Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

koniec teamu? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 00:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie, nie zamierzam zamykać PGCT, ale chciałabym się podzielić z Wami pewną refleksją.
Otóż wymyśliłam, że może zrezygnować z idei Teamu, robienia sygnaturek i takich tam... I po prostu każdy kto wyraziłby taką ochotę mógłby publikować na stronie swoje prace (dobre prace Język) bez zabaw w członkostwo, pisanie maili z prośbami o przyjęcie et cetera?
W praktyce wyglądałoby to tak: mail o treści "cześć, zrobiłem komiks, możesz go zamieścić na stronie?", jeśli komiks będzie dobry, to go zamieszczę i już i wszyscy będą szczęśliwi. Uśmiechnięty
Moim zdaniem byłoby to wygodniejsze. Poza tym część naszych członków od dawna nie daje znaku życia, pewnie mają już ciekawsze zajęcia niż internety, albo zwyczajnie wyrośli z zabaw lalkami. Język To też przemawia za lekką zmianą charakteru PGCT. Szczerze to nie chce mi się już bawić w przyjęcia, rekrutacje, sygnaturki i takie tam...
Myślałam, żeby stronę z sygnaturkami zamienić na krótką listę osób, które coś na stronie opublikowały i dać tylko podstawowe informacje w stylu mail, Steam ID itp.

Co o tym myślicie?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Trek
Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 16:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Może by tak zrobić poddział "komiksy" w dziale "PGCT", tam każdy mógłby napisać wątek ze swoim komiksem? Te lepsze umieszczane byłyby "na głównej" na PGCT.
A co do Teamu, to mogliby to być jacyś "honorowi użytkownicy" Bardzo szczęśliwy
Ozi
Nie chce mi się
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 18:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A to były jakieś rekrutacje D: ?
Wg mnie najlepszą rzeczą byłoby wstawianie wszystkich tworów polskiej gmodowej społeczności i... tu potrzebna jest chęć autorów serwisu (no chyba, że to tylko ty nim się zajmujesz) by informować autorów o zamieszczeniu ich dzieł na stronie pgct. Bo teraz ten serwis jest tak martwy, że aż prosi o zastrzyk użytkowników. Oni by wchodzili zobaczyć swoje umieszczone prace, pgct by dostało użytkowników, którzy oprócz swoich dzieł może by i oglądali i komentowali inne, wtedy wybranie adminów wśród nich nie powinno być trudne i serwis będzie sam sobie radził. Może jeszcze rankingi byłyby fajne. Taka moja opinia o pgct, bo widać wyłączyć tego nie chcesz, a aby stało by stać, to się nie opłaca na hosting płacić.

Headcrab pod napięciem

Steam ID: elektryk91
Xfire: wywalcie tą rubrykę bo Woozie tak każe!
PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 18:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Problemem PGCT jest ten sam jaki ma aktualnie Borealis: brak spójnej społeczności. Radzę dodać możliwość komentowania każdego obrazka, filmiku i pracy a także aby umieszczać pracę każdego kto chce. Ale idea teamu głównych działaczy powinna się uchować moim zdaniem.

Klepczar
Młody Headcrab
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: Klepacz
Xfire: Jurny jasztrzombek!
PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 18:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja bym proponował zmianę silnika strony na nieco nowocześniejszy. WP może?

Magpie
Gonarch

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 21:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ozi i Elektryk - jestem takim typem, że nie zależy mi na mega popularności i na tym, żeby moją stronę odwiedzały miliony. Z pozostałymi stronami, które prowadzę jest podobnie.
Wolę mieć wokół siebie kilka sensownych osób, niż stuosobowy motłoch. A popularność = dużo nowych użytkowników, w większości debili i dzieciaków. To jest niestety cena sławy. Język A przy tym chcę zachować jakiś poziom prezentowanych prac. Na komentarzach na poziomie serwisu komixxy.pl albo zadowoleniu 12 letnich idiotów też nijak mi nie zależy. Język Tak więc wolę postawić na jakość, a nie ilość. ;]
Nie chcę, żeby to zabrzmiało jak jakieś mądrzenie się, ale taka już jestem. Oczko

I w materii unowocześnień/dodawania komentarzy/zmian silników i innych większych innowacji nic zmieniać nie zamierzam. Po prostu chcę tylko zrezygnować z zabaw w rekrutacje, sygnaturki i członkostwo, z którego nic nie wynika. :]
Ozi
Nie chce mi się

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 23:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To rezygnuj.

Więc, jeżeli zrobisz ten krok, co dalej z serwisem?

Gonarch

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 23:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Serwis będzie działał jak działa i nadal będę tam wrzucać materiały - tylko chcę usunąć Team i trochę zmienić zasady. :]

Ostatnio zmieniony przez Magpie dnia Czw Sty 13, 2011 14:40, w całości zmieniany 2 razy
Gecko
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 23:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dobry pomysł, ale zostaw ten team, to prawie jak być na głównej na demotach Bardzo szczęśliwy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat