Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

L4D 2 :> Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Moofio
Świeży Headcrab

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 20:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

mi sie sciaga cos do left 4 dead 1 wazace 800 mb ale idzie to strasznie wolno prawdopodobnie przeciazone serwery maja ;p

Stary Headcrab

Steam ID: Knight5002

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 20:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mi zaczęło coś do L4D 1 mającego ~800 MB i do L4D 2 ~ 3 GB

Świeży Headcrab

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 20:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

to chyba to dlc! Dla lefta 2 wieksze bo jeszcze z No mercy z 1

Stary Headcrab
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: alixo123

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 20:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mam neta 25 Mb/s a pobiera do 150 Kb/s, jaki rejon (czy region) pobierania polecacie?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Moofio
Świeży Headcrab

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 20:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

wiesz co ja mam neta 1 mb/s sciaga mi sie po 60kb/s aktualnie a polecam odczekac conajmniej do jutra rana bo wtedy opadnie pierwszy kurz po updacie i nie bedzie tyle osob sciagac Uśmiechnięty

Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 21:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Alixo napisał:
Mam neta 25 Mb/s a pobiera do 150 Kb/s, jaki rejon (czy region) pobierania polecacie?
Bawaria. Niemcy nie grają w Left 4 Deada.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
robertos76
Młody Headcrab

Steam ID: kisper21

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 22:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

I po DLC, czas trwania gry: 25 minut. ._.
Trzy mapki ale nawet fajne, chociaż zagrał bym sobie je na dwójce. Ale to niebawem, szkoda że musieliśmy tyle czekać ale dobra robota. ;P

Headcrab ALL in one

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 00:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Szczerze mówiąć to jest to DLC równie rozczarowujące jak Crash Course.

Trailer w nocy , kampania o dziwo w dzień.
Kampania składa się z 3 map... zaraz , zaraz chcialem powiedziec z 2 map.
3 Mapa jest to zywcem przeklejona mapa finałowa z The Passing z naniesionymi zmianami na potrzeby DLC.

Jeśli chodzi o detale to niestety ale przy tym co pokazało Valve to faceta od "I hate mountains" musiałbym nazwać cudotwórcą.

Ogólnie wrazenia są dobre , ale wystarczy troszkę się przypatrzeć i graficzne fekalia wylewają się z każdego kąta.

3 moi faworyci:

a) Polecam na samym początku zajrzeć do palącego się zniszczonego domu i wobaczyć jak wyglądają płonące pomieszczenia. LOL

b)Gdy dostaniecie się do pociągu gdzie trzeba otworzyć drzwi wagonu , wejdźcie do śrogka i przypatrzcie się zwłokom. KPINA!
Zwloki tandetnie oteksturowane , a ilośc polygonow tworzących głowe jest chyba mniejsz niż w HL1 , no sorry ale jak zobaczyłem to myślałem ze padne , Zwłoki z ziemniakiem zamiast głowy , tak to niestety wygląda. BIEDA.

c) Drzwi na statku , zobaczcie na zawory do otwierania drzwi i ogólne oteksturowanie. o_O

BONUS) Backgroundy wokół mapy bez zmian czyli również bez rewelacji , zerowy poziom detali.

BONUS 2) Respawn Room (gdy zginiemy) tro nadal pusty oteksturowany kwadrat z drzwiami.

Swoją drogą autorzy bardzo pokochali teksture paczki z cegłami , bo walą materiał budulcowy gdzie się da.

Ja rozumiem że co Cegielnia czy coś no ale po co przez pół pierwszej i pół 2 mapy?

Kampania bez polotu , finał mimo naprawde przejmującego trailera niczym nie odstaje od innych finałów , dramatyzmu zadnego , conajwyzej troche emocji zwiozanych z trzema tankami.

Kampania ma plusy , choćby dość fajne rejony statku , akcja z tankiem i nowe elementy jak eksplodujące beczki , niestety to za mało.Szczerze mówiąc najleprze w tym wszystkim póki co był komiks i trailer , efekt końcowy wypada dość blado , w zasadzie w moich oczach bardzo podobnie do Crash Course.

Kampanie przeszedłem sobie z botkami i nie powiem zebym sie jakos rewelacyjnie bawił , finału mi się nawet nie chciało kończyć gdy zginąłem.
Jestem trochę rozczarowany , zobaczę jak wypadnie to na L4D2 , bo w przypadku L4D1 żywotności gry mi to nie przedłużyło.
Valve dalej nie zna pojęcia "ścieżka alternatywna" (Uczcie się z I HATE MOUNTAINS jak to się robi).

Szkoda no ale cóż , wielkie nadzieje wiąże z No Mercy choc nie spodziewam sie nic innego jak tylko zwykłego portu do dwójki , no ale jednak nadzieje mam spore , zabrakło mi przede wszystkim jakiejś odmienności , przynajmniej ciekawego miejsca (no w zasadzie ten statek super) latanie z budynku na dwór w podobnych do siebie magazynach przerobiłem już w CC tu miałem powtórkę z tego.

Nastawiłem się na coś niesamowitego może dlatego tak to czarno widzę , pogram jeszcz może zmienię zdanie.

Ostatnio zmieniony przez Debosy dnia Sro Paź 06, 2010 22:55, w całości zmieniany 1 raz
Ozi
Nie chce mi się
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 00:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Moja opinia to prawie kopiuj wklej debosego, ciągłe wrażenie drugiego crash course. Przelazłem w l4d2 z botami, fajnie było zobaczyć starą dobrą ekipę tylko szkoda, że tak mało się odzywała. Podobał mi się za to finał, mimo, że to to samo co w passing, to jednak tutaj był dużo fajniejszy i obrona mostu, moment kto nie płynie wyspę, już nie mogę się doczekać rozgrywki multi :3 .
A i tekst francisa, że tu stoi ich łódź, a przed graczem osiadły kuter był zabawny.
Jeszcze jedna sprawa, czemu nima jachtu alfonsa z komiksu? :< .

Świeży Headcrab

Steam ID: Marcosone1

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 01:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Debosy strzel może jakieś fotki i wrzuć tutaj na forum. Przedstaw + i - kampanii w fotkach (ciekawsze). Proszę o to ponieważ L4D mam nie zainstalowane... A mój plan ogólnie wyglądał tak ,że ponowna instalacja miała nastąpić po możliwym sukcesie tego DLC itd
Ridzu
Stary Headcrab

Steam ID: Rhidge

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 07:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Też się rozczarowałem tym dlc..

Teaser w nocy, kampania w dzień i 3 wcale nie długie mapy. W dodatku nie wiem co robią pliki dźwiękowe z dlc w folderze left 4 dead 1, gdyż występują w nim dialogi typu Spitter, Jockey itp. Natomiast w L4D2 Scarfice w ogóle nie słyszę ani nie ma nowych dialogów, nawet tych z "Look" "Cover me". Są po prostu cicho.

Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 08:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jak zwykle wszyscy oczekiwali czegos ekstra ludzie pomyslcie oni to wypuszczaja ZA DARMO a wy jeszcze narzekacie

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 09:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Narzekacie na pierdoły. Teksty survivorsi MAJĄ - sam słyszałem Billa piszczącego "charger" - ale zapominacie o tym, że kampania ma wady, ale sam pomysł na nią jest genialny, i kończąc ją czuje się - to było super - gdy jeden gracz poświęca się przy generatorze. Acha, warto to zrobić Billem - mówi fajne pożegnanie.
Ogólnie, dla mnie najlepsze DLC do tej pory. NIE JEST wolne od błędów - druga mapa jest nudna, dla przykładu. Ale ogólnie jest naprawdę fajna, z mojej strony brawa.
Moofio
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 09:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Popieram Ecta dla mnie rowniez jest to bardzo dobre dlc wymagajace poswiecenia czego nigdy nie bylo. :]

Nie chce mi się

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 13:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A zapomniałem napisać, jak grałem, w momencie gdy wchodzi się na statek, gra wypuściła z niego tanka. Strzelam do niego już prawie na szczycie, biorę mołotowa, rzucam w jego kierunku... ni ma go, wchodzę na szczyt by się rozejrzeć... jeszcze nigdy w tej grze tak długo nie leciałem, całkiem zabawne.

Zombine elite

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 15:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A ja niestety się zawiodłem, dostaliśmy 2 krótkie i monotonne mapy+bardzo słaby finał. Niestety nic nadzwyczajnego... Trochę słabo jak na rok tworzenia :S
Tosh
Młody Headcrab

Steam ID: peaceboy200
Xfire: focuss1111
PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 15:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Debosy napisał:
Ogólnie wrazenia są dobre , ale wystarczy troszkę się przypatrzeć i graficzne fekalia wylewają się z każdego konta.

Kolega może popracuje nad ortografią bo ortograficzne fekalia wylewają się z każdego KĄTA.

Nudna kampania, nie ma szału na kontrę, można przejść dwa-trzy razy a potem zapomnieć jak to było z Passingiem.

No ale jest No Mercy Bardzo szczęśliwy

Stary Headcrab

Steam ID: majan_pl

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 17:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mnie najbardziej wkurzyła muzyka w safe roomach z l4d2 w l4d1 SKANDAL. Liczyłem iż muzyka z jedynki będzie w dwójce, już to widzę. Ale i tak spytam: dali muzyczki z jedynki chociaż w No Mercy?

A no i ta ciągła zmiana klimatu/mgły (motyw z bc2 i mw2 strasznie go nie lubię). Poza tym w jednym momencie (jakiś hangar) za szybami jest... nic, dosłownie czarna podłoga i 3 ściany nieba (z początku zachwyciłem się smugami światła ale potem podszedłem do okna...)

I najważniejsze znów nie ma spolszczenia.

Ostatnio zmieniony przez majan_pl dnia Sro Paź 06, 2010 18:02, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Tosh
Młody Headcrab

Steam ID: peaceboy200
Xfire: focuss1111
PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 17:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

majan_pl napisał:
Mnie najbardziej wkurzyła muzyka w safe roomach z l4d2 w l4d1 SKANDAL. Liczyłem iż muzyka z jedynki będzie w dwójce ale już to widzę. Ale i tak spytam: dali muzyczki z jedynki chociaż w No Mercy?

A no i ta ciągła zmiana klimatu/mgły (motyw z bc2 i mw2 strasznie go nie lubię). Poza tym w jednym momencie (jakiś hangar) za szybami jest... nic, dosłownie czarna podłoga i 3 ściany nieba (z początku zachwyciłem się smugami światła ale potem podszedłem do okna...)

I najważniejsze znów nie ma spolszczenia.

yup, muzyczka w No Mercy jest z L4D1. Przed chwilą skończyłem ze znajomymi No Mercy, jest świetnie, finał trochę przebudowany, przy wyjściu z drabinki na dachu są barierki, zaś schody z tyłu domku w którym było radio nie są obudowane. Ale mimo tego że na dachu drabinki są barierki, Charger dalej jest niebezpieczny - wpadł nam jeden bot, jednego złapał a drugiego strącił z dachu Bardzo szczęśliwy

Nie chce mi się

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 19:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Właśnie skończyłem nomercy, spodziewałem się jakiś zmian, niestety to czysty konwert :< . A co do zmian w finale, to jest to po prostu finał z versusa.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat