Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Nasze ulubione kreskówki z Dzieciństwa Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
RafucK
Headcrab wyjadacz

Steam ID: (sc).com/id/RafucK

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 11:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Czyżu napisał:
Na tym, za przeproszeniem jetixie, to mnie zawsze krew zalewa jak widzę tą kreskówkę o gościach co jeżdżą na latających motorach. Totalnie odmóżdżające. Na Cartoon Network to zawsze oglądałem kleszcza, johny'ego bravo oraz jama łasicę.

Ci co latają na motorach są na CN, a Kleszcz leciał na Fox Kids'ie (czyli teraźniejszym Jetixie).

Ja to kiedyś oglądałem Laboratorium Dextera, Johny Bravo, Ed, Edd & Eddy i tego Spider-man'a z Fox Kids.

Gonarch

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 12:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja bardzo lubiłam (i to wcale nie jako dziecko :]) kreskówki Davida Feissa ("Krowa i Kurczak", "Jam Łasica"), "Owcę w wielkim mieście" oraz "Strażników czasu". Można było się pośmiać i był fajny humor. A teraz lecą jakieś Ben Teny i inne bzdety, a na Jetix to już w ogóle (z kreskówek jetixowych lubiłam jedynie "Ach ten Andy").
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Cloneus
Młody Headcrab

Steam ID: Cloneus
Xfire: cloneus182
PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 12:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Luise napisał:
"Owcę w wielkim mieście"

Hell yeah, chyba jedna z ostatnich kreskówek przed nadejściem "nowej fali", która powodowała u mnie rotfle. I dalej powoduje. Uśmiechnięty
Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 14:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Z tych Jetixowych to obecnie podoba mi się Ach ten Andy i Świat wg. Ludwiczka. Z dzieciństwa to pamiętam Gumisie i Księcia Iktorna. Ta bajka to był hardkor ;D
Mrocz
Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 17:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jeden z ostatnich ScrewAtack na Game Trailers, przypomniał mi pewną rewelacyjną kreskówkę z dzieciństwa Bardzo szczęśliwy Jestem ciekaw ilu z was skojarzy ten tytuł:

[WARNING FURRY CONTENT] http://www.youtube.com/watch?v=2TdqpWiBliw&feature=related [/WARNING FURRY CONTENT]

^__^ Warto zaznaczyć, że tło muzyczne nawet teraz niesamowicie mi się spodobało i cały czas mi leci w głowie śmiało, można powiedzieć, że jeden z lepszych kawałków do Openinga kreskówki jaki słyszałem Bardzo szczęśliwy

Valkyrie
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Valkyrie_pl
Xfire: valkyriepl
PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 18:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

4-palczaste donie ftw! Bardzo szczęśliwy Skądś mi się całość kojarzy, ale nie mam pewności, czy w ogóle coś takiego kiedyś widziałem. Hmm...

Flicker
Obama's Headcrab

Steam ID: Flicker

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 18:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mrocz napisał:
Jeden z ostatnich ScrewAtack na Game Trailers, przypomniał mi pewną rewelacyjną kreskówkę z dzieciństwa Bardzo szczęśliwy Jestem ciekaw ilu z was skojarzy ten tytuł:

[WARNING FURRY CONTENT] http://www.youtube.com/watch?v=2TdqpWiBliw&feature=related [/WARNING FURRY CONTENT]

^__^ Warto zaznaczyć, że tło muzyczne nawet teraz niesamowicie mi się spodobało i cały czas mi leci w głowie śmiało, można powiedzieć, że jeden z lepszych kawałków do Openinga kreskówki jaki słyszałem Bardzo szczęśliwy

Swat Kats! Uśmiechnięty Uwielbiałem tą kreskówke jednak było to w czasach gdy nie pojmowałem czegoś takiego jak "program TV" i nigdy nie mogłem na nią trafić ;( Wyszła ona bodajże w czasach mojej fascynacji Top Gun'em (widać że kreskówka czerpie z filmu inspiracje) dlatego ostro mnie wciągnęła Oczko

Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 18:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja jestem dość młody Oczko
I pamiętam (co to były za czasy) jak zawsze rano na TVP1/Polsacie leciały różne bajki z Cartoon Network chyba.
Nie miałem wtedy dekodera i zawsze z bratem oglądałem sobie Laboratorium Dextera, Ed Edd i Eddy, i tym podobne.
Jak teraz włączę te kreskówki to wydają mi się straszne!
Matko boska co tam się dzieje, tak źle się czuje jak oglądam.
W Laboratorium Dextera Dexter mogłby zrobił jakiś wynalazek ale jego siora ciągle mu wszystko psuje.
On jej mówi, itd. a ona kurde ciągle mu włazi do tego laboratorium!
A w Ed Edd i Eddy np. takie martretowanie jest. Lol, jak taki Ed może przeżyć oni się tam pozabijają Zdziwiony
Może nie do końca powiedziałem o co mi chodziło ale te kreskówki zawsze oglądałem, a potem doszły Pokemony! Bardzo szczęśliwy

PS. Heh, a na ile lat wyglądam? Bardzo szczęśliwy
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 18:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
Swat Kats!

Pamiętam tą kreskówkę, ale jak przez mgłę. Oglądałam ją u babci na jakimś niemieckim kanale (babcia miała kablówkę a ja nie Smutny), nic nie rozumiałam, ale zabijała nudę, a i rysunki były fajne. Uśmiechnięty

Ostatnio zmieniony przez Magpie dnia Pon Sie 03, 2009 19:04, w całości zmieniany 1 raz
Mrocz
Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 18:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Flicker napisał:

Swat Kats! Uśmiechnięty Uwielbiałem tą kreskówke jednak było to w czasach gdy nie pojmowałem czegoś takiego jak "program TV" i nigdy nie mogłem na nią trafić ;( Wyszła ona bodajże w czasach mojej fascynacji Top Gun'em (widać że kreskówka czerpie z filmu inspiracje) dlatego ostro mnie wciągnęła Oczko

Bo nie ma nic bardziej OSOM niż Koty i Odrzutowce xD

A po za tym projekt tego samolotu aż śmierdzi na odległość inspiracją F-14 TOMCAT Bardzo szczęśliwy

Firm
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

Steam ID: 18Firm18

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 19:12 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zyper napisał:

PS. Heh, a na ile lat wyglądam? Bardzo szczęśliwy

Wiesz z literek to uważam ,że na taki chyba internetowy wiek...
Lol znam niektóre osoby już starsze ,które nadal oglądają rzadko ,ale oglądają kreskówki.
Nie wiem nie widziałem Twojego zdjęcia ,więc nie mam pojęcia na ile lat wyglądasz po literkach :p
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Dr.Dildo
Młody Headcrab

Steam ID: Dr.Dildo

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 00:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Moje ulubione kreskówi to najpierw Oggy i karaluchy (pamiętam godziny oczekiwania na tą bajkę bo pamiętałem tylko że jest w Sob-Nie ok 18 -20)
Z CN zdecydowanie Ed,Ed i Eddy , Krowa i Kurczak oraz Samurai Jack
z Jetix TMNT i Spider Man
Orza z innych kanałów SpongeBob wszystkie nawet dzisiaj mi się przyjemnie ogląda Rozbawiony Gordon
Flicker
Obama's Headcrab

Steam ID: Flicker

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 01:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Widze chłopaki są już z ery new wave CN Język

Kto pamięta oglądanie CN po angielsku (bo po Polsku jescze wtedy nie było)
gdzie żądził Scooby-doo oraz ten żółty kot w fioletowym kubraczku i jego gang Oczko (no i of coz Swat Katz)

Swoja droga zaraz Sorcere wyskoczy z "Bolkiem i Lolkiem" oraz "Bonifacym" i nas skasuje wszystkich Język

Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: calom666
Xfire: calom666
PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 01:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Flicker napisał:
Widze chłopaki są już z ery new wave CN Język

gdzie żądził Scooby-doo oraz ten żółty kot w fioletowym kubraczku i jego gang Oczko (no i of coz Swat Katz)

Swoja droga zaraz Sorcere wyskoczy z "Bolkiem i Lolkiem" oraz "Bonifacym" i nas skasuje wszystkich Język

Phi CN po angielsku to lajt , ja oglądałem po niemiecku . Było jakieś coś , o wiosce warzyw , czy coś . I pan dynia był , o !
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Smiđur
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 01:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Flicker napisał:
(...)Kto pamięta oglądanie CN po angielsku (bo po Polsku jescze wtedy nie było)

Ba. Do tej pory pamiętam jakiś cholerny wyścig z różnymi, przezabawnymi postaciami (czarny charakter chcący za wszelką cenę wygrać, ze swoim, specyficznie się śmiejącym psie w szaliku).

OMG, znalazłem Wacky Races > all

Tuż po 20:00 czy 21:00 CN kończyło audycję, a na jego miejsce wskakiwało niejakie TNT. ;o
bil-u
Poison headcrab

Steam ID: bil-u

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 10:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dragon Ball i Miś Uszatek FTW!

Stary Headcrab

Steam ID: kondzio95
Xfire: wywalcie tą rubrykę bo Woozie za jego pomocą kontroluje Elektryka!
PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 13:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

"Chojrak Tchórzwily pies","Owca w wielkim mieście" (super była człowiek-kanapka?),"Oggy i karaluchy" najlepsze.

Magpie
Gonarch

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 13:12 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Flicker napisał:
gdzie żądził Scooby-doo oraz ten żółty kot w fioletowym kubraczku i jego gang Oczko

Ja pamiętam. Bardzo szczęśliwy Zawsze namiętnie oglądałam u babci. Oprócz Scoobiego i Top Cat (to własnie ta bajka o żółtym kocie i jego gangu Język) oglądałam jeszcze taką bajkę o jakichś małych kolorowych misiach, które latały balonem. o_O Niestety nie mam zielonego pojęcia, co to była za kreskówka.

A jeszcze dawno temu, kiedy byłam chyba w przedszkolu, uwielbiałam oglądać bajkę Hanna-Barbera o takim wrednym pilocie i jego psie, który się tak złośliwie śmiał. Język Nie pamiętam ich imion, ale to byli ci, co potem za wszelką cenę chcieli złapać gołębia pocztowego. Język
wymijacz
Świeży Headcrab

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 13:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
A jeszcze dawno temu, kiedy byłam chyba w przedszkolu, uwielbiałam oglądać bajkę Hanna-Barbera o takim wrednym pilocie i jego psie, który się tak złośliwie śmiał. Nie pamiętam ich imion, ale to byli ci, co potem za wszelką cenę chcieli złapać gołębia pocztowego.

To był Dick Dastardly i jego głupi pies Muttley co tak zawsze chichotał śmisznie xDD

Ja akurat jako dziecko miałem przyjemność posiadania CN po polsku (z pakietu niestniejącej już Wizji TV może ktoś pamięta) te które lubie to:

1. Jam Łasica
2. Krowa i Kurczak
3. Dexter
4. Odlotowe Wyścigi
5. Oggy i Karaluchy
6. X-Meny z Jetixa
7. Spider-man z Jetixa
8. Generał Daimos (Polonia 1)
9. Czarodziejka z Księźyca ;d
10. Yattaman (Polonia 1)
11. Dragon Ball
12. Czarodziejka Sally (Polonia 1)
13. Chojrak tchórzliwy pies

ogólnie pokolenie Polonii 1 wymiata Bardzo szczęśliwyD To były najlepsze bajki CN wymięka Szczęsliwy Gordon

Ostatnio zmieniony przez wymijacz dnia Czw Sie 06, 2009 13:39, w całości zmieniany 1 raz
Smiđur
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 13:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Luise napisał:
A jeszcze dawno temu, kiedy byłam chyba w przedszkolu, uwielbiałam oglądać bajkę Hanna-Barbera o takim wrednym pilocie i jego psie, który się tak złośliwie śmiał. Język Nie pamiętam ich imion, ale to byli ci, co potem za wszelką cenę chcieli złapać gołębia pocztowego. Język

http://www.youtube.com/watch?v=bLSIU9BG41U ; )
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat