Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Patrząc w przyszłość... Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
maxperzion
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 16:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

40 zł za gre to jest za dużo w takim razie jak dla ciebie widze
najlepiej płacic 20 zł miec darmowe uaktualnienia itp , a najlepiej to odrazu druga część za darmo. Typowe myślenie Polaka "..."
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Bombel
Stary Headcrab

Steam ID: bombelo

PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 18:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zle mnie zrozumiales, nie zaluje nawet 130 zł za dobra gre, patrz GTA IV. L4D kupie, to jest pewne, tylko wtedy, gdy bede mial ochote i jak dodadza do tego nowe kampanie, etc. zobacz na tfa w dniu premiery, a tego samego TF2 teraz. Na poczatku bylo 6 map, zero unlockow, nie-az-tak-dopracowany gameplay i malo achievementow. Valve potrafi!
BTW: czasami mam wrazenie, ze oni celowo wypuszczaja niedopracowana gre tylko po to, by trzymac graczy w napieciu trzepiac niby darmowe updaty i zgarniac niebotyczna kase na free weekendach. Prawda jest taka, ze Valviacy maja swietny marketing i doskonale (w sumie lepiej juz nie mozna) buduja relacje z klientami. Przyklad - zaistniala potrzeba wylaczenia critow - powstal TFTrue, potem na dniach byl yupdate przynoszacy pragniona komende tf_weapon_criticals. Dosłownie to samo zrobili z random damage. Dlatego bede bronil swojego zdania i wstrzymam sie z kupnem L4D do kolejnych updatow, a moze mi sie sfarci na steamie bedzie obnizka? (10 euro? czemu nie). Przyjde juz na gotowe bawiac sie w najlepsze. Zarobie ja, zarobi Valve i zarobi scena. Cos jeszcze? Oczko

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat