Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Problemy i propozycje Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
Dabu
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 4

Steam ID: dabu

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 20:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Bo są słabe. Pomijam już, że highlander to jakieś dziwactwo, które ma znacznie mniejszą popularność niż #1. Ale np. kiepskie custom mapy, dzięki którym nagle z pełnego serwera robi się niemal pusty, albo wyłączony random damage/kryty w zasadzie niszczą przyjemność z gry na FFA. A na dokładkę niemal zawsze jakaś dzieciarnia, podniecająca się z byle powodu... No i te zabawy. Ja rozumiem, że czasami można zrobić np. heavy rusha z melee, ale takie "akcje" dzieją się za często, żeby normalnie tam grać. Zresztą, sam Gametracker wykazuje tendencję do spadku popularności serwera. Więc to chyba o czymś świadczy?

Acid Headcrab

Steam ID: lemon_csw

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 20:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dabu napisał:
Bo są słabe. Pomijam już, że highlander to jakieś dziwactwo, które ma znacznie mniejszą popularność niż #1. Ale np. kiepskie custom mapy, dzięki którym nagle z pełnego serwera robi się niemal pusty, albo wyłączony random damage/kryty w zasadzie niszczą przyjemność z gry na FFA. A na dokładkę niemal zawsze jakaś dzieciarnia, podniecająca się z byle powodu... No i te zabawy. Ja rozumiem, że czasami można zrobić np. heavy rusha z melee, ale takie "akcje" dzieją się za często, żeby normalnie tam grać. Zresztą, sam Gametracker wykazuje tendencję do spadku popularności serwera. Więc to chyba o czymś świadczy?

Image

Do rzeczy. Nie wiem, czy wiesz, ale WSZYSCY wiedzą, że #2 jest mniej popularny, a niżeli #1, to raz. Dwa, że na #2 grają głównie znajomi, ludzie w wieku od 16 lat w górę, bo dzieciakom w wieku 13 lat zbytnio nie odpowiada to, że jeśli jakaś klasa jest zajęta, to nie moga nią grać. Argumenty zupełnie nietrafione, nic, czego byśmy nie wiedzieli - nie powiedziałeś.

Poza tym, nie wszyscy maja podejscie w Twoim stylu (love FFA, random crits). Ciekawostka z ostatniej chwili, critsy mogą być włączone, wystarczy na nie zagłosować, lub też poprosić innych. Ogólny problem HC.pl jest taki, że jak ktoś już dostanie wyższy stołek, to ma podejście "każdy wuj na swój strój".

Kończąc, jeśli wg Ciebie serwer jest mało popularny, to go zareklamuj, kochany newsmanie. Może stworzysz coś nowego w końcu.

Zapomniałbym. Na poprzedniej stronie prosiłem o brak dyskutowania, tylko o propozycje. Kolejne posty nie związane z tematem pójdą do kosza.

Buhen
Meet the Headcrab

Steam ID: Viroos433 / Zlewozmywak_kamikaze

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 20:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Highlander to dość niszowy tryb, ale ma swoich zwolenników.

customy ulegną lekkiej reformie.

Co do zachowań graczy, nie wina adminów, oczywiście, można zabronić miliarda rzeczy, ale to troche przekreśla idee ffa.

wyłączony random damage niszczy przyjemność z gry ffa? Bzdura, gdybym o nim nie napisał nawet byś nie zauwazyl, ze go nie ma.

spadek popularnosci jest wywolany glownie przez pewne problemy techniczne, na ktore znow ja nie mam wplywu i trzeba czekac az sie tym zajmie pcl.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 01:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Generalnie nie wyobrarzam sobie teraz braku Highlandera , server ma swoją grupkę stałych graczy ktorzy grają , server ma takie załorzenia bo takie miał mieć. Miał być czyms odmiennym od FFA ale przy okazji nie odstawać za bardzo od pewnych standardów rozgrywki.

Bimber
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 22:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Chcialbym zaproponowac uaktualnienie regulaminu na obu serwerach HC. Chodzi mi konkretnie o dodanie punktu: "Osoby przed mutacja glosu maja zakaz korzystania z mikrofonu" .
Zazwyczaj gdy osobnik taki "podzieli sie" swoim dziewiczym glosem, to na serwie robi sie straszny burdel. Polowa ludzi rzuca malo cenzuralnym tekstem sugerujacym aby przestal mowic, inni go wysmiewaja, a jeszcze inni nasladuja i przedrzezniaja. Poza tym takie dzieci generalnie nie maja nic ciekawego do powiedzenia. A jak juz taki zacznie nadawac to praktycznie nie wylacza mikrofonu, co chwila zadajac coraz debilnijesze pytanie. Jednak najgorzej sie robi gdy dziecko poczuje sie team-leaderem i zacznie rozstawiac caly team planując swoja "super taktyke" Gordon z przymrużeniem

Skoro serwer ma trzymac poziom, to zmiana ta wg mnie bedzie jak najbardziej przystepna, bo raczej nikt z powaznych graczy nie lubi tych wszystkich piskow i mikrofonowych wystepow...

Ostatnio zmieniony przez Bimber dnia Pon Sty 18, 2010 23:15, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Buhen
Meet the Headcrab

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 22:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Odpada. Nie będziemy dyskryminować ludzi ze względu na wiek.
Kalin
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: Kalin1223
Xfire: to frajer!
PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 22:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie chodzi o wiek. Jeszcze niedawno Ecto też miał taki głos :p
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Bimber
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 23:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

My nie musimy nikogo dyskryminowac. Ta gra sama w sobie ma pegi +16. Poza tym nie zakazujemy im gry, tylko odbieramy malo ciekawy glos. Mogą przeciez pisac. A uwierz mi, ze atmosfera serwera przez ich "koncerty" traci. Porownaj to do tego jakbys mial np. isc na impreze gdzie wszyscy ludzie beda wieku 10-12 lat..

Ostatnio zmieniony przez Bimber dnia Wto Sty 19, 2010 00:16, w całości zmieniany 1 raz
BuZz
Buzzied Headcrab

Steam ID: buzzied
Xfire: guner000
PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 23:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Bimber napisał:
My nie musimy nikogo dyskryminowac. Ta gra sama w sobie ma pegi +16. Poza tym nie zakazujemy im gry, tylko odbieramy malo ciekawy glos. Mogą przeciez pisac. A uwierz mi, ze atmosfera serwera przez ich "koncery" traci. Porownaj to do tego jakbys mial np. isc na impreze gdzie wszyscy ludzie beda wieku 10-12 lat..

jeżeli dołączenie na serwer (sporadyczne w moim przypadku) a pójście na imprezę traktujesz tak samo mogę powiedzieć tylko jedno - you've failed.
Jak dla mnie pomysł nietrafiony. Po co dyskryminować kogoś ze względu na wiek? A jak myślisz, bimberku drogi, czemu robi się burdel? Bo gracze, słysząc taki głos myślą, że trafili na kogoś gorszego i od razu rozładowują na nim swoją złość (zniżając się zresztą do poziomu 12 latka, który każdego młodszego od siebie o 2 miechy nazywa "małolatem").

Steam: Buzzied
Bimber
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 23:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

BuZz napisał:

jeżeli dołączenie na serwer (sporadyczne w moim przypadku) a pójście na imprezę traktujesz tak samo mogę powiedzieć tylko jedno - you've failed.

Radze Ci, drogi Buzzerku, przeanalizowac moj poprzedni post jeszcze raz, z uzyciem wiekzej ilosci szarych komorek.. Podpowiedz: slowo klucz - ATMOSFERA.

BTW: skoro tak jawnie oswiadczasz ze sporadycznie zagladasz na serwa to po co skladales podanie o adma? mhm?

BuZz napisał:

Jak dla mnie pomysł nietrafiony. Po co dyskryminować kogoś ze względu na wiek? A jak myślisz, bimberku drogi, czemu robi się burdel? Bo gracze, słysząc taki głos myślą, że trafili na kogoś gorszego i od razu rozładowują na nim swoją złość (zniżając się zresztą do poziomu 12 latka, który każdego młodszego od siebie o 2 miechy nazywa "małolatem").

Nie wiem o co Wam chodzi z tym dyskryminowaniem o wiek. Skoro Tak bardzo Ci to przeszkadza to jestes tez pewnie za tym zeby 7-letnie dzieci mogly uzyskac prawo do jazdy samochodem, albo kupic alkohol czy fajki?
Grzypo
Dojrzały Headcrab

Xfire: Grzypo
PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 23:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Się sprzeczacie ale sądzę, że pomysł Bimbra jest dobrym pomysłem.

Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 23:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To może zakaz korzystania z mikrofonu bez wyraźnej potrzeby ?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Mnisia :*
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 00:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wyłącz se voice chata w grze albo go zmutuj.
Oczywiście jest to wina gościa który nie przeszedł mutacji, a nie gości którzy go wyśmiewają, więc powinniśmy go ukarać. Powiem jedno- lol.
kubos
Dojrzały Headcrab

Steam ID: kubos2000

PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 09:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
Skoro Tak bardzo Ci to przeszkadza to jestes tez pewnie za tym zeby 7-letnie dzieci mogly uzyskac prawo do jazdy samochodem, albo kupic alkohol czy fajki?

Przecież to tylko gra. Jeżeli ktoś ci niszczy atmosferę to dajesz mu mute i po sprawie.
IMO powinno się karać kogoś tylko jak spamuje i wygłupia się na voice chacie.

Migu
Młody Headcrab
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 10:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Bimber...co porównanie to gorsze...
A co do małolatów - czasem wystarczy gościowi kulturalnie powiedzieć żeby się ogarnął. Nie działa - MUTE.
Piszesz, że robi się burdel - niestety, żyjemy w czasach internetowych napinaczy (którzy najczęściej nie są dużo starsi), więc taka sytuacja wcale nie musi być sprowokowana czyimś piskliwym głosem.
Jak dla mnie pomysł niefajny. Masz problem z atmosferą? Robi się burdel? Piszesz do admina.
BuZz
Buzzied Headcrab

Steam ID: buzzied
Xfire: guner000
PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 14:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Bimber napisał:

Radze Ci, drogi Buzzerku, przeanalizowac moj poprzedni post jeszcze raz, z uzyciem wiekzej ilosci szarych komorek.. Podpowiedz: slowo klucz - ATMOSFERA.

BTW: skoro tak jawnie oswiadczasz ze sporadycznie zagladasz na serwa to po co skladales podanie o adma? mhm?

sporadycznie w moim przypadku to godzina dziennie, czasem troszkę więcej a czasem w ogóle. Wyszedłem niestety z tego beztroskiego wieku, kiedy to człowiek nic już nie musi robić... Analizować Twój post? Po co, skoro nie napisałeś tam nic sensownego. Nic do Ciebie nie mam, jeżeli chodzi o stosunki prywatne, ale skoro napisałeś coś zupełnie bezsensownego, to mam prawo Ci odpowiedzieć.

Ta, racja Migu - co porównanie, to gorsze. Najpierw porównujesz atmosferę w tf2 z atmosferą panującą na imprezie (daj mi tego moda lub serwer) a potem... a, szkoda gadać.

Pozdrawiam, a do Ciebie Bimber - skoro napisałeś coś głupiego i zupełnie nietrafionego moim zdaniem to musisz liczyć się z odzewem, a nie obrażać się jak dzieciak.

Steam: Buzzied
Sion
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Sion[PL]

PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 09:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ej ale jak ja mam np. 16+ i jestem w trakcie mutacji to mam za to oberwać ??

Raczej powinni obrywać ci, którzy spamują na mikrofonie po wypowiedzi takiej osoby.
Kalin
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: Kalin1223
Xfire: to frajer!
PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 10:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A jeśli np. Louise nie przeszła mutacji głosu to co ?
Buhen
Meet the Headcrab

PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 11:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Uch, jak już pisałem - karania za brak mutacji głosu nie będzie, więc możecie zakończyć tę dyskusję.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat