Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Tragedia Ecto i kuratora Sniffera Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
Jahmen
Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: Jahmen666

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 16:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hm, ciekawe, ciekawe...

Ale widać że Ecto wciąż nie grzeszy inteligencją, żeby zdradzać osobie która go tu najbardziej nie chciała prawdziwą tożsamość? Bardzo szczęśliwy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
RafucK
Headcrab wyjadacz

Steam ID: (sc).com/id/RafucK

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 16:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Geniusz panowie, geniusz.

"(...) A wtedy powrócił z zaświatów, ownić Smiecha i wyzywać piratów (...)"

Nie chce mi się
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 16:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A ja może trochę zboczę z toru, jak wiadomo mamy tutaj pana socerer, który zawsze się nie zgadza z resztą użytkowników. Ciekawe, czy gdy napisze tutaj posta będzie bronił ecta, czy może ten temat wreszcie go złamie Uśmiechnięty . Aaaa ecto to zło nie lubi masła.

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

RafucK napisał:
Geniusz panowie, geniusz.

"(...) A wtedy powrócił z zaświatów, ownić Smiecha i wyzywać piratów (...)"

i wtedy się obudziłeś

Ozi napisał:
A ja może trochę zboczę z toru, jak wiadomo mamy tutaj pana socerer, który zawsze się nie zgadza z resztą użytkowników. Ciekawe, czy gdy napisze tutaj posta będzie bronił ecta, czy może ten temat wreszcie go złamie Uśmiechnięty.

Stawiam, że wejdzie jedynie do tego tematu żeby ci wyperswadować jego udział w tej dyskusji Język.
Ecto
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dobra, to ja, Jezu...
Koniec tematu?

Widać, że się zmieniam, napisałem artykuł, nie spamię już.
Acha, i Parabolko droga, tajemnicę się dotrzymuje :*

I nie mam doublekonta, IMHO posiadanie permaban konta i nowego konta to nie multikonto.

Możemy się umówić, że pierwszy warn=ban, jak chcecie...
Parabola
Headcrab który daje
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sir. Kapeć napisał:
Widać, że się zmieniam, napisałem artykuł, nie spamię już.

Spoko, dzięki za artykuł ale dostaniesz i tak bana.

Sir. Kapeć napisał:
Acha, i Parabolko droga, tajemnicę się dotrzymuje :*

To po cholerę do mnie napisałeś? Nawet ci nie odpowiedziałem, nie napisałem że będę siedzieć cicho, nic nie mówiłem że tej sprawy nie rozgłośnię. Wyczytałeś mi w myślach, że dotrzymam 'tajemnicy'? To się grubo mylisz dzieciaku. I dla ciebie to Pan Parabol.

Cytat:
Możemy się umówić, że pierwszy warn=ban, jak chcecie...

Spoko, nie trzeba. Kwestia chwil jak zostaniesz znowu wywalony na zbity pysk.

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Parabola napisał:
Spoko, dzięki za artykuł ale dostaniesz i tak bana.

Za co? Za multikonto, którego nie posiadam?
Cytat:
To po cholerę do mnie napisałeś? Nawet ci nie odpowiedziałem, nie napisałem że będę siedzieć cicho, nic nie mówiłem że tej sprawy nie rozgłośnię. Wyczytałeś mi w myślach, że dotrzymam 'tajemnicy'? To się grubo mylisz dzieciaku. I dla ciebie to Pan Parabol.

Bo myślałem, że jesteś z grupy "tych lepszych", czyli tych, którym można powierzyć tajemnicę, ale jak widać, nie...
Parabola napisał:
Spoko, nie trzeba. Kwestia chwil jak zostaniesz znowu wywalony na zbity pysk.

I znowu wróćę, ale nikt się nie dowie już kim jestem...
Parabola
Headcrab który daje

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sir. Kapeć napisał:
Za co? Za multikonto, którego nie posiadam?

Też.
Sir. Kapeć napisał:
Bo myślałem, że jesteś z grupy "tych lepszych", czyli tych, którym można powierzyć tajemnicę, ale jak widać, nie...

Nie myśl bo ta opcja zupełnie ci nie wychodzi.
Sir. Kapeć napisał:
I znowu wróćę, ale nikt się nie dowie już kim jestem...

To cie znowu zbanujemy albo zablokujemy rejestracje. Proste jak twój mózg.

Bad Company 2 Headcrab
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: marco562

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Daruj sobie botku, jak będziesz miał następne konto, to będziesz myślał, że jesteś imba?

Jak ktoś kiedyś powiedział... "Nie skończony jest tylko wszechświat i głupota EctoPL" :E

ps.
Parabola napisał:

mózg
? jaki mUzg ;D

Sir. Kapeć napisał:

Widać, że się zmieniam
Tak, wyrastają Ci pośladki na twarzy :F

Ostatnio zmieniony przez Fr0styyy. dnia Pią Maj 01, 2009 17:25, w całości zmieniany 3 razy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Devil_son
Stary Headcrab

Steam ID: Dr.Heavy czy jakoś tak
Xfire: Hammertime
PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Człowiek zmienia się do (mniej więcej) 15 roku życia, więc Ecto najprawdopodobniej się nie zmieni.
Zamiast robić takie podchody, trzeba było zagadać do adminów, poprosić o drugą szansę i czekać na ich odpowiedź. Ban to wyproszenie, oznajmienie że kogoś nie chce się w danej grupie. Jak na razie masz małą taryfę ulgową (jeszcze cie nie zbanowali), ale nie potrwa to długo.

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Prosiłem o drugą szansę, której mi nie udzielono. 3 miechy bana, chyba starczy. Założyłem nowe konto i wysłałem zaufanym osobom na PW wiadomość o mojej tożsamości. Wszyscy (nawet admini!) przyjęli to bez słowa spreciwu, tylko Tobie się to nie podoba, "Panie Parabolo".
Zrobiłem błąd pisząc do ciebie. To prawda. Ale nie wiem, wydaje mi się, że gdy piszę do naprawdę wielu osób PW, w tym do dwóch adminów i oni nie widzą w tym nic złego, to chyba wiem już z kim jest tutaj coś nie tak...
Parabola napisał:
Nie myśl bo ta opcja zupełnie ci nie wychodzi.

Tak? A tobie nie wychodzi co innego, a tym czymś jest chęć dominacji. Nie sil się tak, nie będziesz adminem...
Prawie ci wyszło, ale admini nie lubią lizusów, nie awansujesz...

To tyle w temacie, banujcie sobie mnie, nie banujcie, jak chcecie. Ja wrócę. I tym razem tylko dwie-trzy osoby się dowiedzą.
Parabola
Headcrab który daje

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:33 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sir. Kapeć napisał:
Prosiłem o drugą szansę, której mi nie udzielono. 3 miechy bana, chyba starczy. Założyłem nowe konto i wysłałem zaufanym osobom na PW wiadomość o mojej tożsamości.

Chyba starczy? Starczy jak ci o tym powiemy. I mam dla ciebie przykrą wiadomość. Przez długi czas byś tego nie usłyszał (o ile kiedykolwiek byś dostał taką informację). Tutaj nie ma okresowego bana. Jesteś trollem, których się u nas tępi okropnie i wywala jak najdalej żeby już nigdy więcej nie wracały. Do takiego grona się zaliczasz i co więcej... jesteś u nich na 'zaszczytnym' 1 miejscu. Więc wrócić będziesz mógł. O ile wierzysz w reinkarnacje i to forum przetrwa kolejny wiek.

Sir. Kapeć napisał:
Zrobiłem błąd pisząc do ciebie. To prawda. Ale nie wiem, wydaje mi się, że gdy piszę do naprawdę wielu osób PW, w tym do dwóch adminów i oni nie widzą w tym nic złego, to chyba wiem już z kim jest tutaj coś nie tak...

Skoro do nich pisałeś i nie widzieli nic w tym złego to teraz zobaczą to z pewnością. Twoje odpowiedzi są równe "staremu" ecto sprzed tych paru miesięcy. Piszesz takie idiotyzmy, które można porównywać do sławnego "prędzej zostane modem niż stąd wylecę... zobaczycie". No żal poślady ściska jak czyta się te twoje zadufane prowokacje.

Sir. Kapeć napisał:
A tobie nie wychodzi co innego, a tym czymś jest chęć dominacji. Nie sil się tak, nie będziesz adminem...
Prawie ci wyszło, ale admini nie lubią lizusów, nie awansujesz...

O kurczę... żechywiście ;( a tak się starałem, żebyście wszyscy dobre słówko o mnie shelpneli do admów i bym nim został a po tym zawładnoł cała galaktyką i ziemiom! Ma dominacja (EJ CO TO ZNACZY?!) nie znałaby granic! szerzyłbym zło i nienawiść do bliźniego! <- Mam nadzieję, że poziom mojej odpowiedzi zniżył się do twojego toku myślenia. Nie musisz mi dziękować.

Sir. Kapeć napisał:
To tyle w temacie, banujcie sobie mnie, nie banujcie, jak chcecie. Ja wrócę. I tym razem tylko dwie-trzy osoby się dowiedzą.

2-3? O cholera, stawka rośnie! Wcześniej nikt miał nie wiedzieć. Wrócisz tak samo jak prędzej byłbyś modem niż byś dostał bana tak? No to ciekawą inspirację na przyszłość tworzysz. Muszę cię rozczarować. Znowu popełnisz fail'a Smutny

Najstarszy z Headcrabów

Steam ID: - Sorcerer -

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ozi napisał:
A ja może trochę zboczę z toru, jak wiadomo mamy tutaj pana socerer, który zawsze się nie zgadza z resztą użytkowników. Ciekawe, czy gdy napisze tutaj posta będzie bronił ecta, czy może ten temat wreszcie go złamie Uśmiechnięty . Aaaa ecto to zło nie lubi masła.

Czy pisząc socerer miałeś na myśli mnie czy kogoś innego? Bo jeśli chodzi o moje zdanie to Ecta nie pamiętam, a Sniffera staram się nie zauważać żeby mi nie psuł image'u forum. Bardzo szczęśliwy Natomiast za socerera się wypowiadać nie będę...

Wędruję ku tęczy przez czas i przestrzeń. Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Ecto
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Posłuchaj.
Na spokojnie, mam propozycję: skończmy temat.
Po prostu, nie było go, nikt nic nie napisał, zacznijmy jeszcze raz. Nie będę już gadał o zakładaniu kolejnych kont, ale skończmy temat. Ja naprawdę chciałbym pozostać na forum, by porozmawiać, pośmiać się, spełnić się (przez artykuły) a nie by się kłócić.

Zanim odpowiesz na ten post, weź głęboki wdech i zapytaj się: "Czy muszę to kontynuować?"

Nie ma to chyba sensu, to jakaś paranoja by przez jednego usera powstawał temat... zakończmy ten absurd, nie było winnych, nie było katów i wyroków. Koniec, i już. To jest moja propozycja. Nie wszyscy muszą wszystkich lubić (nie nienawidzić), myślę że taka zależność może pomiędzy nami zostać, ale po prostu to skończyć

Ostatnio zmieniony przez Ecto dnia Pią Maj 01, 2009 17:42, w całości zmieniany 1 raz
Mrocz
Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sir. Kapeć napisał:

I nie mam doublekonta, IMHO posiadanie permaban konta i nowego konta to nie multikonto.

Według ciebie nie jest to multikonto... według regulaminu jest. Wole się tym drugim sugerować niż zdesperowanym 13 latkiem...

Nato-Geid
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mnie tylko dziwi, czemu ten poprzedni zbanowany, jako jedyny miał usunięte posty?
Parabola
Headcrab który daje

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

@ecto

Jesteś moim psychologiem? Nie musisz dawać mi rad. Twoje podejście mogę określić w 2 przysłowiach. Gadaj z dupą to cię osra, tonący brzytwy się chwyta. Gadaj o czym chcesz, ale nie ma tutaj dla ciebie startu od początku. Przykra prawda. A odpowiadam tylko i wyłącznie dlatego żebyś zrozumiał, że nie jesteś tutaj mile widziany.

@Nato-Geid
WTF? Podróbka mixona! Run for your lives!

Ostatnio zmieniony przez Parabola dnia Pią Maj 01, 2009 17:43, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Arto
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 2

Steam ID: ArtoSforza
Xfire: arto013
PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Do mnie Ecto nie napisał... buuuu :<
JAK MOGŁEŚ? D:
*siada w kącie i płacze*
Flicker
Obama's Headcrab

Steam ID: Flicker

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sir. Kapeć napisał:

"Jeszcze tu [cenzura] wrocimy! Z Olem tu [cenzura] wrocimy!" Uśmiechnięty Uśmiechnięty

A tak swoja droga. Caly ten temat to zenada lacznie z Parabola gnojacym 13-to latka.

Ostatnio zmieniony przez Flicker dnia Pią Maj 01, 2009 17:47, w całości zmieniany 1 raz
Ecto
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Widzicie? Z tego wszystkiego zrobił się wielki Flame War. Czy to było konieczne? Skończmy ten bajzel...
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat