Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

S.T.A.L.K.E.R. Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2011 18:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Woozie napisał:
Nie mów że to niespotykane zabezpieczenie.

Nie mówię, że niespotykane tylko że głupie. Oczko
Czyli zabuliłam ponad 100 zł za CoP i jak zmienię komputer, to będę musiała piracić, tak? How sweet!
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Woozie
Apple Headcrab

Steam ID: kubastr11
Xfire: wywalcie tą rubrykę, i tak do niej wpisują same pierdoły
PostWysłany: Nie Kwi 24, 2011 18:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Doczytałem trochę o tym.

Melchach napisał:
Jest limit aktywacji = 4. Powyżej tej liczby trzeba chyba się z wydawcą kontaktować telefonicznie, bo inaczej zabawa skończona. Jeśli chcesz wiarygodnego potwierdzenia napisz e-mail do BOKu Cenegi. Mi odpisali dość szybko.

Llordus napisał:
Nie ma to nic wspolnego z systemem, ktory jest w Stalkerze. Z tego co wyczytalem, gre mozesz zainstalowac na kilku maszynach, ale zeby zagrac na kompie nr 2, to musisz na kompie nr1 zdeaktywowac wczesniej zainstalowana gre.

Przed ponowną instalacją gry trzeba ją dezaktywować. CHORE.

Najstarszy z Headcrabów

Steam ID: - Sorcerer -

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2011 19:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A ja czytałem, że limit aktywacji jest 1000 i przed każdą deinstalacją gry czy wgrywaniem systemu trzeba ją przez internet dezaktywować. Natomiast pierwszą aktywację można przeprowadzić tylko raz, gra jest wtedy przypisana do konkretnego komputera i na innym sprzęcie już jej aktywować nie można.

I zgadzam się - to jest najbardziej idiotyczne zabezpieczenie gry komputerowej jakie w życiu spotkałem. Dobrze, że przeczytałem instrukcję przed instalacją, bo by mnie chyba coś trafiło...

Wędruję ku tęczy przez czas i przestrzeń. Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Spaqin
Headcrab wyjadacz

Steam ID: spagin1
Xfire: spagin
PostWysłany: Nie Kwi 24, 2011 20:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Po formacie musiałem pisać do Cenegi, żeby mi kod odblokowali, więc tak fajnie nie ma.
Ale to dlatego, że nie użyłem dezaktywatora.

Po wymianie karty graficznej... w takim razie boję się, bo po prostu będę musiał to chyba ściągnąć... brrr...

>no tutorial
>for the first 200 times, you fail horribly
>then you get a slight idea how it works
>in free time you watch others do it professionally

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2011 23:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wiecie co ja niechce nic mówić , ale uczciwi ludzi coraz bardziej cenią sobie grupy crackerskie.

Ecto
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2011 00:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Szczerze? Moja polityka jest taka, że jeżeli chcę mieć oryginał - płacę za grę. A to w jaki sposób potem będę miał do niej dostęp to moja sprawa. Dla przykładu pewne problemy z CoHem doprowadziły, że grę kupiłem dla uczciwości, a normalnie po prostu zassałem, scrackowałem i wpisałem oryginalnego keya.
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 12:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ostatnio nie jestem na bieżąco, więc odświeżę temat...
Z tego co ptaszki ćwierkają w internetach wynika, że S.T.A.L.K.E.R. 2 został anulowany, bo się firma rozpadła i to jest definitywne, tak? A czy to prawda, że w miejsce tej gry ma powstać coś innego, jakieś Survivarium? Jestem ciekawa co to za twór i ile ma wspólnego ze Stalkerem... Nie powiem żeby ucieszyła mnie ta wiadomość, bo liczyłam na jakąś fajną kontynuację, a tu klops. :c
Maxoss
Stary Headcrab

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 12:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Luise napisał:
Ostatnio nie jestem na bieżąco, więc odświeżę temat...
Z tego co ptaszki ćwierkają w internetach wynika, że S.T.A.L.K.E.R. 2 został anulowany, bo się firma rozpadła i to jest definitywne, tak? A czy to prawda, że w miejsce tej gry ma powstać coś innego, jakieś Survivarium? Jestem ciekawa co to za twór i ile ma wspólnego ze Stalkerem... Nie powiem żeby ucieszyła mnie ta wiadomość, bo liczyłam na jakąś fajną kontynuację, a tu klops. :c

O tym że STALKER 2 został anulowany mówili już w zeszłym roku jak mniemam. Kilka miesięcy temu firma oznajmiła że pracę nad STALKER 2 dalej trwają. Niestety jednak mogliśmy się tylko przez chwile cieszyć, bo kilka tygodni temu stało sie to co miało się stać - STALKER 2 upadł, lub (jak niektórzy twierdzą) przekształcił się w nową grę o nazwie Survarium (czyli ten sam świat post-apokaliptyczny) osadzony ... w trybie F2P MMO, ale to na razie pogłoski.

Czyli mój post jakotako potwierdza twoje słowa. Dodać należy, że nad grą będą pracować ludzie bodajże z Vostog Games, Ci sami co pracowali nad STALKER w firmie GSC, lecz z powodu upadku nie dostali praw do STALKER'a, przez co nazwa gry musiała ulec drobnym przekształceniom.
Ozi
Nie chce mi się
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 13:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tak, to będzie F2PMMOFPS i ze stalkerem to będzie miało to tyle wspólnego, co metro, czyli tylko tyle, że będziemy po zniszczonych budyneczkach biegać.

Stary Headcrab

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 18:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Potwierdzam. Vostok nie ma praw do nazwy Stalker ani świata ukazanego w serii Stalker. Mogą za to stworzyć grę w podobnym duchu, czyli wspomniane bieganie po zniszczonych budyneczkach. Oczko

Według zapowiedzi, grać się będzie w kilkuosobowych składach na wyselekcjonowanych mapkach. Coś jak stalkerskie L4D, tyle że z ciekawszymi misjami. Gra ma posiadać HUB, gdzie spotykają się gracze i gdzie odbywa się handel i "życie społeczne".

Prawdopodobnie ci, co w Stalkerach najbardziej lubili bieganie po zniszczonych budyneczkach, będą zachwyceni. Ci, co w Stalkerach cenili sobie "coś więcej" będą gderać, ale pewnie też ściągną i zagrają. W końcu gierka ma być darmo. Oczko
Darth ReX
Świeży Headcrab
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: radeon26
Xfire: darthrex2
PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 19:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Co do zabezpieczeń COP:
Nieprawdą jest, że nie można przenieść gry między komputerami. Początkowo oczywiście limt aktywacji to 5, ale po zdezaktywowaniu po raz pierwszy program automatycznie zwiększa tę liczbę do 999. Zabezpieczenie jest o tyle irytujące, że ludzie zapominają zdezaktywować grę, najczęściej przed formatem. Wtedy wystarczy e-mail do Cenegi. Załatwiają sprawę w parę godzin.

Stary Headcrab

PostWysłany: Wto Lip 31, 2012 22:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Co o tym myślcie?

Cytat:
S.T.A.L.K.E.R. 2 pod banderą Bethesdy?

Po rozpadzie GSC, studia pracującego nad drugim Stalkerem, prawa do samej gry miała wykupić Bethesda. Potwierdza to ukraiński bloger, mający swoje źródła blisko dawnego GSC.
O problemach drugiego Stalkera i rozpadzie studia GSC GameWorld na dwa obozy - Union Studio i Vostok Games, które szykuje nam MMOFPS Survarium, już pisaliśmy. O losie tytułu S.T.A.L.K.E.R. 2 po tych wydarzeniach już nie, bo wszystko bazowało na luźnych plotkach. Teraz pojawia się pewien konkret.

Mowa tu o ukraińskim blogerze Siergieju Galionkinie, który jest pewny, że to Bethesda wykupiła prawda do wydania drugiej części Stalkera. Dlaczego mielibyśmy mu wierzyć? Bo to on, jako jedna z pierwszych osób, informowała o wewnętrznych problemach studia GSC.

Warto jednak nadmienić, że prawa do całej marki Stalkera wciąż ma założyciel ukraińskiego GSC, Siergiej Grigorowicz, a Bethesda wykupiła jedynie możliwość wydania jednej konkretnej gry.

Źródło: Gamezilla

Teraz trzeba pomyśleć, gra na silniku Skyrim'a miałaby zasilać STALKER'a 2? Czarno to widze. Ale z drugiej strony, jeśli to byłaby prawda, cóż, myśle że gra trafiłaby w dobre ręce.

Ostatnio zmieniony przez Maxoss dnia Wto Lip 31, 2012 22:19, w całości zmieniany 1 raz
Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Wto Lip 31, 2012 22:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Szczerze? Moim zdaniem problemem nie jest kwestia silnika, ale twórców. Po prostu nie jestem w stanie się przekonać do tego, że Amerykanie byliby w stanie zrobić tę grę porządnie.

Myślę, że Grigorowicz nie jest głupi i nie sprzedał w całości praw do STALKERa, ale tylko prawo na jedną grę. Jednak coś musi być z tymi plotkami, bo to nie pierwszy raz. Bethesda coś szykuje.
paint
Stary Headcrab

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 10:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jeśli to prawda, to wyjdzie taki RAGE w postradzieckich dekoracjach, a głównym bohaterem będzie agent CIA na tropie terrorystów chcących wykraść reaktor do produkcji brudnej bomby. A i tak wszyscy będą lać po nogach galaretą, bo będzie rozwój postaci i otwarty świat bez ekranów wczytywania. Chcecie definicji słowa "Komercja"? To już macie. Grigorowiczowi skończyły się pieniądze, żeby robić Stalkera 2, więc sprzeda prawo do sequela bogatym amerykanom i za pieniądze z licencji i tantiem zacznie robić remake jedynki. Oczywiście jeśli plotki się potwierdzą.
Maxoss
Stary Headcrab

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 10:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wole żeby ktoś kupił licencje, bo taka znakomita seria nie może się zmarnować
Marka Fallout nie jest produktem Bethesdy, a jednak nowe części z perspektywy pierwszej osoby zrobiły nie mała furorę w branży gier.
Elektryk
Headcrab pod napięciem

Steam ID: elektryk91
Xfire: wywalcie tą rubrykę bo Woozie tak każe!
PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 11:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

paint napisał:
i otwarty świat bez ekranów wczytywania.

No bo zwłaszcza w Call of Prypiat tyle było tych ekranów ładowania, że hej... Oczko

Sion
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Sion[PL]

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 11:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Maxoss napisał:
Wole żeby ktoś kupił licencje, bo taka znakomita seria nie może się zmarnować
Marka Fallout nie jest produktem Bethesdy, a jednak nowe części z perspektywy pierwszej osoby zrobiły nie mała furorę w branży gier.

Może i zrobiły, ale jak Stalkera przeszedłem z zapałem, tak do Fallouta nie mam siły po kilku godzinach.
BioOrc
DOOM Headcrab

Steam ID: BioOrc
Xfire: bioorc
PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 19:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Patrząc na to, że Bethesda ma pod swoimi skrzydłami m.in. ID Software oraz z uwagi na ich doświadczenie z postapokaliptycznymi produkcjami (Fallouty, RAGE) uważam, że Stalker dostał się w dobre ręce. Lepsze to niż seria do piachu.

Headcrab wyjadacz

Steam ID: Sion[PL]

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 19:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tak, modlę się tylko, żeby nie stworzyli niezliczonej liczby zadań, ścieżek przejścia, systemu expa ani tego szitowatego, konsolowego interfejsu jak właśnie Falloutach, Skyrimie.
paint
Stary Headcrab

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 21:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Elektryk napisał:
No bo zwłaszcza w Call of Prypiat tyle było tych ekranów ładowania, że hej... Oczko
Istotnie. Ale poczekaj parę miesięcy i ty sam będziesz piał z zachwytu, że "brak ekranów wczytywania!" Oczko
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat