Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Samochody (nasze, rodziców, wymarzone) :P Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kłam
Gonarch

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 14:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Temat zedytowany - tak aby można było w nim pisać o motoryzacji ogólnie. Czym się wozicie? Co mają rodzice? Co byście chcieli miec? Nowinki, Top Gear, Muscle Cars, Silniki, Manekiny testowe itd - wszystko o samochodach

No właśnie, taki temat do chwalenia się czterema (lub więcej/mniej) kółkami Bardzo szczęśliwy. Założony oczywiście żebym mógł przedtawić swój nowy-zaje-piękny samochodzik - Moją Omesię Bardzo szczęśliwy

Opel Omega
Nadwozie: Caravan (kombi)
Rocznik: 1997
Przebieg: 100tyś z małym hakiem
Stan: Bardzo dobry
Silnik: 2 litry; 136KM
Skrzynia: AT
Wyposażenie: pełna opcja wersja CD Bardzo szczęśliwy

Zdjęcia mojej dziecinki:

Te pociągające głębokie kocie oczy :>
Image

W środeczku:
Image

Seksowna pupcia Bardzo szczęśliwy
Image

Ogólnie ujmując ciesze się jak dziecko z tego samochodu. Doskonały stan jeśli chodzi o karoserie i wnętrze. Silnik solidnie konserwowany, ostatnio wymieniana pompa i pasek oraz czyszczony. Jak widać jeszcze z niej brudasek ale pod koniec tygodnia będzie lśniła i chodziła jak złoto. W najbliższym czasie wymienie radio (obecny pioneer jest b.dobry ale potrzebuje czegoś z hubem usb). Omesia posiada jedną wadę - 13 litrów w mieście (bez klimy oczywiście Język) - czyli tania w utrzymaniu nie jest. Ale i tak jest najlepsza Bardzo szczęśliwy

Diabelski Gordon

A co bym chciał mieć kiedyś? Oczywiście stary amerykański muscle car z rocznika 1965 - 1975. Dodge'a lub Forda - z reszta starzy userzy wiedzą jak kocham stare ryczące samochody z dusza. Ale cóż - Omesia i tak rządzi Język

Ostatnio zmieniony przez kłam dnia Pon Cze 18, 2007 15:19, w całości zmieniany 3 razy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 14:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Różowe ściany...czy to jest burdel dla homoseksualistów zaadaptowany na garaż? Język
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
kłam
Gonarch

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 14:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie Język Dobry kolor bo odstrasza robactwo (sprawdzone i rzeczywiście działa). Pozatym moja Maleńka jak każda kobieta dobrze czuje się w takich barwach Język. Aczkolwiek dementuje jakoby byla pusta bo charakterek ma Bardzo szczęśliwy Język

Aha no i to jest nie mój garaż tylko starszych. Narazie tam stoi Omesia. W przyszłym tygodniu robie jej własne miejscie Język
kamiiru
Tsundere Headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 14:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No .qam, widze ze srasz ze szczescia ze swojego autka (hahaha, ja sram po nocach bo sie prawka nie moge doczekac). Podoba mi się tyle ze nigdy w zyciu nie wziolbym kombi (bo na co mi?) ale to w koncu twoje auto.

P.S. Zaloze się drogi qamie ze temat powstał pod wpływem impulsu Bardzo szczęśliwy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Fr0styyy.
Bad Company 2 Headcrab
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: marco562

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 14:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A, fujjj. Nienawidzę kombi Uśmiechnięty

A tak btw. to nie mam samochodu Uśmiechnięty

Gonarch

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 15:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hehehe początkowo chciałęm zakupić Peugeota 206 3D ale skończyło się na Oplu. No i jestem bardzo (z akcentem na bardzo Język) zadowolony. Owszem Omesia jest potężna, droga i duża ale jeśli chodzi o komfort po prostu wymiata. No i własna - więc jakbym mógł się nie zakochać? Język

Temat zmieniony na bardziej ogólny ale kto posiada niech prezentuje swój samochodzik (Commodore czekam Bardzo szczęśliwy).
kamiiru
Tsundere Headcrab

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 15:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A tak w ogole ile dales ?
kłam
Gonarch

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 16:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja nic nie dałem ale jakbym miał opchnąć to za 16-17 tyś. Język
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 17:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kiedys sobie postanowilem ze jak kupowac samochod to odrazu ten jedyny - wybor padl na Lotusa Exige (S) czyli hard-topowa wersja Elise. Najpiekniejszy samochod jaki imo stworzono a odkad dane mi bylo sie przejechac Elise jest moja obsesja xD Npisac ze jezdzi jak po szynach bylo by klamstwem bo nawet pociag sie tak szyn nie trzyma jak on asfaltu.

Image Image Image Image

Fast headcrab

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 17:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

OK, OK. .qamie śpieszę już...

Austin Mini Cooper 'S' 1275

Rocznik: 1967 (tak, 1967, a dokładniej 05/67 - wybite pod maską.)
Przebieg: obecnie 59432 mil.
Stan: 7/10 (trochę rdzy w zakolach, chromy nie idealne)
Silnik: 1273 ccm, 71KM (trochę uciekło, ale i tak dużo rzeczy w silniku wymienionych)
Skrzynia biegów: manualna, czterobiegowa.
Wyposażenie dodatkowe: magnetofon szpulowy Unitra ZRK ZK146 Stereo (to nie żart), radio nieznanej mi marki. Poza tym, nic. Nawet obrotomierza ni ma.

Autko jest bardzo fajne, ze względu na jego zwrotność. Mieści się prawie wszędzie. Niestety, w zimę są czasami problemy. Chłodnica lubi przymarznąć. Wymienione oba gaźniki, paski i inne duperele. Wbrew pozorom wcale tak mało nie pali, bo ok. 6 do 8 litrów w mieście, na trasie ok. 5L/100KM. Ostatnio, kiedy były ulewy zaczęła mi przeciekać przednia szyba i było niezbyt ciekawie. Ciągnie bardzo nieźle jak na swój wiek, najszybciej jechałem ok. 145 km/h.

Szczęsliwy Gordon

A wymarzony samochód? Żaden.

Tsundere Headcrab

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 18:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

.qam napisał:

Noo... ja bym za tą kase kupił coś innego Język

Classic, dla mnie najpiekniejszym autem jest DB9 ale jesli mialbym wybierac auto nie-aż-tak-drogie-jak-bugatti-i-inne to chcialbym Noble M15 Uśmiechnięty
Getai Daktu
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 18:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Trabant mój za 150 zł, stoi i u mnie nie zarejestrowany na działce. Ma unikalny tiuning w postaci niezamykalnych drzwi do siedzenia kierowcy. Wybite lusterko, które troi w oczach. Stan raczej kiepski, ale to moje cztery koła którym jeżdże jedynie po diząłce 10 na godzine, bo wiecej i tak by nie wyciągnął, a odpalanie go to wręcz kaskaderska rzecz, trzeba używać kabla. Na pocżatku kupiłem go na współke z kolegą któremu sie znudził i mi go oddał w całości, nie miałem co z nim zrobić to na diząłke dziada!

Rainbow Headcrab

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 18:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

VooDoo napisał:
Trabant mój za 150 zł, stoi i u mnie nie zarejestrowany na działce. Ma unikalny tiuning w postaci niezamykalnych drzwi do siedzenia kierowcy. Wybite lusterko, które troi w oczach. Stan raczej kiepski, ale to moje cztery koła którym jeżdże jedynie po diząłce 10 na godzine, bo wiecej i tak by nie wyciągnął, a odpalanie go to wręcz kaskaderska rzecz, trzeba używać kabla. Na pocżatku kupiłem go na współke z kolegą któremu sie znudził i mi go oddał w całości, nie miałem co z nim zrobić to na diząłke dziada!

Oddaj.

Przyda się jako rekwizyt do filmu ;P.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Reaper_PL
Totalitarny Headcrab

Steam ID: Reaper_PL

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 18:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Colt napisał:
Classic, dla mnie najpiekniejszym autem jest DB9 ale jesli mialbym wybierac auto nie-aż-tak-drogie-jak-bugatti-i-inne to chcialbym Noble M15 Uśmiechnięty

Polejcie chlopakowi bo dobrze prawi Uśmiechnięty M15 to swietny samochodzik, ale bardzo niedoceniany. Osobiscie chcialbym zasiasc za kierownica Prodirive P2 - samochod ktory ma w sobie wiecej elektroniki niz hurtowani komputerowa.

Gordon Commodore
Fast headcrab

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 19:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Reaper_PL napisał:
Colt napisał:

Polejcie chlopakowi bo dobrze prawi Uśmiechnięty M15 to swietny samochodzik, ale bardzo niedoceniany. Osobiscie chcialbym zasiasc za kierownica Prodirive P2 - samochod ktory ma w sobie wiecej elektroniki niz hurtowani komputerowa.

To byś nim długo nie pojeździł... IMHO im mniej elektroniki tym lepiej.

Stary Headcrab

Steam ID: lesiulodz
Xfire: lesiulodz
PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 19:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

hmmm moi rodzice mają toyotę yaris mi sie marzy toyota aygo
Image
yaris
Image
aygo

Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: Prawdopodobnie Kazio.

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 20:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Classic God popieram jego gust, bardzo mi się podoba ta furka;) Też lubię samochody ze stacji Lotus.

Moim samochodem, którego sobie wymarzyłem jest ..... Najnowszy shleby gt500;) Te samochody Oczko
http://th7.org/wallpapers/2006-02-07/shelby-gt500/shelby-gt500-1024.jpg

Dojrzały Headcrab

Steam ID: DonZ

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 21:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ja dzisiaj zostałem zmiażdżony wujek(przyszywany ale) dokładniej ojciec mojego przyjaciela kupił sobie Froda Mustanga GT jak to zobaczyłem to szczękę zbierałem z ziemi jak dorwe aparat to fotki cyknę Oczko

ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 22:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Colt napisał:
.qam napisał:

Noo... ja bym za tą kase kupił coś innego Język

Pytanie brzmi czy to twoj gust czy uwazasz tak dlatego ze w Top Gear tak powiedzieli? Ja zakochalem sie w tym samochodzie na dlugo przed powstaniem TVN Turbo dzieki to ktoremu poznalem Top Gear i nie potrzebowalem wyscigu ze smiglowcem zeby go pokochac. Zreszta przy cenie "zaledwie" 180k pln za Exige S z podst wyposazeniem (klima i cdplayer xD) nie wydaje sie tak nieosiagalny...

Dojrzały Headcrab

Steam ID: DonZ

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 22:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

180 tys zł???? no to zajefajnie mało w 10 lat się dorobisz Uśmiechnięty

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat