Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Pograjmy sobie razem - L4D edition Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Ecto
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: Ecto1703

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 21:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Left 4 Dead 2 nie ma historii? Jak się gra bo "leci krew z zombie" to pewnie i nie ma...
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Firm
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

Steam ID: 18Firm18

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 21:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

5 Nowych map + dlc.
Wiele nowych broni - modele + przyśpieszone/zwolnione/lekko zmienione dźwięki z innych gier / starych broni i kilka nowych. (przykład ? Deagle i FaN)
Nowe modele zombie.
Pillsy + Defibrylator.
Ten sam koncept tego wszystkiego z paroma nowymi broniami / modelami.
Mówię to tak, ponieważ wydaje mi się, że właśnie pod takim względem większość headcrabowców patrzy na l4d2 i dlatego w nie, nie gra.
Chciałbym tylko powiedzieć, że w twoim postcie powyżej wymieniłeś po prostu poprzedniki/sequele gier, w które nie grałeś więc nie wiem jak chcesz je porównywać... :/
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Ecto
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 22:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A co powiecie na Stimulus Package + Resurgence?
Razem kosztują około 1.5 raza tego co L4D2. Co powiecie o tym, o 8 mapach, hurr? Jest chyba całkiem duża różnica.
Prawda jest taka, że stopień zmian nie jest wielki, ale wystarczający by L4D2 był dużo mniej nużący. W L4D1 generalnie jest mało do roboty, jest to gra dosyć powtarzalna (żeby nie było nieporozumień; to nie znaczy że jest zła - wciąż lubię pograć). L4D2 ma to coś, czego L4D1 nie miało, mianowicie nutkę szaleństwa. To już nie jest grzeczna gierka, to masakra z tysiącami zombie - co sprawia że jest dużo łatwiej przyswajalna, i da się w nią grać w single player lub na publikach - co w L4D1 nie było zbyt dobrym pomysłem, bo absolutnie cała przyjemność płynęła z teamworka - nie było raczej innych satysfakcjonujących rzeczy.
Jak już kiedyś pisałem, w L4D1 mam chyba ze 120 godzin i mam dosyć, wracam do niej epizodycznie na custom kampanie itp. W L4D2 godzin mam znacznie więcej, i nie jestem tą grą ani troche zmęczony. Małe różnice, a efekt znaczący.
Jedyna naprawde słaba rzecz w L4D2 to Rochelle. No dobra, Swamp Fever (generalnie). Więcej nie potrafię wymienić.
Zychu
Młody Headcrab

Steam ID: Garfik
Xfire: garfik
PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 22:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No widzisz dla Ciebie tak to wygląda dla mnie i moich znajomych to l4d1 ma to coś czego nie ma l4d2, a do tego 1 ma świetny klimat i fajne postacie (jak widać po Twoim problemie braku chętnych nie tylko ja tak uważam) i również nie twierdze ze 2 jest zła ale po prostu fajniej się gra w 1. Prawda jest taka, że jakby 2 była dodatkiem tak jak powinna być i stanowiłoby to jedną grę to dawało ty dawało znakomity produkt, a tak dostaliśmy dwie samodzielne gry, każda ze swoimi plusami i wadami z podzielonym community na deser. Po prostu fail.

A co do historii w l4d2 co z tego, że jest skoro jest tam równie potrzebna co zagrycha do piwa Język
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
meJKu
Zombine elite

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 22:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ecto napisał:
A co powiecie na Stimulus Package + Resurgence?
Razem kosztują około 1.5 raza tego co L4D2. Co powiecie o tym, o 8 mapach, hurr? Jest chyba całkiem duża różnica..

Dobrze, że porównujesz gówno do kupy gówna. Przynajmniej Ci tyle wychodzi ; )
trawiator
Stary Headcrab

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 22:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dwójka to marketingowy majstersztyk. Sprzedanie odgrzanego kotleta (i to w mikrofalówce!) po cenie nowej gry.

EDIT.
Tak właśnie popatrzyłem na magiczne wykresiki moich serwerów i powiem tyle.
L4D - ludzi grają mnóstwo singlowych kampanii, zarówno podstawowe jak i customy.
L4D4 - ludzie grają głównie versusa, nikt się customów nie tyka.
Dabu
Fast headcrab

Steam ID: dabu

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 23:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ech, widzę że znowu wracamy do tej kretyńskiej dyskusji, w której niektórzy chyba nie widzą świata poza grami Valve i próbują udowodnić, że L4D2 to mod do jedynki? Wiele dzisiejszych sequeli trudno odróżnić od poprzednich części, a L4Dy mają zupełnie inny klimat (czy lepszy, to inna sprawa) i postacie (czy lepsze, to też inna sprawa)... A wiecie na czym zasadniczo polega dodatek/DLC? Na powtórzeniu zabawy z podstawki, ew. dodając jakiś rodzaj przeciwnika czy broń, dlatego nie widzę dwójki jako dodatek do jedynki, chociaż oczywiście portfelom graczy byłoby to na rękę.

Ale w sumie po cholerę się rozpisuję?

Meet the Headcrab

Steam ID: Viroos433 / Zlewozmywak_kamikaze

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 23:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
Ech, widzę że znowu wracamy do tej kretyńskiej dyskusji, w której niektórzy chyba nie widzą świata poza grami Valve i próbują udowodnić, że L4D2 to mod do jedynki? Wiele dzisiejszych sequeli trudno odróżnić od poprzednich częśc

I skoro to jest normalne to powinniśmy coś takiego popierać?

Cytat:
a L4Dy mają zupełnie inny klimat (czy lepszy, to inna sprawa) i postacie (czy lepsze, to też inna sprawa)...

Dwójka klimatu nie ma, jedynka ma śladowe ilości, w dwójce postacie mają osobowość łopaty, w jedynce są w miarę sensowne.

Cytat:
wiecie na czym zasadniczo polega dodatek/DLC? Na powtórzeniu zabawy z podstawki, ew. dodając jakiś rodzaj przeciwnika czy broń,

No, czyli L4D2 to dodatek/dlc sprzedawany po cenie nowości.

Gdyby L4D2 byłoby sprzedawane po cenie dodatku, to jak dla mnie, problemu by nie było, ale takie coś za 120 zł to gruba przesada.

W ogóle Fidler gratulacje, pamiętam, jak byłeś jedną z pierwszych osób odpierających moje narzekanie na tę grę, a teraz powtarzasz praktycznie moje słowa, rotfl.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Dabu
Fast headcrab

Steam ID: dabu

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 23:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Buhen napisał:
I skoro to jest normalne to powinniśmy coś takiego popierać?

Nie, ale nie powinniśmy o tym mówić, jakby to był problem tylko z L4D2.

Cytat:
Dwójka klimatu nie ma, jedynka ma śladowe ilości, w dwójce postacie mają osobowość łopaty, w jedynce są w miarę sensowne.

Przeczytałeś dokładnie, z lupką, nawiasy?

Cytat:
No, czyli L4D2 to dodatek/dlc sprzedawany po cenie nowości.

Dla mnie to właśnie nie kończy się na przeciwnikach i broniach. Jak napisał idl... Ecto, grę się nieco inaczej odbiera od jedynki. Dla mnie to jest nieco inna i znacznie udoskonalana wariacja na temat wybijania masy zombiaków w cztery osoby... Mi to wystarcza, szczególnie na tle dzisiejszych, typowo (lol) konsolowych fpsów z płatnymi DLCkami.

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 06:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:

No tak, bo to co dla CIEBIE jest klimatem, znaczy to samo dla innych, nieprawdaż?
To że nie ma nocy nie znaczy że nie ma klimatu, pozatym klimat jest wszędzie - lepszy lub gorszy, więc samo powiedzienie "nie ma klimatu" jest głupotą. Pozatym jaką osobowość ma Francis? Chętnie posłucham historii jego życia, skoro twierdzisz że jest takim wzorcem...
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 08:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Możecie nie robić tutaj offtopu???

Tosh
Młody Headcrab

Steam ID: peaceboy200
Xfire: focuss1111
PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 18:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zakupiłem sobie dzisiaj jedyneczke, ktoś miałby ochotę zagrać kampę albo kontrę?

Headcrab wyjadacz

Steam ID: Sion[PL]

PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 22:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Odpowiada komuś partyjka w piątek?

Preferuję survival na jakiejś oficjalnej mapie, ale jeśli chcecie mogę zagrać coś innego.

Mówię oczywiście o Left 4 Dead 1.
paint
Stary Headcrab

PostWysłany: Pią Paź 01, 2010 10:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Z okazji nachodzącego wielkimi krokami dodatku "The Sacrifice" chciałem przejść od początku do końca wszystkie oficjalne kampanie w jedynce. A jak wiadomo najlepiej gra się z polakami ( Oczko ), to pytam: czy ktoś z was ma ochotę przejść wspólnie L4D1 od początku do końca?

Poziom trudności: zaawnsowany, gramy od początku do końca, początek ok 21:30, piszcie na PW, jeśli ktoś jest chętny.

ps.: z góry uprzedzam, że mam uszkodzone wejście na mikrofon w dźwiękówce, więc komunikacja przez steam może być nieco utrudniona, ale spróbuję coś zorganizować do wieczora.
Nowaczek
Młody Headcrab

PostWysłany: Pią Paź 01, 2010 10:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja się piszę.

Headcrab ALL in one

PostWysłany: Pią Paź 01, 2010 12:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja jednak Sacrifice zagram w dwójeczce.

paint
Stary Headcrab

PostWysłany: Pią Paź 01, 2010 21:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Obecnie skład wygląda następująco:

- paint
- Nowaczek
- Arto

Jeśli ktoś chce się przyłączyć ma jeszcze szansę, zaczynamy punktualnie o 21:30
RafucK
Headcrab wyjadacz

Steam ID: (sc).com/id/RafucK

PostWysłany: Czw Paź 07, 2010 18:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Gra ktoś jeszcze w tą lamerską pseudoszczelankę, bo kupiłem dzisiaj dla czapki Coach'a i se pomyślałem, że może to jednak odpalę i pobiegam z maczetą jak mój idol. I tutaj zaczyna się moje pytanie - czy są na tym forum jacyś chorzy umysłowo ludzie, których CZADOWE LEFT FOUR DEATH DWA YEAH jeszcze podnieca? Może być nawet ten beznadziejny dodatek robiony na kolanie przez sprzątaczkę vavle w trakcie pobytu na L4, spowodowanym nieziemską sraką.

Stary Headcrab

Steam ID: Rhidge

PostWysłany: Czw Paź 07, 2010 19:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

RafucK napisał:
Gra ktoś jeszcze w tą lamerską pseudoszczelankę, bo kupiłem dzisiaj dla czapki Coach'a

Zacznijmy od tego że Coach nie ma czapki rotfl, tylko Ellis.

Swoją drogą żal mi cię jeżeli kupiłeś grę "Specjalnie dla czapki" bo jak dla mnie takie rzeczy robią mało mądrzy ludzie.

RafucK napisał:
czy są na tym forum jacyś chorzy umysłowo ludzie, których CZADOWE LEFT FOUR DEATH DWA YEAH jeszcze podnieca?

Być może właśnie kogoś obraziłeś na tym forum Oczko ( na pewno nie mnie )

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Czw Paź 07, 2010 19:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

RafucK napisał:
I tutaj zaczyna się moje pytanie - czy są na tym forum jacyś chorzy umysłowo ludzie, których CZADOWE LEFT FOUR DEATH DWA YEAH jeszcze podnieca?.

W pełni normalny nie jestem i lubię czasem pograć w L4D2, ale obecna sytuacja z internetem nie pozwala na komfortową rozgrywkę w sieci.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat