Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Windows 7 Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Woozie
Apple Headcrab

Steam ID: kubastr11
Xfire: wywalcie tą rubrykę, i tak do niej wpisują same pierdoły
PostWysłany: Nie Lis 11, 2012 22:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Na Win7 widziałem BSoD może ze trzy razy. Dwa razy, bo włożyłem inny sprzęt i odpalałem ten sam system. Ten system jest cholernie stabilny, przekonałem się nawet dziś - na moim rocznym (a ja systemy dobijam po dwóch miesiącach), zasyfionym Win7 komputer zaczął tak ścinać, że ledwie chodził (znaczy się animacje OK, tylko programy wolno się uruchamiały etc.). XP byłby martwy. Win7 po czyszczeniu dalej żyje i ma się dobrze Bardzo szczęśliwy

Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: Pred96

PostWysłany: Pon Lis 12, 2012 00:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Woozie napisał:
Na Win7 widziałem BSoD może ze trzy razy. Dwa razy, bo włożyłem inny sprzęt i odpalałem ten sam system. Ten system jest cholernie stabilny, przekonałem się nawet dziś - na moim rocznym (a ja systemy dobijam po dwóch miesiącach), zasyfionym Win7 komputer zaczął tak ścinać, że ledwie chodził (znaczy się animacje OK, tylko programy wolno się uruchamiały etc.). XP byłby martwy. Win7 po czyszczeniu dalej żyje i ma się dobrze Bardzo szczęśliwy

W moim przypadku robi się potężnie niestabilny jak podłączę pendrive'a czy wsadzę płytę z grą i zacznę instalacje. To mi się wtedy cały Windows wiesza i jedyne co mogę zrobić żeby go odwiesić to wyciągnąć płytę/pendrive'a. ;/ Ale faktyczne w innym sprawach się trzyma bardzo dobrze. Jeżeli mnie pamięć nie myli to siódemkę mam od 5 miesięcy i ani jeden BSoD. Oczko Z internet są problemy, ponieważ mam Wi-Fi i nawet przy dosyć w miarę dobrym zasięgu to i tak albo internet wolno działa albo w ogóle. Ale to przez brak sterów do Win7 ze strony producenta. (mam TP-LINK TL-WN422G)

Najstarszy z Headcrabów

Steam ID: - Sorcerer -

PostWysłany: Pon Lis 12, 2012 00:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Woozie napisał:

Windows XP zainstalowany i skonfigurowany przeze mnie wytrzymuje średnio jakieś 2,5 roku nawet jeśli właścicielem komputera jest postrzelony nastolatek wiecznie ściągający różne rzeczy z trojanami oraz instalujący i wywalający totalną ilość programów. Po tych 2,5 roku system chodzi dalej stabilnie, nie wywala BsoD, a taki komputer trafia do mnie na reinstalację tylko dlatego, że już za wolno działa. Nie upieram się, że jest lepszy od 7, ale nie jest też dużo gorszy. No i ta większa stabilność 7 okupiona jest jakimś totalnym przyrostem wielkości i wymagań systemowych.

Wędruję ku tęczy przez czas i przestrzeń. Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 15:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ostatnio spędziłem sporo czasu przy komputerze klienta z Windows 7 i nie mam pojęcia skąd biorą się te wszystkie zachwyty... Jedyna zauważalna różnica to kompletne przemeblowanie panelu sterowania, menu start i tym podobnych drobiazgów... Prędkość działania taka sobie, stabilność też, za to wkurzające zabezpieczenia, które musiałem powyłączać.

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 02:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przyznaję sobie sam "złotą łopatę", a w sumie to należy się ona MS za stworzenie łatki, która doszczętnie położyła moje W7. Skończyło się na reinstalacji systemu. Bardzo szczęśliwy

CzajnikGrozy
Headcrab wyjadacz

Steam ID: (sc).com/id/CzajnikGrozy

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 14:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sorcerer napisał:
Przyznaję sobie sam "złotą łopatę", a w sumie to należy się ona MS za stworzenie łatki, która doszczętnie położyła moje W7. Skończyło się na reinstalacji systemu. Bardzo szczęśliwy

A co to za patch?

Mixon
Headcrab 4 dead
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: http://(sc).com/id/mixon/

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 19:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tylko czteroletni odkop i post na temat? To wysoki poziom jak na Hiczkreba

Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Sob Sty 21, 2017 13:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Któraś z łatek, które ukazały się ostatnio. Niestety wgrywałem parę naraz, więc nie wiem dokładnie. Niemniej w efekcie pojawił się nieznikający napis

"Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows. Wycofywanie zmian. Nie wyłączaj komputera" i komputer w ogóle przestał odpowiadać...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat