Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Project Cafe Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Sro Maj 04, 2011 20:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ostatnio pojawiły się plotki, dotyczące następnej konsoli Nintendo, oznaczonej kodowo "Project Cafe" (nie, kawy nie robi).
Pierwsze ploty mówiły o tym, że konsola ma być o wiele lepsza pod względem technologicznym od PS3 (bo od Xboxa to żaden wyczyn), obsługa HD i te sprawy, ale prawdziwa rewolucja miała nadejść w kontrolerze. Nintendo miałoby rzekomo do pada dodać 6-calowy dotykowy ekran (coś jak Dreamcast). Reszta miałaby zostać pokazana na E3.
Ostatnio wyciekł jakiś szkic tego "cudeńka":
Image

A tu domniemane zdjęcia:
Image
Image

Co ja o tym myślę? Jeśli to naprawdę ma tak wyglądać, to Nintendo po raz kolejny dokona rewolucji. Jestem na tak, niewykorzystany potencjał VMU w padzie może się tutaj naprawdę ziścić. I jeśli graficznie będzie naprawdę wysoko i to na następną generację, Nintendo może odbudować swój casualowy wizerunek.

Co prawda powiedzieli, że nie pisną ani słówka do tegorocznego E3, ale pojawiały się różne przecieki dotyczące tej konsolki. Chociażby nazwa "Nintendo Feel", czy też możliwość podpięcia 3DSa do stałej konsoli, tak jak tu o z GameCubem. Jednak najciekawsza z plotek, dostarczona przez dwa źródła.
Mówi się, że Project Cafe ma posiadać dotykowy ekran w kontrolerze, korzystający z technologii haptycznej. Tak w skrócie - co to jest? Jest to wsparcie dla dotykowych technologii, która pomaga odczuć fakturę dotykanego obiektu. Tak, na płaskim ekranie odczuć czy dotykamy chropowatego drewna czy śliskiego metalu.
Całość doskonale obrazuje ten filmik
Gdyby okazało to się prawdą, Nintendo znowu poszłoby w innowacyjność (i twórcy tabletów by z tego skorzystali, tak za parę lat). Ja osobiście liczę na takie coś, w tym samym czasie licząc szacowany koszt tej konsoli. I zdecydowanie nie byłaby ona tania :/

Tak więc - plotki, spekulacje, i na E3 oczekiwanie, discuss.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Woozie
Apple Headcrab

Steam ID: kubastr11
Xfire: wywalcie tą rubrykę, i tak do niej wpisują same pierdoły
PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 09:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Z tego co czytałem, na E3 mają zapowiedzieć Wii 2. Oby to nie było to.

Kopfkrabbe

PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 12:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Woozie napisał:
Z tego co czytałem, na E3 mają zapowiedzieć Wii 2. Oby to nie było to.
Ta konsola, nie ma jeszcze oficjalnej nazwy, więc możesz się spotkać ze wszystkimi wariantami - Wii HD, Wii 2, HNES, czy też kodowy Project Cafe. Wszystkie dotyczą tego samego.
Joz
Kopfkrabbe

PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 15:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wybaczcie podwójnego posta, ale w sieci pojawiło się video, które rzuca jakiś cień na to wszystko
Linkacz. Jest w lepszej jakości niż tamte zdjęcia, slajdy pokazują rozmiary i wygląd kontrolera a na stole stoi najwidoczniej działająca wersja Project Cafe.
Byle do E3.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat