc?

Stary Headcrab

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 00:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wyłącz antyvirusa, lub jeśli masz ESET'a albo Kasperskiego to wyłącz filtrowanie sieci tj. zaporę osobistą. W przypadku ESETa po wyłączeniu po około 10 minutach automatycznie się włącza więc akurat wystarczy żeby na serwer weszli znajomi. Tak samo miałem jak grałem kiedyś w Minecrafta na piracie (Notch nie ma żadnych pretensji w tej sprawie, sam się kiedyś na ten temat wypowiadał) i wyłączając zaporę osobistą bez problemu mogłem nawiązać połączenie - nawet wtedy gdy sam tworzyłem serwer do gry.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat