Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

POLSKI serwer RP - Robiony przez fanatyka Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kipeer
Świeży Headcrab

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 22:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam, gram długo w mody rp. W garrym modzie od 2010 roku, ale na GTA:SA od kilku lat. Sam mam 21 lat i mam smykałke do otworzenia kolejnego serwera.

Narazie szukam osób które nadadzą pomysły mapie a później zajmę się projektowaniem w lua. Pomimo wychodzącej G13 nie trace zapału.

Najważniejsze, że hosterem ma zostać firma która będzie częściowo spłaci serwer. Ok. 150zł miesięcznie.

Narazie siedze w SDK 2009 i robie mape. Szukam pomysłu na mapke. Wiem, że interiory ( wejście do mieszkan lokalów tych większych ) będzie odległe od głownego miasta tak by nie było spadków fps. Część sklepów / pomieszczeń będzie w małym mieście.

1- Pierwsz Wyspa: Będą tylko mieszkania/sklepy/magazyny takie bez teleportacji. Łatwe do obrabowania. Bankomat z stockiem.
2- Druga wyspa: Będzie bank, Więzienie, Strzelnica, Hotel. Wille gangów ( ok. 10 )

Dlaczego moj serwer ma być okazją?

+ Domy nie będą płaskie, będzie każdy budynek posiadał detal.
+ Każdy budynek będzie wzorowany na architekturze realnej. Pierwszym wzorem będzie kamienica ( http://www.bydgoszcz-kamienica.w8w.pl/images/home_1_00.png )
+ Będzie tablica w mieście z projektem oraz pasek postępu Uśmiechnięty (( dokladnie na spawnie bedzie duza infografika )
+ Nowy system pracy - a zaliczanie pracy będzie tylko w pewnej pozycji lub budynku.

W grach multiplayer siedze od 10 roku życia. Bylem adminem ESL przez 5 lat, zrobiłem ok. 7 lanów w cs'a w szczecinie. Mam doświadczenie.

Poszukuje osoby która by mogła wytłumaczyć jak zrobić niektóre mechanizmy w SDK2009 lub LUA. Prawdopodobnie, będzie wynagrodzenie pieniężne lub jakieś serwery do gier Uśmiechnięty

jak ktos chce pomóc pisać na steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561197978634846
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Pio64
Świeży Headcrab

Steam ID: Pio064

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 15:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Widzę dużo ciekawych pomysłów. Ja w rp gram dopiero od nie dawna, więc nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale wydaję mi się, że z tymi wyspami to fajny pomysł i widać, że dużo grałeś w gta Uśmiechnięty. Podobają mi się te twoje pomysły i chętnie bym je wypróbował. Niestety problemem może być znalezienie graczy w Polsce i problem z płynnością gry przez to, że chcesz zrobić te wyspy i szczegółowe mieszkania. Nie wiem też o co Ci chodzi z tymi gangami. Możesz też dodać jakiś bar do tej swojej mapki.

Świeży Headcrab

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 19:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pio64 napisał:
Widzę dużo ciekawych pomysłów. Ja w rp gram dopiero od nie dawna, więc nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale wydaję mi się, że z tymi wyspami to fajny pomysł i widać, że dużo grałeś w gta Uśmiechnięty. Podobają mi się te twoje pomysły i chętnie bym je wypróbował. Niestety problemem może być znalezienie graczy w Polsce i problem z płynnością gry przez to, że chcesz zrobić te wyspy i szczegółowe mieszkania. Nie wiem też o co Ci chodzi z tymi gangami. Możesz też dodać jakiś bar do tej swojej mapki.

Zapraszam do grupy steam, robie od nowa bo bylo 500 osób ale polowa to offline Uśmiechnięty

http://steamcommunity.com/groups/graczerp
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat