Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

04.09.2010 Lambda Reactor Complex - LARP Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Agapow
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 16:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Razem z ludźmi z mazowieckiego środowiska airsoftowego skupionego wokół forum www.weekend-warriors.pl organizujemy LARPa (RPGa) Lambda Reactor Complex.

Image

LARP osadzony w realiach Half Life z wykorzystaniem replik ASG.
Trwający przez całą noc od godziny 17:00, 4 września do 4:00 rano 5 września. Liczba graczy - 100 - 150.

Opis gry i grupy fabularne
http://docs.google.com/View?id=dhr72vmq_175frr7q4dn

Gracze samodzielnie muszą przygotować sobie outfit jest to warunek udziału w grze.
Cena 50 zł dla osób które zapiszą się do 31 lipca, 60 zł po 31 lipca.
Wpłaty kierować na konto:
Mariusz Sybilski
50 1020 5558 1111 1152 2240 0369

Gracz zostaje wciągnięty na listę z chwilą zaksięgowania wpłaty. W tytule przelewu należy podać nick, nazwę frakcji (naukowcy, ochrona, XEN, H.E.C.U., Black OPS) do której chce się dołączyć, adres email.
Organizator zastrzega sobie prawo do przeniesienia gracza do innej frakcji (jeśli nie będzie spełniał założeń tej frakcji) lub odmowy udziału.

Zapisy zostaną zamknięte gdy zostanie osiągnięta maksymalna liczba graczy. Każdy gracz otrzyma tożsamość, numer ID i konkretne zadanie do wykonania (grupowe i indywidualne) Może otrzymać też dodatkowe zadanie w trakcie misji. Każdy gracz dostanie szczegółowe instrukcje odnośnie przygotowania się do odegrania swojej roli.
Przewidziana jest nagroda dla gracza który najwierniej wcieli się w realia. Jurorami będą inni gracze (losowo wybrani).

W cenie imprezy zapewniamy. Legalny teren w klimacie industrialnym. Rekwizyty zapewniające klimat. Rozbudowany scenariusz. Adrenalinę.
Odradzamy udział w grze osobom o słabych nerwach, wrażliwych na widok krwi, źle znoszącym efekt stroboskopowy, źle znoszących przebywanie w ciasnych pomieszczeniach i przebywanie w ciemności. Impreza jest dla osób pełnoletnich.

Miejsce
Obiekt Martjack, Warszawa, ul. ul. Płochocińska 65
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Smiđur
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 16:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

LARP nie pierwszy i nie ostatni, a do tego tuż pod samym nosem... kuszące, cholernie kuszące.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Gecko
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 16:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tylko i wyłącznie pełnoletni? Szkoda, zważywszy na to, że H.E.C.U. Marines mam pełne wyposażenie (M16, mundur ACU, oporządzenie OLIVE, Glock'a 18c, maskę gazową MP5 i 2 granaty ASG)i doświadczenie w ASG, byłem na dwóch LARP'ach (STALKER jako NPC i Tornado).
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Agapow
Świeży Headcrab

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 19:33 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Geco
Z wielką przykrością muszę ci odmówić ale będę miał do ogarnięcia ponad 150 ludzi bezpieczniej dla mnie jako organizatora organizować imprezę dla ludzi którzy odpowiadają cywilnie sami za siebie.
Valkyrie
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Valkyrie_pl
Xfire: valkyriepl
PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 21:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jestem tak cudownym newbie, że w życiu o LARPie nie słyszałem ani nie widziałem. Zresztą jestem znad morza i do Warszawy zasuwać nie będę, niemniej są może jakieś porządne filmiki / zdjęcia z takich eventów? Przynajmniej zobaczę co i jak, może się kieeedyś skuszę. :3

Gecko
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 15:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Agapow napisał:
Geco
Z wielką przykrością muszę ci odmówić ale będę miał do ogarnięcia ponad 150 ludzi bezpieczniej dla mnie jako organizatora organizować imprezę dla ludzi którzy odpowiadają cywilnie sami za siebie.

Nie ma sprawy, poczekam. Powodzenia w organizacji.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Agapow
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 18:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Valkyrie napisał:
Jestem tak cudownym newbie, że w życiu o LARPie nie słyszałem ani nie widziałem. Zresztą jestem znad morza i do Warszawy zasuwać nie będę, niemniej są może jakieś porządne filmiki / zdjęcia z takich eventów? Przynajmniej zobaczę co i jak, może się kieeedyś skuszę. :3

Sam bym chętnie zobaczył. Wiem że kiedyś w Wa-wie robili Resident Evil który organizacją przypominał to co chcę zrobić.

Tym razem do dyspozycji mamy olbrzymi gmach (30m -wyskoki, kilka tys m2) Na pewno będzie też dużo sztucznej krwi (dostarcza organizator).
Smiđur
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 19:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ze swojej strony mogę zachwalić własny rewir do LARPów. Mnóstwo pozostałości po umocnieniach wojskowych, kilka naprawdę dużych, opuszczonych bunkrów, rowy czołgowe, zdewastowane 'domy' i posterunki wojskowe, okopy, bagna, stawy, ambony, tereny piaszczyste, byłe składowisko odpadów nisko-aktywnych, las, las, las, ogromny las...

Odbyłem tam ledwo dwa LARPy w realiach S.T.A.L.K.E.R.a i kilka większych zlotów ASG, które odbywają się ty regularnie kilka razy w roku. W końcu przebiegał tu ciężki szlak bojowy kilku doborowych dywizji Waffen SS.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Lesiu
Stary Headcrab

Steam ID: lesiulodz
Xfire: lesiulodz
PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 20:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wow, ciekawe może wpadnę Bardzo szczęśliwy

Świeży Headcrab

PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 14:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Smiđur napisał:
Ze swojej strony mogę zachwalić własny rewir do LARPów. Mnóstwo pozostałości po umocnieniach wojskowych, kilka naprawdę dużych, opuszczonych bunkrów, rowy czołgowe, zdewastowane 'domy' i posterunki wojskowe, okopy, bagna, stawy, ambony, tereny piaszczyste, byłe składowisko odpadów nisko-aktywnych, las, las, las, ogromny las...

Odbyłem tam ledwo dwa LARPy w realiach S.T.A.L.K.E.R.a i kilka większych zlotów ASG, które odbywają się ty regularnie kilka razy w roku. W końcu przebiegał tu ciężki szlak bojowy kilku doborowych dywizji Waffen SS.

też dysponujemy terenem:
http://www.facebook.com/pages/Poligon-Radiowo/113729428673912

ale do takiego scenariusza bardziej pasuje opuszczona fabryka niż poligon.
Fr0styyy.
Bad Company 2 Headcrab

Steam ID: marco562

PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 17:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ciekawie się zapowiada Uśmiechnięty. Chętnie zobaczę zdjęcia jak to wszystko wyjdzie w praniu Uśmiechnięty. A i powodzenia życzę Uśmiechnięty.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat