Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Dyskusje luźne Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
.Footman.
Headcrab rozszerzony

Steam ID: footmanspam@tlen.pl
Xfire: forgoths
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 22:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Uwaga!
Z dniem dzisiejszym, tj 30 maja 2010, temat ten zmienia swoją formę. Z racji tego, że bez przerwy robicie tutaj chlew, Aparat Moderacji postanowił wprowadzić pewne zasady.
Temat zmienia nazwę z "Offtopic" na "Dyskusje luźne", bo mamy powyżej uszu durnych dzieci neo, które myślą, że mogą urządzać tu sobie dowolny spamfest.

Od teraz wszystkie posty w stylu "wiecie że mój kolega z klasy śmierdzi" albo "cioteczny szwagier kuzynki babci mojej ciotki ma dziś urodziny", "srsly? a ja miałem wczoraj, a ja przedwczoraj" oraz wszelki inny spam nagradzane będą warnami.
Doszło?

dziękuję, dobranoc
Aparat Moderacji Headcrabów

Temat do rozmów o wszystkim. Gdy wywiążę się jakaś dyskusja nie warta nowego tematu, albo chcecie napisać o czymś ciekawym (ale znów raczej nie wartym założenia nowego tematu), to piszcie tutaj. Nie chcę tu spamu typu: fajnie, że jest weekend".

Oryginalny post usunięty przeze mnie i wklejony tutaj:

Footman napisał:
UWAGA! Poniższy post zawiera duże dawki marudzenia i wymuszonego humoru:

Flicker napisał:
@.footman. - a ty dalej swoje, wiecznie urażony.... :/

Przykro mi, że tak to postrzegasz.

Irytuje mnie postawa wielu ludzi na tym forum, czemu od czasu do czasu daje upust (czasem bardziej konstruktywnie - temat o przypieprzaniu się, czasem mniej - moje wypowiedzi wyżej).

Zaglądam na to forum z nudów i od czasu do czasu coś tam staram się pomóc, bo jak tu się zarejestrowałem strasznie przyjemnie mi się z wami gadało.

Jeżeli ktoś chcę poznać moje zdanie: na forum potrzeba więcej luzu. Ostrzeżenia to nie jest dobry pomysł. Tak, spełniły swoje zadanie, ale nie panuje tu już ta sama atmosfera.

Forum podzieliło się na grupy:

-"Piewcy zagłady" opowiadający o rychłej śmierci forum.
-"Wytykacze" lubujący się w wytykaniu błędów innych, często łączą się z piewcami.
-"Weekendowcy" uwielbiający pisać dużo, ale nie wnosząc absolutnie niczego, do niedawna zamieszkiwali tematy przypieprzania (koniec weekendu) i cieszenia się (początek weekendu).
-"Episodowcy" podgatunek "Piewców" uważający, że brak Ep3 jest przyczyną głodu na świecie.

Większość pozostałych użytkowników pisze na forum coraz mniej, albo w ogóle.

Ja osobiście należę do grupy marud, przykro mi, że was męczę swoim marudzeniem, ale mi się nudzi.

pewnie dostane ostrzeżenie (zwłaszcza, że wcześniej dla modka miły nie byłem)

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 22:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A ja myślałem, że jest Konfederacja, Rebelia, Gang zEBa i Ludzie Lasu.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
meJKu
Zombine elite
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 22:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To tylko zmyłka, Rebelia ciągle działa ^^
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 22:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Podzieliłeś to forum tak że bardzo wielu userów nie pasuje do żadnej podgrupy.
bLiNd
Ślepy headcrab

Steam ID: blindvampire

.Footman. napisał:
Temat do rozmów o wszystkim. Gdy wywiążę się jakaś dyskusja nie warta nowego tematu, albo chcecie napisać o czymś ciekawym (ale znów raczej nie wartym założenia nowego tematu), to piszcie tutaj. Nie chcę tu spamu typu: fajnie, że jest weekend".

Jeśli chcecie napisać coś, co nie pasuje do żadnego tematu, a jednocześnie nie jest warte założenia nowego, to możecie sobie odpuścić pisanie tego. Proste? Uśmiechnięty

Druga sprawa to problem techniczny. Jeśli już jakiś offtop się wywiąże w innym wątku, a taki offtop zawiera zazwyczaj kilka/kilkanaście postów, to nie da się go w łatwy sposób przenieść do innego, już istniejącego tematu. Można go albo usunąć, albo wydzielić do nowego tematu. Offtopy nie są zamierzone, tworzą się same, więc wątpię by ktoś przewidział, że może z jego posta powstać offtop (przejście od tematu do offtopa jest dość płynne) i napisał swój post tutaj zamiast w wątku którego dyskusja dotyczy.

Toteż nie widzę większego sensu w założeniu i utrzymaniu tego tematu, gdyż albo zamieni się on w kolejne siedlisko spamu, albo umrze śmiercią naturalną.

Meet the Headcrab

Steam ID: Viroos433 / Zlewozmywak_kamikaze

Chcesz więcej luzu? To się sam wyluzuj i nie rzucaj się jakby ci Classic nie wiadomo co zrobił. Język
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
BioOrc
DOOM Headcrab

Steam ID: BioOrc
Xfire: bioorc
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 22:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Akurat z lekceważącym niegodnym moderatora podejściem Classica do userów na tym forum muszę się zgodzić. Zachowuje się niczym primabalerina i traktuje ludzi o innych poglądach jak nic nie znaczące insekty. Osobiście mnie to jedynie bawi aczkolwiek części osób może to również przeszkadzać...

Tsundere Headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 22:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Uwaga na Classica i jego Maca z którego lecą osty.

iWarn you.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
.Footman.
Headcrab rozszerzony

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 23:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

bLiNd napisał:
Jeśli chcecie napisać coś, co nie pasuje do żadnego tematu, a jednocześnie nie jest warte założenia nowego, to możecie sobie odpuścić pisanie tego. Proste? Uśmiechnięty

Nie, można pisać o naprawdę różnych rzeczach, dla przykładu wymienię parę tematów z innego forum poruszonych na temacie od offtopicu na forum o grach:
-stosunek empiku do gier "od" 18 lat.
-o psychologach
-praca w czasie wakacji
-foty domu jakiegoś progamera z Korei

Mi przyjemnie się czytało tamte posty, aczkolwiek większość z nich nie była warta nowego tematu.

Jak ktoś zainteresowany linkiem coby się na własnej skórze przekonać zapraszam na PW albo Steama, nie chcę być oskarżony o reklamę Oczko

bLiNd napisał:
Druga sprawa to problem techniczny. Jeśli już jakiś offtop się wywiąże w innym wątku, a taki offtop zawiera zazwyczaj kilka/kilkanaście postów, to nie da się go w łatwy sposób przenieść do innego, już istniejącego tematu. Można go albo usunąć, albo wydzielić do nowego tematu. Offtopy nie są zamierzone, tworzą się same, więc wątpię by ktoś przewidział, że może z jego posta powstać offtop (przejście od tematu do offtopa jest dość płynne) i napisał swój post tutaj zamiast w wątku którego dyskusja dotyczy.

Po prostu zainteresowani gdy zauważą, że offtopują, zaczną pisać tutaj (jak ja w pierwszym poście).

bLiNd napisał:
Toteż nie widzę większego sensu w założeniu i utrzymaniu tego tematu, gdyż albo zamieni się on w kolejne siedlisko spamu, albo umrze śmiercią naturalną.

Widzę, że bardzo nisko oceniasz użytkowników tego forum.

Suriv napisał:

Chcesz więcej luzu? To się sam wyluzuj i nie rzucaj się jakby ci Classic nie wiadomo co zrobił. Język

Napisałem beż żadnych emocji żeby przestał używać takiego tonu. Gdzie tu rzucanie? Lubię "zwalczać" ogień ogniem, gdy ktoś używa protekcjonalnego tonu lubię użyć innego denerwującego tonu. Wiem, że taka "technika" jest bardzo mało skuteczna.

Ostatnio zmieniony przez .Footman. dnia Pon Lip 27, 2009 23:15, w całości zmieniany 2 razy
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 23:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

BioOrc napisał:
Akurat z lekceważącym niegodnym moderatora podejściem Classica do userów na tym forum muszę się zgodzić. Zachowuje się niczym primabalerina i traktuje ludzi o innych poglądach jak nic nie znaczące insekty. Osobiście mnie to jedynie bawi aczkolwiek części osób może to również przeszkadzać...
Bawi cie to? To dziwne bo zachowujesz sie jakbym ci conajmniej serce zlamal. Jezeli nie dajesz sobie rady w dyskusji i rania cie okazjonalne zarty z glupot jakie dosc czesto zdarza ci sie palnac to nie wchodz w dyskusje albo mysl co piszesz. Bo wybacz jezeli ktos probuje mnie 'sprytnie' obrazic w dyskusji ale mu to nie wychodzi to nie bede dla niego zbyt mily.

Co to ma wogole wspolnego z moderowaniem? Jezeli nie potrafisz oddzielic mnie jako uzytkownika od mnie jako moderatora to to jest tylko i wylacznie twoj problem ale ja nigdy nie wykorzystuje mojego stanowiska w dyskusji ale widze ze ty bys chcial bo innych argumentow ci brak.

DOOM Headcrab

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 23:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Stary Twoje podejście często zostałoby nagrodzone warnem gdybyś nie był modkiem. Wykorzystujesz swoją pozycję i widzę to nie tylko ja. Myślisz, że wszystko Ci wolno. A jeżeli myślisz, że Twoje złośliwe posty w moją stronę (bardzo częste zresztą) w jakikolwiek sposób mnie uraziły to imo masz o sobie niezwykle wysokie mniemanie Oczko

Headcrab rozszerzony

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 23:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ClassicGOD napisał:
ale ja nigdy nie wykorzystuje mojego stanowiska w dyskusji

Na przykład poprzez zamknięcie tematu "zeby BioOrc wytrzeźwiał", o nie.

Gonarch

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 23:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

BioOrc napisał:
wysokie mniemanie
Jak ty bardzo lubisz te 2 slowa Bardzo szczęśliwy
Zauwaz ze moje zachowanie zawsze jest bezposrednim odbiciem tego w stosunku do kogo sie kieruje. Natomiast to o co mnie oskarzasz... slyszales o zjawisku zwanym projekcja?

.Footman. napisał:
Tak bo to co wtedy wypisywal wskazywalo na to ze jest w stanie prowadzic dyskusje. Zauwaz ze jezeli zamykam temat z dyskusja w ktorej bralem udzial moj post nigdy nie jest ostatni a wspomniana dyskusja zostala otwarta pozniej.

Ostatnio zmieniony przez ClassicGOD dnia Pon Lip 27, 2009 23:20, w całości zmieniany 1 raz
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 23:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
Po prostu zainteresowani gdy zauważą, że offtopują, zaczną pisać tutaj (jak ja w pierwszym poście).

Nie zaczną.
Cytat:
Stary Twoje podejście często zostałoby nagrodzone warnem gdybyś nie był modkiem.

Nieprawda. Gdyby było inaczej, też miałbyś warna (oraz ja także).
bil-u
Poison headcrab

Steam ID: bil-u

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 23:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

BioOrc ssie. ILove Classic <3

DOOM Headcrab

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 23:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ClassicGOD napisał:

.Footman. napisał:
Tak bo to co wtedy wypisywal wskazywalo na to ze jest w stanie prowadzic dyskusje. Zauwaz ze jezeli zamykam temat z dyskusja w ktorej bralem udzial moj post nigdy nie jest ostatni a wspomniana dyskusja zostala otwarta pozniej.

To co wypisywałem wskazywało na to, ze nie wiedziałeś co odpisać i zamknąłeś temat... bo wspomniałem o PIWIE które jak wiele znanych mi osób lubię wypić przy komputerze. Przy czym za insynuowałeś, że ja już po jednym niemal leżę na ziemi i nie wiem co piszę... A dyskusja została otwarta nie przez Ciebie a przez .qama po mojej osobistej interwencji @ gg.

Headcrab rozszerzony

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 23:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale kompletnie wyleciało mi z głowy, a jak teraz zedytuje posta to zEB nie zauważy.

zEB napisał:
Podzieliłeś to forum tak że bardzo wielu userów nie pasuje do żadnej podgrupy.

Myślę, że to rozjaśni nieco sprawę:

.Footman. napisał:

Większość pozostałych użytkowników pisze na forum coraz mniej, albo w ogóle.

Pozostałe grupy poszły w rozsypkę innymi słowy, wielu nie należy do żadnej, bo inni o podobnym stylu już się nie udzielają.

Ostatnio zmieniony przez .Footman. dnia Pon Lip 27, 2009 23:25, w całości zmieniany 1 raz
bLiNd
Ślepy headcrab

Steam ID: blindvampire

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 23:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

.Footman. napisał:
Nie, można pisać o naprawdę różnych rzeczach, dla przykładu wymienię parę tematów z innego forum poruszonych na temacie od offtopicu na forum o grach:
-stosunek empiku do gier "od" 18 lat.
-o psychologach
-praca w czasie wakacji
-foty domu jakiegoś progamera z Korei

Jeśli dyskusja jest dłuższa niż 2-3 posty, a porusza jednocześnie temat wcześniej nie poruszany, to nie widzę powodu dla które nie można założyć nowego tematu. Prowadzenie tutaj kilku dyskusji zrobi z tematu jeden wielki śmietnik. Trzy z czterech przykladów jakie podałeś, według mnie, może zasługiwać na osobny temat.

.Footman. napisał:

Nie zauważą i nie zaczną. Jak pisałem, przejście między offtopem a temat bywa niezwykle płynne i offtop zauważa się dopiero, gdy ma już on >5 postów. Jesteś zbyt wielkim optymistą. Uśmiechnięty

.Footman. napisał:
Widzę, że bardzo nisko oceniasz użytkowników tego forum.

A Ty chyba zapominasz co się stało chociażby z tematem o przypieprzaniu się. Oczko