Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

PSP GO! vs PSP Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Lesiu
Stary Headcrab

Steam ID: lesiulodz
Xfire: lesiulodz
PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 12:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pytanie co sądzicie? Dla mnie GO! to absolutne gó^*o. Jak odpale sobię grę z UMD?

Gonarch

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 13:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Lesiu napisał:
Pytanie co sądzicie? Dla mnie GO! to absolutne gó^*o. Jak odpale sobię grę z UMD?
Hah Bardzo szczęśliwy Epic Fail Bardzo szczęśliwy

Jak odpalisz gre UMD na systemie ktory secialnie tego napedu jest pozbawiony? Odpowiedz: NIE DA SIE. Pisze to zarowno na pudelku konsoli jak i w kazdym jednym jej opisie wiec czego sie spodziewales? Ja naprawde nie rozumie ludzi ktorzy jecza ze na Go! nie da sie odpalic UMD. Sony nie wycofuje przecie 300x z rynku wiec dlaczego osoba chcaca napedu UMD w ogole zawraca sobie tylek Go! ?

PSP Go! jest lepsze pod wieloma wzgledami od PSP 1/2/300x. Lepszy ekran, Bluetooth, bardziej kieszonkowe wymiary, wykodniejszy krzyzak itp itd. Owszem, jest drogie i ma swoje problemy jednak nie jest to konsola zastepujaca obecny model a ma go jedynie uzupelniac. Nikt nikogo nie zmusza do przesiadki (w koncu gry z PSN dzialaja bez problemu na starszych PSP).

Tak, posiadam PSP Go!, przesiadlem sie jakis tydzien temu, konsolka jest swietna i nie wrocil bym do starego PSP.

Stary Headcrab

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 08:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ClassicGOD napisał:

Jak odpalisz gre UMD na systemie ktory secialnie tego napedu jest pozbawiony? Odpowiedz: NIE DA SIE. Pisze to zarowno na pudelku konsoli jak i w kazdym jednym jej opisie wiec czego sie spodziewales? Ja naprawde nie rozumie ludzi ktorzy jecza ze na Go! nie da sie odpalic UMD. Sony nie wycofuje przecie 300x z rynku wiec dlaczego osoba chcaca napedu UMD w ogole zawraca sobie tylek Go! ?

Właśnie nie rozumiem dlaczego SONY poszło w tym kierunku, minimalizacja przede wszystkim ale nie takimi kosztami, przecież UMD powstało specjalnie dla PSP. Wiadomo GO! jest trochę lepsze od 1k,2k,3k.
ClassicGOD napisał:

PSP Go! jest lepsze pod wieloma wzgledami od PSP 1/2/300x. Lepszy ekran, Bluetooth, bardziej kieszonkowe wymiary, wykodniejszy krzyzak itp itd. Owszem, jest drogie i ma swoje problemy jednak nie jest to konsola zastepujaca obecny model a ma go jedynie uzupelniac. Nikt nikogo nie zmusza do przesiadki (w koncu gry z PSN dzialaja bez problemu na starszych PSP).

Właśnie w sumie w GO! poprawiony jest tylko ekran, slider myślę że wyrobi się z czasem, zobacz jakie problemy są z telefonami. Od bluetootha i owego slidera wolałbym aby sony w konsoli zastosowało np. 2 analog? Albo możliwość podłączenia klawiatury. Co mi jeszcze się nie podoba do elektroniczna dystrybucja gier, co z tego że mam to 16GB wbudowane jak nie mogę wyciągnąć gry z konsoli i przechować jej. Miało być oprogramowanie do przerabiania UMD na wersję na GO! ale otworzyło by to wiele furtek dla piratów. Do tego jeszcze ta cena... dołożę do niej ze 100zł i mogę mieć PS3 SLim.
ClassicGOD napisał:

Tak, posiadam PSP Go!, przesiadlem sie jakis tydzien temu, konsolka jest swietna i nie wrocil bym do starego PSP.

Heh nigdy nie kupię GO!, no chyba że będę miał za dużo $$, a w co tam grywasz? Uśmiechnięty

Gonarch

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 08:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Lesiu napisał:
Właśnie nie rozumiem dlaczego SONY poszło w tym kierunku, minimalizacja przede wszystkim ale nie takimi kosztami, przecież UMD powstało specjalnie dla PSP. Wiadomo GO! jest trochę lepsze od 1k,2k,3k.
Dla takich osob jak ty jest wlasnie PSP3000 - ty sie tam Go! nie przejmuj skoro tak ci brak UMD. Dla mnie UMD to byly tylko kolejne zbedne rzeczy ktore trzeba nosic z konsolka. Ja specjalnie PSP przerobilem zeby moc wlasne UMD zgrac i trzymac na karcie pamieci zeby nie wozic ich ze soba. Naped optyczny w przenosniej konsoli to pomylka.
Lesiu napisał:
Właśnie w sumie w GO! poprawiony jest tylko ekran, slider myślę że wyrobi się z czasem, zobacz jakie problemy są z telefonami.
Sony/SonyEricsson ma wiele urzadzen ze mechanizmem tego typu i nie widzialem nigdy takowego z wadliwym zawiasem Oczko
Lesiu napisał:
Od bluetootha i owego slidera wolałbym aby sony w konsoli zastosowało np. 2 analog?
Drugi analog powodowal by niekompatybilnosc gier przeznaczonych na Go! z starymi PSP - naprawde wolal bys zeby sony zmusilo cie do upgradu?
Lesiu napisał:
Co mi jeszcze się nie podoba do elektroniczna dystrybucja gier, co z tego że mam to 16GB wbudowane jak nie mogę wyciągnąć gry z konsoli i przechować jej. Miało być oprogramowanie do przerabiania UMD na wersję na GO! ale otworzyło by to wiele furtek dla piratów. Do tego jeszcze ta cena... dołożę do niej ze 100zł i mogę mieć PS3 SLim.
Elektroniczna dystrybucja gier to jedna z najwiekszych zalet tej konsolki! I to nie tylko PSP Go! a wszystkich PSP. Owszem lubie miec boxa na polce ale lubie tez mozliwosc kupna gry kiedy jestem np w hotelu na delegacji i jest srodek nocy a juz najbardziej uwielbiam fakt ze mam przy dupie kilkanascie gier w tak malym urzadzeniu.

Co do kopiowania gier... nic prostszego Bardzo szczęśliwy Wystarczy skopiowac folder z gra z /PSP/GAME i plik z licencja z /PSP/LICENSE a jezeli nie chcesz tego robic recznie Media Go zrobi to za ciebie.

Co do ceny? Jest drogie, fakt ale PS3 to ja juz mam Oczko
Lesiu napisał:
Heh nigdy nie kupię GO!, no chyba że będę miał za dużo $$, a w co tam grywasz? Uśmiechnięty
Aktualnie pogrywam glownie w Prinny: Can I Really Be the Hero?, Resistance: Retribution i Motorstorm: Arctic Edge. No i okazjonalnie odpale GG:XX #Reloaded Język

Stary Headcrab

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 21:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Heh no cóż w takim razie odkurze temat za parę lat i zapytam się jak GO! się sprawuje ;D Eee ja Killzona katuje, zbieram kase na nowe GTA Bardzo szczęśliwy

Gonarch

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 23:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Lesiu napisał:
Heh no cóż w takim razie odkurze temat za parę lat i zapytam się jak GO! się sprawuje ;D Eee ja Killzona katuje, zbieram kase na nowe GTA Bardzo szczęśliwy
Za pare lat to ja pewnie juz o Go! nie bede pamietal. Spodziewam sie PSP2 pod koniec przyszlego roku (co jakos dziwnie sie zgralo a najnowszymi plotkami) a wtedy zaleznie od wstecznej kompatybilnosci nowego modelu Go! albo bedzie lezalo i sie kurzylo czekajac na moja chec odpalenia jednego z starszych tytulow albo po prostu je sprzedam Oczko

Stary Headcrab

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 22:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ciekawe, nie natknąłem się jeszcze na wzmianki o Psp2 Uśmiechnięty
Edit:
Co powiesz na to?:
http://pspoland.pl/index.php/newsy/4-gry/9060-firmy-produkujce-gry-na-psp-nie-chc-ich-wydawa-na-pss.html#yvComment

Świeży Headcrab

PostWysłany: Czw Lis 04, 2010 15:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

jak tam psp go
Rozbawiony Gordon
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Firm
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

Steam ID: 18Firm18

PostWysłany: Czw Lis 04, 2010 16:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Co jak tam psp go, pytasz się kogoś czy ogólnie?
Sprecyzuj.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Czw Lis 04, 2010 17:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Moje ma sie bardzo dobrze aktualnie w Phantasy Star Portable 2 na nim pogrywam Język

Młody Headcrab
Zbanowany

Steam ID: TenTeges
Xfire: pierdoły
PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 07:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Gdybym miac wybierac teraz to bym bral psp go - zakup elektroniczny jest wygodniejszy i te oferowane 10 damowych gier do tego roku Bardzo szczęśliwy Inna sprawa jesli sie ma juz starsza konsole z bardzo duzo iloscia gier. - Juz niedlugo bedzie wydana "przerobka" - oby tylko na homebrew, tylko tego mi brakuje.

Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 02:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

w psp byl (zwlaszcza pierwsze modele) zwalony analog tak ze jak pare razy upadla Ci konsola to odczepial sie od obudowy w efekcie czego w grach np sciagalo Cie na boki. Co do UMD. Sony slynie z wprowadznia nowych rozwiazan. Niestety dyski umd byly drogie w produkcji i sie nie przyjely.Wiekszosc osob i tak wolala kupowac w PSN gry (pomijam scene piracka) wiec sony uznalo ze lepiej wrzucic dysk twardy do srodka niz dalej inwestowac w cos co nie ma sensu.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Kalin
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: Kalin1223
Xfire: to frajer!
PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 08:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wydaje mi się, że UMD nie był taką porażką. Dużo osób, a w szczególności niedoświadczeni, kupują PSP swoim pociechom albo sobie w wersji z UMD, gdyż wolą kupić do tego jakąś grę w pudełku i mieć z głowy.
PSP Go by ich trochę odstraszał jeżeli powiedziałoby im się, że trzeba kupować gry przez Internet i je pobierać na konsole.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat