Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Oficjalny serwer Counter Strike: Source (@ PCL - nieczynny) Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
kłam
Gonarch

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 20:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Image

PCL CSS#1 HEADCRAB.PL/HLStatsX
IP Address: 212.122.206.171
Port: 27301
Sloty: 16 (już niedługo)
VAC działa
StatsX działa
Sponsor: www.PCL.pl

Administratorzy:
Mixon - HeadAdmin

Statystyki:
StatsX - http://pclcs1.hlstatsx.com/hlstats.php?game=css
GT - http://www.gametracker.com/server_info/212.122.206.171:27301/

Strona serwera na HC.pl:
http://www.headcrab.pl/?page_id=145

Mapcykl:
de_dust
de_dust2
cs_office
de_aztec (AWM locked)
de_prodigy
cs_italy (AWM locked)
de_cbble
de_train
cs_militia (AWM locked)
de_nuke
de_kabul
de_piranesi

Modyfikacje:
SourceMod
- głosowanie na kolejną mapę (3 do wyboru, rotacja 4x3)

Dodatkowe info:
- Na wszystkich mapach zablokowana autoszmata
- Na wybranych mapach zablokowane AWM (patrz mapcykl)
- Alltalk po śmierci

Ostatnio zmieniony przez kłam dnia Pon Wrz 20, 2010 20:31, w całości zmieniany 12 razy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Valkyrie
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Valkyrie_pl
Xfire: valkyriepl
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 14:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Gorąco bym polecał mały dodatek balansujący bronie, który poprawia jakość rozgrywki (o ile ktoś nie jest zatwardziałym fanem, któremu przeszkadza każda minimalna zmiana) i jest prosty w obsłudze. Wspomniałem o nim w innym temacie, ale ostatecznie powinno to wylądować tu (co też się stało).

Jeśli dobrze pamiętam instrukcje, to należy ten folder (po rozpakowaniu of kors) wrzucić po prostu do katalogu C:\(...)\steamapps\nazwa konta\counter-strike source

W razie chęci zagrania na innym serwie po prostu katalog ten usuwamy / przenosimy gdzie indziej / zmieniamy nazwę. I wszystkie ustawienia wracają do normy. Simple!

Niech ktoś obeznany z CSem sprawdzi jak mu się gra i powie co sądzi o tym małym addonie. Uśmiechnięty Uprzedzam, że to jest żywcem skopiowane ze starego folderu z dysku poprzedniego kompa i nie mam 100% pewności, czy to właśnie te pliki zapewniały balans broni. Niemniej jestem prawie pewien, że to jednak to.

Ważniejsze zmiany:
- Pistolety nie strzelają z prędkością karabinów.
- Pół-automaty są na krótki dystans tak silne, jak full-automaty (ale na większy już nie), co daje im większą użyteczność na polu bitwy - szczególnie tym krótkodystansowym (a co za tym idzie wreszcie ludzie będą ich używać).
- Shotguny są sensowniejsze (+3 pellety na strzał [łącznie 9], celny strzał z bliska w klatę / głowę = 200% dead).
- Karabiny full-auto nie robią już za snajperki, bo mają mniejszą celność na większe odległości (co wreszcie czyni snajpera sensownym członkiem drużyny).
- AWP dostaje nerfa, który ujmuje jej przydomek "N00b Cannon" poprzez zmniejszenie magazynku do 5 i niewielką redukcję obrażeń - strzał w cokolwiek poza tułowiem i głową (o ile cel ma 100 hp) owocuje mocnym zranieniem, ale nie śmiercią.

Ostatnio zmieniony przez Valkyrie dnia Sro Mar 25, 2009 15:48, w całości zmieniany 4 razy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 14:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A może tygrysa do tego?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Maxiter
Furrcrab

Steam ID: Gorky0
Xfire: maxiter
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 14:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

zEB napisał:
A może tygrysa do tego?

No wiesz zEB, przydało by się coś takiego. No bo fakt, że czasem taki M4A1 lub AK47 to jak snajperki działały, a z takiej pompy to nawet ze sporej odległości można gościa zabić. No i to AWP :/ Nie ważne gdzie, byle by dostał. Wole by był właśnie taki skrypt na serwie.

Image
Image
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 15:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Bo co? Bo Ty nie umiesz strzelać, to trzeba utrudnić życie tym co umieją?
Maxiter
Furrcrab

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 15:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

zEB napisał:
Bo co? Bo Ty nie umiesz strzelać, to trzeba utrudnić życie tym co umieją?

Jak nie wiesz jak gram to nie pisz wiadomości w tym stylu. Chodzi mi o tych cholernych camperów z AWP. Załamać się można jak np: przebiegasz za drewnianymi drzwiami obok spawnu CT, a jakiś T ma AWP i na czuja strzela przez drzwi kiedy tylko kogoś widzisz. Leżysz nie mając szans na normalną gre. A tu masz dowód że jako tako grać umiem:
http://img201.imageshack.us/gal.php?g=deinferno0001y.jpg

Image
Image
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Valkyrie
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 15:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jak powiedziałem to skrypt prosty w obsłudze. Można go przetestować i w razie niesprawdzania się usunąć bez żadnego problemu. Co szkodzi spróbować?

Poza tym zmiany w broniach sprawiają właśnie, że liczy się bardziej skill, a nie zabawka, którą trzymasz w dłoniach (acz ta też bez znaczenia nie jest).

P.S. W poprzednim poście dodałem kopię listy najważniejszych zmian.

zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 16:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Maxiter - stary, co mnie Twoje staty obchodzą, skoro marudzisz jak panienka? Pewnie że T na D2 walą przez drzwi, żaden news, 80% graczy rzadko daje się tak załatwić (wystarczy nie lecieć na pałe i trochę pomyśleć przed tymi drzwiami, to nie boli). Tam wcale nie jest tak łatwo kogoś trafić jak się nie umie. No a jak się umie to mniej rozważnych może zaboleć.
Cytat:
- Pół-automaty są na krótki dystans tak silne, jak full-automaty (ale na większy już nie), co daje im większą użyteczność na polu bitwy - szczególnie tym krótkodystansowym (a co za tym idzie wreszcie ludzie będą ich używać).

To Ty chyba nie doceniasz USP i Deagla...
Cytat:
- Pistolety nie strzelają z prędkością karabinów.

Nigdy nie strzelały.
Cytat:
- Shotguny są sensowniejsze (+3 pellety na strzał [łącznie 9], celny strzał z bliska w klatę / głowę = 200% dead).

I tak się nie sprawdzą, 90% gry odbywa się na dużych dystansach.
Cytat:
- Karabiny full-auto nie robią już za snajperki, bo mają mniejszą celność na większe odległości (co wreszcie czyni snajpera sensownym członkiem drużyny).

Yeah, rajt. Po prostu strzelać nie umiesz. Ja, żeby nie było wątpliwości, też nie, ale nie chce żeby na większej odległści przeciwnik nie mógł mnie trafić bo "zmniejszono celność broni" i obaj strzelamy licząc na heda z dupy. Faktycznie, liczy się skill na całego.

Cytat:
Można go przetestować i w razie niesprawdzania się usunąć bez żadnego problemu. Co szkodzi spróbować?

Ja już widzę że się nie sprawdzi. Taka moja opinia.
Maxiter
Furrcrab

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 16:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mi tu chodziło o to żeby pokazać że strzelać jednak umiem. Głównie AWP jest przesadzone. No ja przepraszam bardzo, ale czy można zginąć od postrzału w palec? Tak to właśnie z AWP jest. Nie ważne gdzie trafi, ważne żeby wogóle trafił. Ale czy to jest temat na ten dział? Raczje nie, tak więc EOT.

Co do serwera to proponuje dodać HLXstatsy. Fajny dodatek Język Można zobaczyć ranking, punkty i celność Bardzo szczęśliwy

Image
Image
Valkyrie
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 17:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

zEB napisał:

A czy to było o pistoletach? >.> Ja mówię o broniach spod numerku 3. Sub Machine Guns.

zEB napisał:
Nigdy nie strzelały.

To określenie porównawcze. Pistolety strzelają stanowczo za szybko w stosunku do rzeczywistości. A z dual elites można strzelać szybciej, niż z karabinu (a magazynek ten sam, choć o celności lepiej nie gadać).

zEB napisał:
I tak się nie sprawdzą, 90% gry odbywa się na dużych dystansach.

Są mapy stworzone do walk w ciasnych przestrzeniach (głównie customy). Poza tym może wreszcie część graczy zacznie używać shotów.

zEB napisał:
Yeah, rajt. Po prostu strzelać nie umiesz. Ja, żeby nie było wątpliwości, też nie, ale nie chce żeby na większej odległści przeciwnik nie mógł mnie trafić bo "zmniejszono celność broni" i obaj strzelamy licząc na heda z dupy. Faktycznie, liczy się skill na całego.

Więc uważasz, że każda broń jest mega celna i strzela idealnie po linii prostej, tak? powodzenia. Zmiana celności wywołana skryptami nie jest jakaś super wielka. Jest minimalna. Niemniej heady nie są już kwestią pierwszego strzału (bo często ten pierwszy wystarczy).

Poza tym ja wcale nie miałem (za czasów, kiedy jeszcze grałem) znaczących problemów z takim strzelaniem. Ta minimalna zmiana celności ma na celu tylko i wyłącznie zwiększenie roli snajpera, który (nie ukrywajmy) sprawdza się lepiej od typowych wojaków tylko na naprawdę dużych dystansach. Na każdym innym karabiny spod sekcji 4. niewiele mu ustępują celnością.

zEB napisał:
Ja już widzę że się nie sprawdzi. Taka moja opinia.

Wypowiadasz się na temat rzeczy, której na oczy nie widziałeś. Pogratulować tylko. Te pliki zajmują jakieś 25 kilobajtów. Ściągnij je, zrób kilka rundek z botami (marna namiastka graczy, ale raczej serwa z żywymi nie znajdziesz do tego "moda"). Zobacz jak to się sprawdza w praniu i wtedy pogadamy. A póki co gadaj na zdrowie, ale twoich wysoce konsekwentnych opinii uznawać nie będę.

Tak więc pogadamy, jak już porządnie przetestujesz te skrypty.

Mrocz
Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 17:12 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Valkyrie napisał:
zEB napisał:

A czy to było o pistoletach? >.> Ja mówię o broniach spod numerku 3. Sub Machine Guns.

Sub Machine Guns to Full Automaty... Pół Automat to pistolet, złych określeń użyłeś i namieszałeś...

Inna sprawa, że zEB moim zdaniem nie masz racji, może strzelać w CS'ie nie umiem, ale z tym swoim "balansem broni pod Pr0" to od dawna wyrzuciłem płytkę przez okno, bo IMHO grać się nie da. Nie wiem co ma związanego ze Skill'em snajperka która zabija zawsze obojętnie w co trafisz kolesia? Albo M4 strzelające z celnością snajperki na duże odległości. Lekki balans broni który nieco "urzeczywistniłby" CS'a zrobiłby wiele dobrego Język. Choć mną się nie sugerujcie, i tak nie będę grał ;] Znam lepsze moim zdaniem sieciówki Język

Ostatnio zmieniony przez Mrocz dnia Sro Mar 25, 2009 17:15, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Buhen
Meet the Headcrab

Steam ID: Viroos433 / Zlewozmywak_kamikaze

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 17:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Co do AWP, czy ja wiem czy to taka wymagając broń, przeciwnik ginie od postrzału w ciało, a z takiego scouta to jednak trzeba walnąć w baniak żeby zabić. W CS'a wprawdzie już nie gram, ale config wydaje się dość senswowny, ale w pierwszych dniach istnienia serwera bym tego nie wgrywał, mogło by to odrzucić nowych graczy. Jak stanie się popularny, można by pomyśleć o takich wynalazkach. Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 17:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:

Nie moja wina że używasz słów których nie rozumiesz.
Pomijam fakt że znowuż, mp5 doskonale sprawdza się na krótkim dystansie (a czasem nawet na dłuższym).
Cytat:
Ściągnij je, zrób kilka rundek z botami (marna namiastka graczy, ale raczej serwa z żywymi nie znajdziesz do tego "moda").

Ciekawe dlaczego, nie?
Poczekaj, ja mam taki skrypt że wszystkim graczom na serwerze będzie się co 10 sekund zmieniała czułość. Będzie fajnie. Ale nie mów że skrypt jest do bani tylko potestuj porządnie!

Nie trzeba testować każdego byle syfu żeby wiedzieć że coś jest bezsensu.
Cytat:
Pistolety strzelają stanowczo za szybko w stosunku do rzeczywistości.

Ograniczenem szybkości strzału dla broni samo-powtarzalnej są możliwości palca strzelającego.
Cytat:
Są mapy stworzone do walk w ciasnych przestrzeniach (głównie customy). Poza tym może wreszcie część graczy zacznie używać shotów.

Parabola wczoraj używał strzelby, i należy dodać że szło mu to b. dobrze bez żadnych poudziwianych skryptów.
Cytat:
Więc uważasz, że każda broń jest mega celna i strzela idealnie po linii prostej, tak?

W życiu dokładnie tak właśnie jest ^^
Cytat:
Poza tym ja wcale nie miałem (za czasów, kiedy jeszcze grałem) znaczących problemów z takim strzelaniem. Ta minimalna zmiana celności ma na celu tylko i wyłącznie zwiększenie roli snajpera, który (nie ukrywajmy) sprawdza się lepiej od typowych wojaków tylko na naprawdę dużych dystansach. Na każdym innym karabiny spod sekcji 4. niewiele mu ustępują celnością.

A potem jojczysz że AWP jest za mocne...weź Ty się człowieku zdecyduj.

EDIT:
Mrocz - cs jest dla ludzi którzy właśnie w taki sposób lubią strzelać, i właśnie tak im się "grać da". Fakt że to co się porobiło z giwerami w CS:S to jakaś masakra (Jak się nazywa CS:S w środowisku starszych graczy? "Cs dla lam" :D) ale ten skrypt jest tylko pogłębianiem tego stanu rzeczy.
kłam
Gonarch

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 18:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Od razu uprzedzam - nie będzie zbędnych i bardzo irytujących modyfikacji, które wymuszają na doświadczonych graczach ponowne poznawanie każdej z broni! Także pomysł ze skyptem odrzucam natychmiast.

W ramach balansu wprowadzimy sprawdzone i bardzo skuteczne sposoby - blokadę autoszmaty na wszystkich mapach oraz blokadę awm na wybranych. Cała reszta modyfikacji sprowadzi się do admin-moda i MTOD. Uśmiechnięty

PS. Jeśli chodzi o debaty dotyczące samej gry to zapraszam do odpowiedniego działu na forum, w tym temacie spam będzie karany od ręki Język
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Valkyrie
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 18:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

zEB napisał:
Nie moja wina że używasz słów których nie rozumiesz.

Jest różnica między błędnym określeniem czegoś, a użyciem słowa, którego się nie rozumie (np. jakiejś dziwnej łacińskiej sentencji). Submachine guns przetłumaczyłem sobie po prostu (już dawno temu) jako pół automaty (tłumaczenie dosłowne: karabiny pod-maszynowe) i tyle. Musze dodać, że jesteś pierwszą osobą, która mnie nie zrozumiała. Język

zEB napisał:
Pomijam fakt że znowuż, mp5 doskonale sprawdza się na krótkim dystansie (a czasem nawet na dłuższym).

Ale w starciu z full-auto na b. bliskim dystansie ma teraz niemal tyle samo mocy. Zdecydowanie poprawia to osiągi broni i nie czyni już drużynę wygrywającą (full-auto) tak samo silną w bliskich starciach, jak przegrywającą (submachine). O ile oczywiście non-stop jedna drużyna jedzie drugą.

zEB napisał:
Ciekawe dlaczego, nie?

Z prostego powodu, który nijak się ma do twoich fantazji. Po prostu by znaleźć serw z tym skryptem trzeba by dokładnie wiedzieć gdzie on jest. Nie znam nazwy skryptu, nie znam autora, a z opisów serwów niczego się nie dowiesz. Stąd powód. A sam skrypt znalazłem na jakimś dużym forum CSa i wielu osobom się podobał.

Poza tym tych skryptów nie można po prostu ściągnąć z serwa, jak mapki, czy dźwięku. No i dopóki ich nie usuniesz będą działać na każdym serwie.

zEB napisał:
Poczekaj, ja mam taki skrypt że wszystkim graczom na serwerze będzie się co 10 sekund zmieniała czułość. Będzie fajnie. Ale nie mów że skrypt jest do bani tylko potestuj porządnie!

Jak chcesz się wydurniać, to idź na plac zabaw. Jest oczywista różnica między delikatnym balansem broni, a czymś, co będzie tylko wnerwiać graczy. Zdaje się, że kończą Ci się dobre argumenty. Jeśli była to forma żartu (a zapewne była), to kompletnie nie przypadła mi do gustu.

zEB napisał:
Nie trzeba testować każdego byle syfu żeby wiedzieć że coś jest bezsensu.

Części zmian i tak nie odczujesz. Poza tym skąd przekonanie, że to byle syf? Słowo "balans" nie oznacza totalnego popieprzenia właściwości broni. To są delikatne szlify, które wielu przypadły do gustu. No i pozostaje jedno pytanie. Skoro to jest JEDYNA rzecz do tej pory zasugerowana, to skąd określenie "każdego byle syfu"? Już tyle badziewnych pomysłów było, że kolejny się nie wyróżnia z tłumu?

zEB napisał:
Ograniczenem szybkości strzału dla broni samo-powtarzalnej są możliwości palca strzelającego.

Zmiana nie jest na tyle drastyczna, byś dostał nerwicy. Strzelanie nadal jest relatywnie szybkie.

zEB napisał:
Parabola wczoraj używał strzelby, i należy dodać że szło mu to b. dobrze bez żadnych poudziwianych skryptów.

I w związku z tym używając skryptu poradziłby sobie gorzej? Powiedz ilu graczy potrafi dobrze używać shota (i robi to)?

zEB napisał:
W życiu dokładnie tak właśnie jest ^^

A to jest gra. W tym sęk. Gry zawsze są przekłamane - głównie ze względów balansowania szans obu stron.

zEB napisał:
A potem jojczysz że AWP jest za mocne...weź Ty się człowieku zdecyduj.

Nie widzę jakiegokolwiek nawiązania tej wypowiedzi do mojej. Bronie sekcji 4. za celne na dużych dystasach, a AWP jest za mocne. Czy chciałbyś zginąć od postrzału w paznokieć? Wątpię. Tą armatą wystarczy drasnąć kogoś w małżowinę uszną, by padł trupem (i nie odczytuj tego, jako metaforę headshota).

Snajperki mają obecnie dwie funkcje. Po pierwsze zwiększają celność ognia w walkach na dystansie powyżej kilometra i (po drugie) utrudniają walki na małych dystansach. W rezultacie każdy dobry gracz z M4A1 / CV47 może robić i za typowego rębajłę, jak i zawodowego snajpera. A snajper? Tylko za snajpera... zaraz, coś tu nie gra. I w tym tkwi sęk.

zEB napisał:
Mrocz - cs jest dla ludzi którzy właśnie w taki sposób lubią strzelać, i właśnie tak im się "grać da". Fakt że to co się porobiło z giwerami w CS:S to jakaś masakra (Jak się nazywa CS:S w środowisku starszych graczy? "Cs dla lam" Bardzo szczęśliwy) ale ten skrypt jest tylko pogłębianiem tego stanu rzeczy.

zEB - tysiące serwerów są dla ludzi, którzy właśnie w taki sposób lubią strzelać i właśnie tak im się "grać da". Masz naprawdę szeroki wybór. Nie podoba się strzelanie w CS:S? Nie ma problemu, CS 1.6 nadal jest popularny. Na tym forum i tak nie ma za wielu prawdziwych fanów CS'a, jak sądzę (i co poniekąd widać po ilości wypowiadających się osób). Skoro tak, to zróbmy nasz forumowy serwer nieco mniej "pro", by także zwykli gracze mogli tam wejść bez obawy, że dostaną headshota zanim dołączą do którejkolwiek z drużyn (tak, to jest metafora).

A tak poza ciągłym kontrowaniem cytatów. zEB, ty lubisz grać w "starego, dobrego CS'a" - grę, która ma już swoje lata, i w której rozgrywka (czemu zaprzeczyć raczej nie możesz) spowszedniała już i stała się schematyczna z racji braku jakichkolwiek urozmaiceń. Owszem, są nowe mapy. Owszem, są nowe skiny. I co z tego? Atrakcyjności rozgrywce to dodaje tylko na pewien czas. Wiem, że niektórym to nie przeszkadza, ale choćby poprzez próbę zachęcenia innych graczy do tej jakże "pro" gry możemy chyba wystawić serwer, który stanowi swego rodzaju łagodne wprowadzenie do tego headshotowego świata, gdzie nie ma miejsca na żadne błędy. Serwerów z tradycyjnymi ustawieniami są setki. Ten skrypt zmieni tylko forumowego serwka, naprawdę nie będzie mieć wpływu na cały internet. Dalej będziesz mógł pykać w CS'a z kumplami na ulubionym serwie (bo na pewno jakiś masz, może nawet kilka).

Proponuję wspomniany skrypt, by umilić rozgrywkę graczom nieco bardziej casualowym (a nie "headshot, headshot, headshot, przeładuj, powtórz") + wykorzystać chyba jedyną prawdziwą okazję, by zaimplementować ten balans broni na jakimkolwiek serwie. Czy wytestowanie tych skryptów przez jakiś czas (w formie próby) to naprawdę tak wiele? Społeczność pro CS'a na tym nie ucierpi za grosz.

@Up
Kolejny schematyczny serwer CS'a, jakich tysiące. No to cześć.

Mixon
Headcrab 4 dead
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: http://(sc).com/id/mixon/

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 18:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Valkyrie napisał:
@Up
Kolejny schematyczny serwer CS'a, jakich tysiące. No to cześć.

W tym coś jest. Może jakby wrzucić tego moda i nagłówek w nazwie serwera to przynajmniej amatorzy tego moda by wypełniali ten serwer? Można spróbować przez tydzień.

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 19:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

1. To nie mod, tylko skrypt.
2. Nie mam pojęcia jak się nazywa. Wszelkie dane poza plikami wykonawczymi zniknęły w czeluściach poprzedniego PeCeta.
3. zEB uznał, że będzie mnie obrzucał tonami tekstu na PW, zamiast tutaj. Co jest złego we w miarę rozumnej dyskusji we właściwym temacie?

BioOrc
DOOM Headcrab

Steam ID: BioOrc
Xfire: bioorc
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 19:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Autocampa roxx, nie wyrzucajmy jej Uśmiechnięty tak samo AWP. Co to za CS jak nie można korzystać ze wszystkiego?

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 20:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To CS, w którym schowany w rogu mapy gość zabija wszystkich odstrzeliwując im paznokcie. Proste pytanie - prosta odpowiedź. Znalazłem kiedyś serwer, na którym:
1. Każdy zaczynał z kamizelką i M4A1 / CV47.
2. Nie było w ogóle AWP - tylko skauty.

I wiesz co? Grało się wybornie. Snajperzy faktycznie mieli skilla, jak cię ustrzelili headem, nikomu nie brakło kasy i nie trzeba było się obawiać o n00bków z AWP kampiących na respie przez całą rundę. Że nie wspomnę, iż szybko nudzący się set podstawowy (typowe bronie danej strony) wielu graczy szybko zastępowało innym, co tylko jeszcze bardziej urozmaicało grę (a nie, że każdy dąży do M4A1 / CV47 / AWP).

Mixon
Headcrab 4 dead
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: http://(sc).com/id/mixon/

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 21:12 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Valkyrie napisał:
1. To nie mod, tylko skrypt.

A od kiedy skrypty nie sa modyfikacja Język? Tak czy inaczej, na bany broni sie nie godze Uśmiechnięty

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat