Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

L4D 2 :> Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Tosh
Młody Headcrab

Steam ID: peaceboy200
Xfire: focuss1111
PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 22:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

AwM napisał:
To, że kampania jest w wersji beta nie zwalnia jej z krytyki, zwłaszcza że porównujecie ją do kampanii Valve, które są o niebo lepsze i znacznie ciekawsze.

A nie prościej jest wypisać te wady na forum Steama, zamiast wylewać swoje żale na forum, gdzie autor mapy nie zagląda? Nie rozumiem takiego zachowania, dostaje się za darmo wersję beta, to zamiast wyłapywać błędy narzeka się jakie to jest [cenzura]...

Młody Headcrab
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: artikox

PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 22:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tosh napisał:
AwM napisał:
To, że kampania jest w wersji beta nie zwalnia jej z krytyki, zwłaszcza że porównujecie ją do kampanii Valve, które są o niebo lepsze i znacznie ciekawsze.

A nie prościej jest wypisać te wady na forum Steama, zamiast wylewać swoje żale na forum, gdzie autor mapy nie zagląda? Nie rozumiem takiego zachowania, dostaje się za darmo wersję beta, to zamiast wyłapywać błędy narzeka się jakie to jest [cenzura]...

Za bardzo się czepiasz. Osobiście zgadzam się z Debosym. Mapka jest nudna i monotonna, cały czas idzie się jedną ścieżką. Po drodze zachacza się o mały mościk, małą chatkę, jakiś budynek, jakiś większy budynek, kilka ulic i ot tyle! Nie oceniam jej źle przez bugi bo wiem że to beta, ale są o wiele ciekawsze misje w lefcie. Każda z kampani Vlava miała coś ciekawego (ba! po kilka takich rzeczy na jedną kampanie, tutaj nie widziałem ani jednej).
Nie wiem czy mam jakiś dystans do mapek customowych, ale I hate mountians też mi nie przypadł zbytnio, a wszyscy się nim zachwycają.

Sorcerer napisał:
Jak można zhackować GG?

Joz napisał:
Wystarczy mieć hasło do konta
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 01:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tosh napisał:

Zaskocze Cię, tylko lepiej usiądź, bo to będzie dla ciebie szokiem - ta mapa to wciąż beta!

LOL chyba by musieli jako wersje finalną zrobić ją zupełnie od nowa by coś z tego było.
Załatanie bugów nic nie poprawi.
Nie wspomne juz o schodach prowadzących na most , normalnie "mistrzostwo modelowania map".
Mapa polegająca na poruszaniu się praktycznie na wprost , przez 80% czasu po kamienistej rzece.
Niestety wyszło słabo , bardzo słabo i raczej w finalnej wersji sie to nie zmieni a przebudowanie finału nic nie zmieni.

No chyba że autor wywali 2 z 4 tych map i je zrobi od nowa , bo póki co to doznałem Triple Deja Vu z tą całą rzeką.

Tosh napisał:

I co miałbym im napisać.

"Wywalcie to gówno" czy może "Zróbcie od nowa"???
Na brak pomysłu nie ma rady a kosmetyczne poprawki nic tu nie pomogą.

Nic nie poradze kampania jest beznadziejna i napewno nie trzyma poziomu Valve , niczym nie wyróżnia się sposród innych customów których jest na pęczki.

A jest przynajmniej 10 customowych kampanii 100 razy lepszych od tej ktora valve moglo by wybrac.

Koller
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pią Mar 25, 2011 23:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

muszę się zgodzić...
mapka mimo, iż beta jest kiepska, monotonna...jedynie rwący strumyk robi wrażenie, reszta jest jakby wykonana na odp...
miejscami jest za pusto, goło; w innych z kolei nawalone tych elementów jak żarcia od babki...
jeszcze jak się gra kampanie to ujdzie, natomiast gra w kontrę czy realizm wywołuje tylko wku..rzenie (kamienie pod chargera, bezsensowne przejścia z drabinkami, rusztowaniami, niewidzialne kamienie, przeklęte drabinki w miejscach gdzie można to było inaczej rozwiązać, schody do nieba, mówiłem już o tych kamieniach?)...
3/10 i niestety trzeba czekać na mapki z 1, bo ta nawet po poprawce imo będzie kiepskawa...
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Rawertt
Stary Headcrab
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Pią Cze 17, 2011 19:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Left 4 Dead 2 jest teraz na wyprzedaży za 4.76 Euro, czyli mniej więcej 20 zł. To tylko dla kogoś, kto by nie miał i nie wiedział.
majan_pl
Stary Headcrab

Steam ID: majan_pl

PostWysłany: Pią Cze 17, 2011 19:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kupować! Szczególnie jeśli nie macie jedynki (przypominam dwójka dostanie wszystkie mapki z poprzedniej części).

Headcrab pod napięciem

Steam ID: elektryk91
Xfire: wywalcie tą rubrykę bo Woozie tak każe!
PostWysłany: Pią Lip 01, 2011 23:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Elementy z gry Portal 2 w fanowskiej kampanii:
http://youtu.be/0mE94ocfx9k

kalasznikow
Świeży Headcrab
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 23:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

up
bardzo fajny 'smaczek' z portala Oczko Dziś ukończyłem tą kampanię z kumplami i powiem, że jest b. dobra

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
GłowoTraf
Świeży Headcrab
Zbanowany

Steam ID: Irwing1337
Xfire: -123killQs-
PostWysłany: Sro Lip 20, 2011 02:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

kalasznikow napisał:
up
bardzo fajny 'smaczek' z portala Oczko Dziś ukończyłem tą kampanię z kumplami i powiem, że jest b. dobra

hehe
ja gralem kiedys w mode do enemy trtory quake wars w ktorym portalgun byl xD
ale nie dzialal tylko reski n xD

Urzekła nas twoja historia, +1 //Joz

jak ja
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu GaduTlen komunikatorMSN Messenger
Ecto
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Ecto1703

PostWysłany: Pią Sie 26, 2011 19:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To strasznie niefajne że tak mało osób gra w L4D2, ale jest powód by nieco powrócić.
Właśnie wyszedł Versus Survival.
CorteX10PL
Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 2

Steam ID: bezimienny07pl
Xfire: PSNID: CorteX10PL
PostWysłany: Pią Sie 26, 2011 19:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No jakoś wszystko ucichło chociaż dodano trzy kampanie do l4d2 (z tego dwa z jedynki)
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Niepowaszny
Świeży Headcrab

Steam ID: yaszura

PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 14:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Na początku cześć wszystkim Uśmiechnięty

Powiem wam, że ta gierka mi się coraz bardziej podoba, przy 70h miałem kryzys i odstawiłem grę, ale ostatnio dobrałem się z kumplem i pocinamy ostro już 130h Uśmiechnięty
Dobrze, że wprowadzają cały czas nowe update, mutacje itp. Ciekawy pomysł z dodaniem mapek z 1.

Mam tylko jeden problem, ściągnąłem sobie z bloga mapki i np. jak chcę grac z kolegą w Suicide Blitz i robię grę, to on nie może dołączyć - pisze mu żeby ściągnął i zainstalował mapkę, a jak on robi grę to mi tak pisze. Macie jakieś pomysły jak to rozwiązać?
maxperzion
Świeży Headcrab

PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 19:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Niepowaszny napisał:
Na początku cześć wszystkim Uśmiechnięty

Powiem wam, że ta gierka mi się coraz bardziej podoba, przy 70h miałem kryzys i odstawiłem grę, ale ostatnio dobrałem się z kumplem i pocinamy ostro już 130h Uśmiechnięty
Dobrze, że wprowadzają cały czas nowe update, mutacje itp. Ciekawy pomysł z dodaniem mapek z 1.

Mam tylko jeden problem, ściągnąłem sobie z bloga mapki i np. jak chcę grac z kolegą w Suicide Blitz i robię grę, to on nie może dołączyć - pisze mu żeby ściągnął i zainstalował mapkę, a jak on robi grę to mi tak pisze. Macie jakieś pomysły jak to rozwiązać?

macie dwie różne wersje tej samej mapy niech kolega pobierze dokładnie tą samą wersje. np z tego samego linka . Bądź na odwrót

Headcrab wyjadacz

Xfire: Szkoda RAMu
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 17:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przymierzam się do zakupu L4D2, jako że straciłem swojego L4D i nie wiem jak to wygląda w 2 części więc pytam czy opłaca się/jest sens zakupu Bundle Packa? Ktoś grywa jeszcze w 1 część czy dwójka oferuje wszystko co jedynka?

Headcrab wyjadacz

Steam ID: Ecto1703

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 18:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

adiJ napisał:
Przymierzam się do zakupu L4D2, jako że straciłem swojego L4D i nie wiem jak to wygląda w 2 części więc pytam czy opłaca się/jest sens zakupu Bundle Packa? Ktoś grywa jeszcze w 1 część czy dwójka oferuje wszystko co jedynka?

Dokładnie to co jedynka, i więcej.
adiJ
Headcrab wyjadacz

Xfire: Szkoda RAMu
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 18:12 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Włączając w to mapy z kampanii z jedynki, tak?

Nawet jeśli nie, to ta odpowiedź pomogła mi podjąć decyzję. Dzięki Oczko

Headcrab ALL in one

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 18:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wszystkie mapy i postacie.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat