Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Taktyki Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
Sprit
Młody Headcrab

PostWysłany: Nie Mar 23, 2008 21:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Parabola napisał:

A co do reszty to ok, prócz Pyro. To jest super postać i o wiele bardziej się nadaje + medic do bliskich kontaktów niż heavy.

Tak, tylko zauważ, że pyro nie nadaje sie na mapy typu well, granary itp. Do obrony też jest beznadziejny, lepiej postawić na punkcie grubego. Fakt jeśli chodzi o działka to pyro rlz, tylko że gruby ma tą przewagę, że ma więcej hp i może walić na dalszy dystans. No i do pyro nie potrzeba mieć jakiegoś większego skilla, wystarczy trochę ogarniać. Jeśli chodzi o grubasa, to jednak trzeba mieć trochę pojęcia gdzie strzelać (tzn. np. kogo pierwszego zdjąć itp.) Dlatego uważam, że lepiej mieć dobrych zawodników w innych klasach, a pyro ktoś weźmie w razie potrzeby.

Parabola napisał:
Tylko żebys podczas tych skrajnych przypadków nie zabierał innym klasy postaci, bo przez to na gravelu musiałem grać soldkiem ty noobie :s

Sry Uśmiechnięty to było jakieś nie porozumienie, ale to wszystko wynika z braku jakiegokolwiek zgrania. Po duście było zamieszanie, Marszal miał sie zmienić z kimś medem, Stefan też miał nie brać demo, to powiedziałem, że ja go wezmę i w końcu wyszło tak, ze ja i Stefan wzięliśmy demo, a Ty solda. ;]

@ Kto zajmie się rekrutacją? Mogę stworzyć temat na tf.pl z informacją o rekrutacji, ale najpierw musimy ustalić parę rzeczy wśród obecnych członków, między innymi:

- serwer (tf-a i coś z ts-em(chyba że ktoś załatwi))
- każdy mógłby zadeklarować 2 klasy, które najbardziej ogarnia (oprócz pyro, spy, snajpera, ich ew. na 3 pozycji)

Jak to ustalimy, wrzucam (chyba, że ktoś inny chce) temat na tf.pl i każdy z nas może podczas gry zachęcać do wchodzenia na hc.pl czy tf.pl w celu informacji, a także obserwować jak kto sobie radzi Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Parabola
Headcrab który daje
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Nie Mar 23, 2008 22:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sprit napisał:
Sry Uśmiechnięty to było jakieś nie porozumienie, ale to wszystko wynika z braku jakiegokolwiek zgrania.

Nie, to wynikało tylko z Twojego 'widzi mi się', że grałeś drugim demoman'em i nie mogłem tę klasę wziąć. Tutaj nie miało nic wspólnego ze zgraniem Język

Możesz na tf.pl stworzyć taki temat i dodatkowo napisz, żeby żuko mnie odbanował bo dostałem za nie wiadomo co Bardzo szczęśliwy Parę tygodni nie wchodziłem na forum, nagle mnie coś naszło żeby popatrzeć, chciałem napisać posta i odebrano mi takie prawa. Za co?^^

Nie chce mi się
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Nie Mar 23, 2008 22:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Um... mówienie, że jakaś klasa jest kiepska nie ma sensu według mnie jeżeli chodzi tf2. Po prostu mieli skład bardziej antypyrkowy ot.. Gdyby mieli np. spy'a pyrek byłby idealny, a jeżeli chodzi np well i granary pyri jest bardzo dobry o ile akcja nie rozgrywa się na środkowym punkcie. A zgrania nam brakuje jak cholera.

A i ostatnio widziałem fajną akcję na publicznym serwie, grałem pyrkiem i patrzę medyk z przeciwnej drużyny, on w nogi ja za nim (frag <3) Tylko za rogiem kampił heavy, a medyk był tylko przynętą Bardzo szczęśliwy . Nie miałem szans...

Młody Headcrab

PostWysłany: Nie Mar 23, 2008 23:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ozi napisał:
Um... mówienie, że jakaś klasa jest kiepska nie ma sensu według mnie jeżeli chodzi tf2. Po prostu mieli skład bardziej antypyrkowy ot.. Gdyby mieli np. spy'a pyrek byłby idealny, a jeżeli chodzi np well i granary pyri jest bardzo dobry o ile akcja nie rozgrywa się na środkowym punkcie.

Hhmmm skład antypyrkowy ;/ Nie wiem czemu jesteście tak uparci... Gdyby pyro był taki dobry to prawdopodobnie każdy klan miałby go w składzie. Gadajcie sobie co chcecie i tak pyro na klanówki się nie nadaje.

Ozi napisał:

A i ostatnio widziałem fajną akcję na publicznym serwie, grałem pyrkiem i patrzę medyk z przeciwnej drużyny, on w nogi ja za nim (frag <3) Tylko za rogiem kampił heavy, a medyk był tylko przynętą Bardzo szczęśliwy

No właśnie na ffa ;] nie wierze, żeby ktoś tak zaryzykował podczas spara Uśmiechnięty
Zacznijcie odróżniać ffa od cw... bo na razie w każdym meczu mieliśmy głupiego pyro, a nie choćby scouta i wszystkie mecze przegraliśmy...

@Wymieńcie klasy jakimi ogarniacie Oczko to utworze temat

Ja mogę grać Soldem/Demo ew. Scoutem/ i w razie potrzeby Spy, Snajper
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat