Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Telefony Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kamiiru
Tsundere Headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 15:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Temat zakładam po to aby rozmawiać o telefonach.

Na początek dyskusji rzucę temat, jaki telefon powinienem szukać do 500 zł ? Co sądzicie o Benq Siemensie EF81, czy moze lepiej się wyżyłować i wziąść K610i ?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Gordon Commodore
Fast headcrab

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 17:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

IMHO te dzisiejsze komórkowce to bezsens. 1000000 funkcji, z których żadna nie działa, tak jak powinna (filmy w kiepskiej jakości, zdjęcia też).
Sam posiadam Siemensa CF62 sprzed dwóch lat i jakoś mnie nie kręcą funkcję, które ma ( i tak ma ich mało).
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
equ
HATEcrab

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 21:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Gordon Commodore napisał:
IMHO te dzisiejsze komórkowce to bezsens. 1000000 funkcji, z których żadna nie działa, tak jak powinna (filmy w kiepskiej jakości, zdjęcia też).
Sorry, ja mam Nokie 6280. Zdjecia i filmy wychodza calkiem zacne. Poza tym telefonik jest bardzo prosty w obsludze, nie zawiesza si i ogolnie jest ladny. ;p
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Gordon Commodore
Fast headcrab

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 21:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ale i tak jakości nie porównywalnej do porządnych kamer i aparatów. Ja już wolę mniej, a lepiej.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 21:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ale i tak jakości nie porównywalnej do porządnych kamer i aparatów. Ja już wolę mniej, a lepiej.

A ja doceniam mozliwosc zrobienia zdjecia aparatem...czasem mozna ciekawe rzezczy uchwycic Uśmiechnięty
Gucio
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 21:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A i w pociągu film obejrzeć ^^

HATEcrab

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 22:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja już wolę mniej, a lepiej.
Rozumiem, ze nosisz przy sobie kamere, dyktafon, aparat? Fakt, masz racje. Nigdy nie wiadomo kiedy cos moze sie przydac. Bardzo szczęśliwy
kamiiru
Tsundere Headcrab

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 22:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dokładnie, nikt nie każe każdemu używać telefonu jako aparatu do sesji dla playbaya albo kamery 3gp dla nowego hitu kinowego ale jako mały gadżet się świetnie sprawdza i GPSa mozna se walnąć jeszcze.

Pff i pomysleć ze na tamtym boardzie nikt mnie nie rozumial jak tp mówiłem, lole z was i tyle Język

Wracając do gł. wątpu, co moge dostac nowego do 450-500 zł ?
Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 18:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Możesz dostać nawet ładny telefonik Uśmiechnięty Z takich dobry i tańszych nieco proponowałbym jakąś Motorolę, albo Sony Ericson.

Colt- jedna uwaga... Playboy'a, a nie Playbaya Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Getai Daktu
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 20:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

JA osobiście posiadam 3 telefony starusieńką ale jarusieńką nokie 6510
Nokie 3100, i Nokie 6020. I pomimo tych wszystkich bajerów które posiada ta ostatnia mówie o aparacie bo mp3 nie ma ale najbardziej podoba mi się 6510. Mała ,zgrabna jakaś i praktyczna.
Co prawda telefony już są dużo lepsze ale po co? Telefony są do dzwonienia, a niedługo pewnie będę mógł prposić komórkę o śniadanie, i żeby jeszcze tyłeczek po kupce podtarła pfs..
kamiiru
Tsundere Headcrab

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 17:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

VooDoo nie narzekaj, naprawde dużo już się nasłuchałem tekstów typu "po co takie gadżety itd, cofajmy się w rozwoju technologicznym i chodźmy do kościoła zamiast isć do przodu" Gordon wywiesił jęzor Osobiście mi nie przeszkadza ze swiat i sprzety sie rozrastają, im więcej tym lepiej, pozatym cały czas powstaja telefony niszowe, tańsze o okrojonych bajerach więc w czym rzecz ?

Wracając do dyskusji to przejrzałem allegro poraz setny i na celownik wziołem K750i oraz iPoda Bardzo szczęśliwy, i teraz mam dylemat.
Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 17:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Niedługo telefony będą miały w sobie kamery takie, które będzie można porównywać z tymi większymi kamerami cyfrowymi Uśmiechnięty

I co lepiej mieć? Telefon + kamerę? Czy raczej telefon z kamerą? Uśmiechnięty
kłam
Gonarch

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 17:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A ja staje po stronie konserwatystów Język. Owszem gadżety pokroju aparat/player/przegladarka przydają się czasem ale de facto są nie potrzebne. Bardziej zależy mi na rozbudowanej historii połączeń, książce z kontaktami - czyli funcjami przydatnymi do dwonienia (SMSy też się przydają [a no i mp3 jako dzwonek mi się podoba:P] ). Obecne fony posiadają tyle bezużytecznych funkcji ze względu na konkurencję i modę, tzeba być trendi a telefon to jeden z głowych współczynników bycia COOL! Jeśli już potrzebne są skomplikowane funkcje to sensowym wyborem jest pożadny palmfon z Window Mobile na pokładzie.

Ja mam K510i i jestem w miarę zadowolony. Choć najlepszym telefonem do tej pory wyprodukowanym jest Nokia 6310i i basta. ;]

PS. DawSolo a nie zauważyłeś że kamery i aparaty też są coraz lepsze? Język Telefon nigdy nie będzie godną namiastką aparatu ani kamery. Jak to mówi moja babcia: "jak coś jest do wszystkiego to jest do dupy" Rozbawiony Gordon
Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 17:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

@.qam
To czy telefony dościgną kamery itp. gadżety to się okaże już niedługo Uśmiechnięty

Ja np. nie mam ani telefonu, ani odtwarzacza mp3, ani aparatu cyfrowego, ani nic. I żyję. Dla mnie takie rzeczy są bezużyteczne. Fakt dla zabicia czasu można się tym pobawić... ale nie co chwila. Nie mam i mieć nie zamierzam jak na razie. Wolę ciężki sprzęt.
Fr0styyy.
Bad Company 2 Headcrab
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: marco562

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 17:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

@Colt

Moja mam ma K750i Język Ja gdybym miał pieniądze, to bym go brał bez zastanowienia
kamiiru
Tsundere Headcrab

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 17:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

DawSolo napisał:
To czy telefony dościgną kamery itp. gadżety to się okaże już niedługo Uśmiechnięty

Popatrz sobie jakie gowniane zdjecia robią telefony a jakie cyfrowki za 3-4 stowki, o filmach 3gp nie wspomne, cyfrówki lepsze kręcą. Jedyne co uchodzi w telefonach za dobre i nie do dupy to chyba mp3, oczywiscie nie we wszystkich ale sa takie w ktorych jakosc jest naprawde dobra, niestety takie telefony kosztują duzo ;p

Hydro, ja wiem ze K750i jest fajny bo go miałem przez krótki czas i właśnie chce go sobie kupić na stałe, ale z drugiej strony mam takiego starego małego siemensa i myśle czy gdybym kupił iPoda i jechał na tym gracie zamiast na k750i to czy by lepiej nie było ? Zmięszany Gordon
Getai Daktu
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 18:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Eee no bo telefony komórkowe są do dzwonienia, a aparat to taki mały gadźet jak chcesz np wyśmiać nauczyciela/kolege w szkole wiesz... zero tolerancji i w ogóle Oczko
A aparaty cyfrowe są od tego by robiły zdjęcia ewentualnie kręciły krótkie filmy. Ale telefony nigdy aparatów nie prześcigną. Mogą co jedynie dorównać
Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 19:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ale możliwe jest, że w przeciągu kilku następnych lat powstanie COŚ nowego. Coś co będzie miało to wszystko w sobie. Taki duży mix Uśmiechnięty
Przecież kiedyś nikt nie śnił nawet o telefonach komórkowych wielkości cegły.
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 13:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Miałem przez pewien czas SPV M3000. Ten telefonik to istne cudo. Bateryja trzyma dwa dni, nawet jak się non stop ogląda filmy (nie ma problemów z odtwarzaniem divxów etc - Windows Mobile - to coś znaczy Oczko). Telefon jest na tyle duży, że trzyma się go wygodnie w ręce, a na tyle mały, że nie ma wrażenia cegły. No i nie ma to jak granie w Transport Tycoona (dotykowy wyświetlacz xD) podczas jazdy pociągiem Oczko. WiFi się baardzo przydaje - gdzie by nie stanąć, znajdzie się jakaś sieć Oczko. A kosztuje duzo mniej od największego niewypału Nokii, jaki widział świat - N73...
DonZ
Dojrzały Headcrab

Steam ID: DonZ

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 20:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja mam Nokia 6600 telefon niczego sobie Uśmiechnięty dużo opcji no i symbian, moge wszystko, no prawie Język

btw. znudził mi się już, może chce ktoś kupić?? stan bardzo dobry Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat