Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Zażalenie :D [buzz ogarnij newsy] Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
Parabola
Headcrab który daje
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 21:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Trollem jestem kiedy przebywam w znajomym gronie bo na wzajem się trollujemy, ale w otoczeniu takich kłamców i niedojrzałych ludzi nawet bycie poważnym w ich widzi mi się i strachu przekształca się na 'trollowanie'. To jest najbardziej przykra sprawa, która się za wami chowa.

I zaraz znowu : trollujesz!, płaczkek! taki sraki nijaki itp itd. Mam to w głębokim poważaniu bo ja swoją prawdę doskonale znam. Nie mam zamiaru dalej karmić trolli więc daruję sobie kolejne riposty na marne ataki. I tak ten temat nic nie da, bo adminów mało co obchodzi ta sytuacja. Powodzenia w następnej rekrutacji ludzi na administratorów serwerów idzie wam świetnie! Uśmiechnięty

Temat do zamknięcia.

Headcrab ALL in one

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 23:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Parabola napisał:
I tak ten temat nic nie da, bo adminów mało co obchodzi ta sytuacja. Powodzenia w następnej rekrutacji ludzi na administratorów serwerów idzie wam świetnie! Uśmiechnięty

Czyli mam rozumieć , najlepiej by było jakby Buzz dostał karę na słowo honoru , "Bo ja tak mówię." ??

Powiedziałem już jaką drogą możemy rozwiązać tą sprawe i innej nie przewiduje , dowody albo End of topic.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat