Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Bardzo Prosze O pomoc- PROBLEM W MENU Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Mizy1999
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Lip 18, 2012 19:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam Wszystkich ...
Jestem nowym użytkownikiem niedawno kupiłem Garry's moda ale już używałem go na wersji Pirackiej Lecz nigdy nie zdarzył mi się taki problem:
Wchodzę w menu Wszystko dobrze ale jak biore 1 zakładkę jest tam napisane props i mam tam np :
Team Fortres
Generaling use cos takiego ..
i oto chodzi w tych zakładkach są rużne proby a na jakimś serverze przeglądałem te propy no i mi sie zaznaczyly i próbowałem przełonczyć na Team Fortres 2 i wtedy klikłem PPM i Empy ... I przesto niekture żeczy w Garry's modzie mi sie tak powiem usuneły ale wiem że dasie jakos to naprawic bo wchodze w zaklatke obok i sa tam takie foldery i tam dziala wszystko ale ta zakłatka Props czy jakos tak .. ta pierwsza ta na góże ułatfia mi prace i nie wiem jak to cofnąć bo wchodze w taką zakładke np Team Fortres i tam jest pusto dlatego że wczesniej empy kliknolem pisze tak
Team Fortres 0 Obiect
a ta reszta którą nie zaznaczyłem działa i mogę normalnie spawnic propy.. I co mam zrobic chce mieć tak jak kiedyś czyli :
Team Fortres 67 Obiect ... Pomocy !

Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Lip 18, 2012 19:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Da sie jakos to naprawic?

Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Lip 18, 2012 19:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Juz wiem jk to naprawic
Dla tych z tym problemem Prosze bardzo :
Wchodzisz do głuwnego folderu Steam i tam masz Steamaddcons czy cos takiego nastepnie masz tam folder z swoim nickiem i wchodzisz do niego ... usuwasz tam wszystko ale zostawiasz obojetnie jaki plik ja zostawilem ikone HL2.EXE i wlanczasz garrys moda i cieszysz sie

Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Sro Lip 18, 2012 20:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mizy1999 napisał:
Juz wiem jk to naprawic
Dla tych z tym problemem Prosze bardzo :
Wchodzisz do głuwnego folderu Steam i tam masz Steamaddcons czy cos takiego nastepnie masz tam folder z swoim nickiem i wchodzisz do niego ... usuwasz tam wszystko ale zostawiasz obojetnie jaki plik ja zostawilem ikone HL2.EXE i wlanczasz garrys moda i cieszysz sie

Steam Apps.

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat