Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Dział kar Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
Dabu
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 4

Steam ID: dabu

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 20:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A tak poza tym było przecież mówione, że na serwerze nie będzie banów za przeklinanie? :O Jednak zmiana decyzji? A może macie jakiś pomiar "tyle przekleństw - ok, tyle - ban"?

Acid Headcrab

Steam ID: lemon_csw

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 20:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pomiar, to po prostu granica dobrego smaku, wiadomo, kiedy ktoś przegina. Poza tym, nie płaczcie, ban koło 20tej powinien wam odpaść, więc nie rozumiem wielkiego wzburzenia.

Dabu
Fast headcrab

Steam ID: dabu

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 23:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Więc może by jakoś tą "granicę dobrego smaku" przenieść do regulaminu? Wiem co masz na myśli, ale chyba jednak coś jest nie w porządku, skoro Suriv oświadczył, że nie będzie kar za wulgaryzmy, a teraz ot tak sobie są...?

Headcrab wyjadacz

Steam ID: 18Firm18

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 23:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wszystko cudnie ,pięknie odbanowany jestem, ale do tej pory nie mam pojęcia za co dostałem bana.
Jak to Ameno ujął "Nie muszę się przed Tobą tłumaczyć" , rozumiem ale fajnie jakby trochę bardziej byłby sprecyzowany powód bo wątpię, że "klapucyn" to tak bolesne i obraźliwe przekleństwo...
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
el_neco
Młody Headcrab
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 11:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

no admini powiało od Was taką niekompetencją że olaboga.

dajesz komuś bana to musisz udowodnić jego wine, to że napisał ktoś tam sobie że do wglądu dla innych adminów to żałosne, gdyż zbanowany koleś MA PRAWO zobaczyć ZA CO dostał bana. W dodatku jeżeli nie macie tam wyciętego steamid z konsoli + nick i przeklinanie to już w ogóle tak jakby to się nie wydarzyło...

bo tak to wychodzi że możecie zbanować kogokolwiek, ten wbije na forum zapyta za co a Wy odpowiecie że powinien doskonale o tym wiedzieć. żałosne, żałosne..
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Firm
Headcrab wyjadacz

Steam ID: 18Firm18

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 11:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

^
I oto właśnie mi chodziło od samego początku...
Nie obchodzi mnie, że jest screen między wami i wy decydujecie ok rozumiem jesteście adminami to dajecie karę, ale za co?

Debosy napisał:
Prosze tu zamieszczać screeny , logi , steam ID delikwentów i wszysto co moze być dowodem i powodem do wysłania niepokornych na przymusowe L4.

Dowody...
Mimo, iż jestem odbanowany nadal chcę wiedzieć za co byłem zbanowany.
To tak jakby ktoś powiedział tu, że gość dostaje bana "Bo tak było na słowo Honoru obiecuję panie Adminie!!!!"

Cała sytuacja była żałosna i nie będę się już tutaj wypowiadać.
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 12:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dowody ma przedstawiać gracz zgłaszający innego gracza , admin sam w sobie jest instytucją wymierzającą karę wiec nie ma obowiązku przedstawiać nikomu żadnych dowodów a jedynie poinformować gracza za co banana dostał.

Sprawę przeklinania będe musiał z surivem i cytrynowym ogadać bo z tego co widzę dla każdego admina inna dawka przeklenstw jest tą granicą.

Dla jednego to bedzie kilka brzydkich słówek , dla innego siarczyste inwektywy.
Przede wszystkim proponuje nie przesadzać w drugą stronę i karać ludzi za pare słów.
Ostrzeżenie gracza o konsekwencjach przeklinania bylo by dobrym rozwiązaniem IMO. (chociaz wiem ze wielu naszych adminów tak robi.)

cytrynowy
Acid Headcrab

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 14:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

el_neco napisał:
no admini powiało od Was taką niekompetencją że olaboga.

dajesz komuś bana to musisz udowodnić jego wine, to że napisał ktoś tam sobie że do wglądu dla innych adminów to żałosne, gdyż zbanowany koleś MA PRAWO zobaczyć ZA CO dostał bana. W dodatku jeżeli nie macie tam wyciętego steamid z konsoli + nick i przeklinanie to już w ogóle tak jakby to się nie wydarzyło...

bo tak to wychodzi że możecie zbanować kogokolwiek, ten wbije na forum zapyta za co a Wy odpowiecie że powinien doskonale o tym wiedzieć. żałosne, żałosne..

Chwila chwila, Neco. Co Ty tu uskuteczniasz, w sensie, że vox populi, vox dei? Nie ma takiej opcji. To admin wymierza karę na podstawie dostarczonych mu screenów. Bez sceenów nie ma bana. A, i w ogóle, to żałosne jest Twoje biadolenie w każdym dziale - nie podoba się, to nie korzystaj z serwerów, ani forum HC.pl.

Pozdrawiam, Kret z Czarnobyla.

Sion
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Sion[PL]

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 14:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ale zbanowany i tak powinien wiedzieć za co bana dostaje! Ludzie to jest horror.

Zbanowanej osobie powinny być pokazane TWARDE dowody.

1. Screen z konsoli.
2. Pokazanie jego notoryczności (w przypadku np przeklinania.)

Ale nie wtedy gdy jest ciekawy tylko w momencie nadania mu Bana!

TROCHĘ LOGIKI!

Równie dobrze każdy z was mógłby dostać bana na VAC`a, bo napiszę do Valve, że używaliście czituf i haaaaxowaliście.
BuZz
Buzzied Headcrab

Steam ID: buzzied
Xfire: guner000
PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 15:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ekhm, jeżeli chodzi o przeklinanie, to zawsze można wyciągnąć logi (Z HLSW czy chociażby z konsoli), myślę, iż są bardziej wiarygodne niż sam screen. Uśmiechnięty

Steam: Buzzied
Karl0ss
Świeży Headcrab

Steam ID: 0:1:11108308
Xfire: k4rl0ss
PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 15:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
Ale zbanowany i tak powinien wiedzieć za co bana dostaje!

Z FRAJERAMI NIE PIJE - Tydzień bana. Za obrażanie innej osoby.
Bulldozer - Tydzień bana. Za obrażanie innej osoby.
Workman - Tydzień [+ 18godzin] bana za obrażanie i dodatkowe przeklinanie.
Firm - 18 godzinny ban za przeklinanie które zauważyłem na tych screenach.
Quaro - Również 18 godzin jak Firm.

Cytat:
Równie dobrze każdy z was mógłby dostać bana na VAC`a, bo napiszę do Valve, że używaliście czituf i haaaaxowaliście.

My mamy dowody co do tych wyżej wymienionych osób, Ty co do tego ze czitowalismy i haaaxowalismy nie.
Sion
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Sion[PL]

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 15:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
Z FRAJERAMI NIE PIJE - Tydzień bana. Za obrażanie innej osoby.
Bulldozer - Tydzień bana. Za obrażanie innej osoby.
Workman - Tydzień [+ 18godzin] bana za obrażanie i dodatkowe przeklinanie.
Firm - 18 godzinny ban za przeklinanie które zauważyłem na tych screenach.
Quaro - Również 18 godzin jak Firm.

To jest twój dowód?!

Faaaajny. Też taki mam. Pokażcie te dowody zbanowanym i niech oni wtedy tu napiszą, czy dostali go słusznie czy nie. Wtedy ci uwierzę.

Sory, ale to co się teraz dzieje jest dla mnie (i pewnie dla kilku innych osób) zupełnie niezrozumiałe.
BuZz
Buzzied Headcrab

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 16:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Lol, padłem. To co, oni mają napisać CZY ŁASKAWIE ZGADZAJĄ SIĘ NA TO, ŻE DOSTALI BANA. To co, robicie nam łaskę, że gracie na tym serwerze, tak? Właśnie, dla mnie, to co się teraz dzieje jest kompletnie niezrozumiałe, że co, chcecie, żeby wam wszystko udowadniać? Może jeszcze rekompensata za bana w postaci przelewu o wartości 4000 $? Adminami nie są przypadkowi ludzie i właśnie my posiadamy jakieś kompetencje, na podstawie których wlepiamy bany, a nie na zasadzie "To dziś numerek 5".

Darth ReX
Świeży Headcrab
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: radeon26
Xfire: darthrex2
PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 16:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A kto im każe? Po prostu dowody powinny być im przedstawione. Inaczej wygląda to jak pokazowy proces rodem z dzisiejszych Chin. A może inaczej - czemu NIE chcecie udostępnić właśnie tym najbardziej zainteresowanym osobom dowodów?
BuZz
Buzzied Headcrab

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 16:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Po prostu denerwuje mnie, jak ktoś na każdym kroku chce podważyć naszą kompetencję i rżnie przysłowiowego "głupa". Skoro już przeklinałeś czy nie wiem co jeszcze robiłeś to przyznaj się, a nie kieruj się zasadą "pic or didn't happen". Cwaniactwo, i tyle. Wam nie chodzi chyba o jakąkolwiek sprawiedliwość ale o uniknięcie bana i wytknięcie nam błędu.

pzdr

Grzypo
Dojrzały Headcrab

Xfire: Grzypo
PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 17:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sion napisał:
Pokażcie te dowody zbanowanym i niech oni wtedy tu napiszą, czy dostali go słusznie czy nie.

Czy ktoś dostał słusznie bana decydują tylko i wyłącznie admini. Mimo wszystko uważam, że screeny lub logi serwera powinny być udostępnione dla tych co mają dziury w pamięci i nie wiedzą za co wyłapali bana. ;]

Acid Headcrab

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 17:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dobra, dosyć tego bezproduktywnego gadania. W razie wątpliwości - odsyłam do regulaminu. Dalszy offtop będzie karany warnami.

MUMINNN
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 18:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dobra . Tak czy siak chciałbym wiedzieć za jakie " obrazy " dostałem tego bana... bo uważam że powiedzenie że techno jest beznadziejną muzyką to moja osobista opinia i inni gracze nie muszą jej słuchać bo ktoś ma taką zachciankę aby się nią podzielić z innymi i powiedzenie że ktoś mieszka na wsi chyba też nie jest tak obraźliwe aby banować kogoś na tydzień... Nie rozumiem tego... No chyba że powiedziałem coś jeszcze , czego kompletnie nie pamiętam jeśli tak to chciałbym zobaczyć jakiegoś screena..
cytrynowy
Acid Headcrab

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 19:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tak czy siak, to odezwij się do mnie na gg, skoro aż tak bardzo nie pamiętasz co takiego wypisywałeś. W drodze wyjątku.

Przypominam, że Administracja serwerów HC.pl trzyma się regulaminu i szczerze nie interesuje jej biadolenie ludzi, którzy potrafią tylko leżeć, narzekać i pluć żółcią.

shL
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 23:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Coś mi się wydaje ze admini nie mają po prostu owych dowodów i koniecznie unikają ukazania takowych...
Bo winny mimo wszystko winien znać dowody, oraz powody bana. Cholernie trudne musi być więc okazanie tych dowodów, jeżeli wszyscy tu robią szopkę na kilka stron, miast to profesjonalnie jakoś zakończyć....
Okropnym podejściem admów jest też gadanie typu "Jak się nie podoba to wypad"... tak jakby mi się zdaje że zależy tu wszystkim na jak największej popularności servera, oraz dobrej opinii hedcraba, a naprawdę rozwiązywanie problemów wyżej wymienionym cytatem raczej sprawę pogarsza ;q
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat