Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Konsolowy on-topic Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Flicker
Obama's Headcrab

Steam ID: Flicker

PostWysłany: Sro Gru 23, 2009 00:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ClassicGOD napisał:

Kup sobie MGS'a 4 - tez ma dobre multi :>

MGS4 juz przeszedlem wiec na razie jestem syty w tej kwesti Oczko A multi MW2 a KZ2 to dwa rozne multi Oczko

Obama's Headcrab

PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 04:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Z racji że mi skroili ps3 z torby łącznie z grami i padem (torba nie zdążyła z przesiadką przez co musiała przeczekać noc w Paryskim magazynie który z kradzieży właśnie słynie...) nie wytrzymałem i kupiłem ps3 slim (przynajmniej miałem powód) najbardziej brakuje mi moich gier (UFC 2009, NCAA Football 2010, GoW Collection, NBA 2k10 poszlo w kamienie) ale ogólnie z zakupu jestem całkiem zadowolony. No i jak coś to teraz jestem w miarę rozsądnych porach dostępny na granie Oczko

No i informacja dzisiejszego dnia.
Spre-orderowałem God Of War III !!!!!!!

Gonarch

PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 09:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Flicker napisał:
Z racji że mi skroili ps3 z torby łącznie z grami i padem (torba nie zdążyła z przesiadką przez co musiała przeczekać noc w Paryskim magazynie który z kradzieży właśnie słynie...) nie wytrzymałem i kupiłem ps3 slim (przynajmniej miałem powód) najbardziej brakuje mi moich gier (UFC 2009, NCAA Football 2010, GoW Collection, NBA 2k10 poszlo w kamienie) ale ogólnie z zakupu jestem całkiem zadowolony. No i jak coś to teraz jestem w miarę rozsądnych porach dostępny na granie Oczko

No i informacja dzisiejszego dnia.
Spre-orderowałem God Of War III !!!!!!!
No wozenie ze soba konsoli to nie jest najmadrzejszy pomysl - po to powstaly handheldy Bardzo szczęśliwy

Obama's Headcrab

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 15:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Niech mnie ktoś przekona że Bad Company 2 to jest jednak dobra gra...

Oh btw. demko Heavy Rain już gania po dworze, tylko trzeba jakąs tam zagadke na głównej stronie gry (chyba, nie jestem pewien) rozwiązać by kod do ściągnięcia dostać.

EDIT: Flicker znowu niedoinformowany. Demko wychodzi 11 a cale zgadywanie zagadki to tzw. Four Day Challenge i jest dostepne dla wszystkich, dodatkowo dla ludzi z Europy bioracych udzial w zabawie bedzie dodatkowy prezent przy zakupie gry Oczko

Młody Headcrab

Steam ID: Oskarx715
Xfire: playerov77
PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 16:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Niestety bc2 to ładnie wygląda na screenach.Kosmiczne lagi! Oraz cecha która sie nie zmienia od powstania 1 battlefielda-Hitboxy,żeby kogoś zabić to albo musisz mu wpakować 401310 kul albo podejsc i z noża...Druga sprawa- żeby zabić kogoś z czołgu trzeba trafić w gracza,żadne wybuchy koło nas nic nam nie zrobią.Ogólnie twórcy na każdym kroku podkreślają jakie to super zniszczenia można wywołać.Fajna sprawa ale kto ma komputer z NASA? Flicker wyjdą fajniejsze gry w tym roku , chyba że wolisz sie wściekać nad telewizorem i wywalić konsole przez okno.

Gonarch

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 16:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Play3r napisał:
Niestety bc2 to ładnie wygląda na screenach.Kosmiczne lagi! Oraz cecha która sie nie zmienia od powstania 1 battlefielda-Hitboxy,żeby kogoś zabić to albo musisz mu wpakować 401310 kul albo podejsc i z noża...Druga sprawa- żeby zabić kogoś z czołgu trzeba trafić w gracza,żadne wybuchy koło nas nic nam nie zrobią.Ogólnie twórcy na każdym kroku podkreślają jakie to super zniszczenia można wywołać.Fajna sprawa ale kto ma komputer z NASA? Flicker wyjdą fajniejsze gry w tym roku , chyba że wolisz sie wściekać nad telewizorem i wywalić konsole przez okno.
Z kolei demo (bo juz nie beta) na PS3 smiaga swietnie, 0 lagow, 0 problemow - planuje kupic ta gre wylacznie dla multi, choc mysle tez o MAG'u, bo lubie grac jako strzelec wyborowy a mapy w obu sa duze Oczko

Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 16:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ClassicGOD napisał:
Z kolei demo (bo juz nie beta) na PS3 smiaga swietnie, 0 lagow, 0 problemow - planuje kupic ta gre wylacznie dla multi, choc mysle tez o MAG'u, bo lubie grac jako strzelec wyborowy a mapy w obu sa duze Oczko

Beta też kompletnie nie sprawiała problemów... Nie powiem, gra genialna i już mam złożonego pre-ordera Język

adiJ
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

Xfire: Szkoda RAMu
PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 18:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Czy PS3 posiada kompatybilność wsteczną do PS2 oraz PS. Jak tak, to jakie modele, czy wszystkie gry działają jak należy itd.

Mam także pytanie co do Full HD. Czy większość gier dostaje możliwość włączenia gry w pełnym HD?

Mroczny Headcrab

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 18:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

adiJ napisał:
Czy PS3 posiada kompatybilność wsteczną do PS2 oraz PS. Jak tak, to jakie modele, czy wszystkie gry działają jak należy itd.

Mam także pytanie co do Full HD. Czy większość gier dostaje możliwość włączenia gry w pełnym HD?

Tylko pierwsze modele wspierały format PS 2. Obecnie jedyne stare gry, jakie możesz uruchomić na PS 3 to format z PSX'a... Raczej nie dostaniesz już starego modelu PS 2, a jak znajdziesz to za kosmiczną cenę....

I tak wszystkie gry z PSX'a działają jak należy...

Mniejszość gier działa w FULL HD, obecnie chyba tylko Gran Turismo 5 i Wipeout HD... czy coś jeszcze? Hmmmm... Nie wiem, zresztą co to za różnica? Najpiękniejsze i najlepsze tytuły na PS 3 śmigają w HD Ready (1280x720) Język

adiJ
Headcrab wyjadacz

Xfire: Szkoda RAMu
PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 19:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ooo dzięki za odpowiedź Oczko Więc jednak PS2 będzie trzeba sobie jakoś sprawić by poczuć 'ten klimat' ponownie.

A co do najpiękniejszych gier na PS3 w HD Ready (i nie tylko) to gry konsolowe imho wcale nie są takie piękne jeśli chodzi o ich techniczne wykonanie.. ;p

Mroczny Headcrab

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 20:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

adiJ napisał:
A co do najpiękniejszych gier na PS3 w HD Ready (i nie tylko) to gry konsolowe imho wcale nie są takie piękne jeśli chodzi o ich techniczne wykonanie.. ;p

Dopóki nie zobaczysz na własne oczy Killzone 2, Uncharted 2 i God Of War 3 to radzę nie rzucać słów na wiatr Uśmiechnięty te tytuły uchodzą za najpiękniejsze gry tej generacji... Uśmiechnięty

Oświetlenie w takim Killzone 2, robi naprawdę ogromne wrażenie, będąc jednocześnie bardziej dopracowanym niż jakakolwiek inna gra tej generacji...

Gecko
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 22:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Lagi są chyba przy necie 128kb. U mnie wszystko śmiga pięknie, nawet lepiej niż beta (PS3).
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
meJKu
Zombine elite

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 14:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dragon Ball: Raging Blast 2, ta gierka tak ocieka [cenzura]ścią, że szok ; D 5 godzin wczoraj z kumplem na XBoxie graliśmy i nie mamy dość.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 16:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Killzone 3 CES Trailer aka Story Trailer

Trailer swietny, gra pewnie bedzie dobra ale nie spodziewam sie geniuszu jednak juz nie moge sie doczekac az zobacze ta grafike w 3D i z Move w reku Oczko

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat