Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

newsmani poszukiwani Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 22:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Szukam kogoś, kto miałby czas i chęci pisać na PGCT newsy ze świata gmoda, info o aktualizacjach, pracy teamu Garry'ego, nowych ciekawych rzeczach do gmoda itp. Było kilka takich osób, ale gdzieś się po drodze wykruszyły, co rozumiem, bo są w życiu ważniejsze rzeczy od prowadzenia stron internetowych.
Tak więc szukam świeżego narybku do ekipy newsmanów. Uśmiechnięty Jakby ktoś był chętny - proszę o kontakt. Uśmiechnięty
Wymagania:
- chęć i czas do tworzenia i pisania newsów
- umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną
- znajomość angielskiego na takim poziomie, żeby móc przetłumaczyć/zrozumieć newsy z zagranicznych stron

Ostatnio zmieniony przez Magpie dnia Sro Cze 10, 2009 12:19, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Valkyrie
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Valkyrie_pl
Xfire: valkyriepl
PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 23:26 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mam obie cechy, ale nie siedzę w temacie, a już na pewno nie jestem na bieżąco. A szkoda... Smutny

Chopper
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

Xfire: Wywalcie te rubrykę bo Elektryk słucha się Wooziego!
PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 23:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hmmm... mimo że jeszcze nie mam Gmoda (mam ale na innym koncie którego już nie pamiętam Zdziwiony [kasa w błoto D;] ) mógłbym się zgłosić ponieważ w niedługim czasie powinienem sobie go załatwić. Posiadam ogólnie obydwie cechy (przynajmniej tak mi się wydaje) gdyż lubię się rozpisywać i czytać swój post/tekst parę razy żeby sprawdzić czy przypadkiem nie popełniłem żadnego błędu ^^

Jak by coś to dam znać na PW.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Dabu
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 4

Steam ID: dabu

PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 00:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Valkyrie napisał:
Mam obie cechy, ale nie siedzę w temacie, a już na pewno nie jestem na bieżąco. A szkoda... Smutny

Wystarczy raz na jakiś czas odwiedzać garrysmod.com oraz garry.tv i pisać co ważniejsze wiadomości. Jak na PGCT i tak to już będzie bardzo wiele Oczko.

Świeży Headcrab

Steam ID: volker156
Xfire: vivex123
PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 15:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jak jest miejsce to chyba mógłbym bo tylko to co robie jak jestem na Steam to granie w GMOD'a...

Młody Headcrab

Xfire: to porażka
PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 19:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zgłaszam się.

Polszczyzna jest.
Czas jest.

Daahaka
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 20:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja też się mogę zgłosić. Czas jak i poprawna polszczyzna jest, więc mogę poskrobać co nieco. Gram trochę w garego znam trochę temat. Oczywiście musze przypomnieć sobie parę rzeczy.
Cross
Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Wto Cze 02, 2009 14:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pewnie już czas rekrutacji minął ale zgłaszam się.

Polszczyzna - TAK
Czas - TAK
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Wto Cze 02, 2009 15:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wstępnie przyjęłam dwie osoby. Są to Kimek i Daahaka (czekam na potwierdzenie na pw od niego), zobaczymy jak się spiszą. Póki co rekrutacja zamknięta, jesli zajdą jakieś zmiany czy coś to napiszę.
Zapomniałam dodać, że wymagana jest również znajomość angielskiego na takim poziomie, żeby móc przetłumaczyć/zrozumieć newsy z zagranicznych stron, ale to chyba oczywiste. Uśmiechnięty
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Sob Paź 10, 2009 10:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ponawiam rekrutację, warunki takie jak w pierwszym poście, plus jeszcze jeden, tak samo ważny.

Proszę nie zgłaszać się na zasadzie "Ojej, newsman, fajnie, zgłoszę się, żeby sobie popisać", potem dostaję od takiej osoby pw "Nie znam się na gmodzie, ale co mi tam przetłumaczyć news", a na drugi dzień "Sorry, nie mogę pisać, bo mam szkołę". Od razu mówię, że osoby tak myślące z góry mogą sobie odpuścić. Albo inni, którzy nawet nie zalogują się potem do panelu ani razu... Nie masz czasu, masz słomiany zapał albo nie interesujesz się gmodem - nie zgłaszaj się. Jeśli chcesz być newsmanem, to oczekuję minimum zaangażowania. I odrobiny dojrzałości.
kubos
Dojrzały Headcrab

Steam ID: kubos2000

PostWysłany: Sob Paź 10, 2009 11:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W takim razie ja się zgłaszam. Mam sporo wolnego czasu więc to na pewno nie jest przeszkodą. Posługuję się poprawną polszczyzną a mój angielski jest bardzo dobry. No i najważniejsze - mam chęć to robić Uśmiechnięty

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat